| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 04. 2017 11:00 |
| Kontakt: | Zbyněk Vávra |
| Telefon: | 603342114 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Petr Kropáč |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,14 | 18,22 | 18,14 | |
| 2. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 19,64 | 19,64 | 18,64 | |
3. | Svinná | Trenčín | 20,34 | 19,23 | 20,34 | |
| 4. | Hostětín | Uherské Hradiště | 20,78 | 20,78 | 18,90 | |
| 5. | Kunovice | Uherské Hradiště | 20,80 | 20,80 | 20,57 | |
| 6. | Pohořelice | Zlín | 21,55 | 20,11 | 21,55 | |
7. | Lipov | Hodonín | 21,82 | 21,82 | 21,01 | |
| 8. | Bílovice | Uherské Hradiště | 24,59 | 24,59 | 21,46 | |
9. | Míkovice | Uherské Hradiště | 28,44 | 27,61 | 28,44 | |
| 10. | Jarošov | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
10. | Svatobořice | Hodonín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Babice | Vsetín | - | - | 16,66 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 16,90 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,00 | 2009/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Částkov | Uherské Hradiště | - | - | 17,08 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mistřín | Hodonín | - | - | 17,13 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,14 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,29 | 17,29 | 17,29 | 2011/08/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | - | - | 17,38 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,38 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,40 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,43 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 17,45 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 17,46 | 2018/04/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,08 | 17,47 | 17,47 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,47 | 17,47 | 17,47 | 2012/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,49 | 17,43 | 17,49 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 17,50 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,52 | 2007/04/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nedašov | Zlín | 17,55 | 17,33 | 17,55 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 17,57 | 2004/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Vřesovice | Hodonín | - | - | 17,58 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Částkov | Uherské Hradiště | 17,60 | 17,54 | 17,60 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,61 | 17,58 | 17,61 | 2017/04/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,63 | 2008/05/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Brumov | Zlín | - | - | 17,64 | 2004/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 17,65 | 2009/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pravčice | Kroměříž | 17,65 | 17,60 | 17,65 | 2015/04/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,67 | 2006/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pasohlávky | Brno-venkov | - | - | 17,71 | 2018/04/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,71 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 17,61 | https://youtu.be/2z6PBsDgwws | Miroslava Gábová | | |
| 17,89 | https://youtu.be/JxoIDBdHRxQ | Miroslava Gábová | | |
| 17,98 | https://youtu.be/n8Y9_yJvUhY | Miroslava Gábová | | |
| 17,98 | https://youtu.be/GyX4rBrVtww | Miroslava Gábová | | |
| 18,32 | https://youtu.be/SMHufHFCr9o | Miroslava Gábová | | |
| 18,37 | https://youtu.be/3JzTmwiNCLA | Miroslava Gábová | | |
| 18,62 | https://youtu.be/kVVS2Ey90Fs | Miroslava Gábová | | |
| 18,62 | https://youtu.be/v0uqHTnYXmo | Petr Kropáč | | |
| 18,95 | https://youtu.be/V2iCYFC2Vp4 | Miroslava Gábová | | |
| 19,01 | https://youtu.be/D8k6BLDSzOQ | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| 19,28 | https://youtu.be/l9er2mKWThY | Miroslava Gábová | | |
| 19,91 | https://youtu.be/cgybcvhEFYg | Miroslava Gábová | | |
| 21,49 | https://youtu.be/SUB79KWcKuo | JATLIK | | |
| 21,49 | https://youtu.be/f4P7_1E5vEk | JATLIK | | |
| NP | https://youtu.be/OTvmkLV_Apg | Miroslava Gábová | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/3JzTmwiNCLA Kód: 3JzTmwiNCLA |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/kVVS2Ey90Fs Kód: kVVS2Ey90Fs |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















