| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 04. 2017 11:00 |
| Kontakt: | Zbyněk Vávra |
| Telefon: | 603342114 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Petr Kropáč |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,14 | 18,22 | 18,14 | |
| 2. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 19,64 | 19,64 | 18,64 | |
3. | Svinná | Trenčín | 20,34 | 19,23 | 20,34 | |
| 4. | Hostětín | Uherské Hradiště | 20,78 | 20,78 | 18,90 | |
| 5. | Kunovice | Uherské Hradiště | 20,80 | 20,80 | 20,57 | |
| 6. | Pohořelice | Zlín | 21,55 | 20,11 | 21,55 | |
7. | Lipov | Hodonín | 21,82 | 21,82 | 21,01 | |
| 8. | Bílovice | Uherské Hradiště | 24,59 | 24,59 | 21,46 | |
9. | Míkovice | Uherské Hradiště | 28,44 | 27,61 | 28,44 | |
| 10. | Jarošov | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | |
10. | Svatobořice | Hodonín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,97 | 14,45 | 14,97 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vřesovice | Hodonín | 15,57 | 15,86 | 15,57 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Svatobořice | Hodonín | 15,53 | 15,81 | 15,81 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice B | Kroměříž | 15,78 | 16,07 | 16,07 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Prchalov "B" | Nový Jičín | 16,12 | 15,33 | 16,12 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velká (Hranice III) | Přerov | 16,15 | 15,05 | 16,15 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Mistřice | Uherské Hradiště | 15,48 | 16,30 | 16,30 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky | Uherské Hradiště | 16,66 | 16,64 | 16,66 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vřesovice | Hodonín | 16,79 | 16,79 | 16,79 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chvalnov Lísky | Kroměříž | 16,74 | 16,96 | 16,96 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Míkovice | Uherské Hradiště | 16,98 | 16,41 | 16,98 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Mirošov | Zlín | 17,05 | 15,18 | 17,05 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Salaš | Uherské Hradiště | 17,23 | 16,79 | 17,23 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Staré Město | Uherské Hradiště | 17,82 | 17,73 | 17,82 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Salaš | Uherské Hradiště | 17,95 | 16,52 | 17,95 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Míkovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,95 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kněžpole "A" | Uherské Hradiště | 17,81 | 17,96 | 17,96 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kněžpole "B" | Uherské Hradiště | 17,61 | 17,99 | 17,99 | 2024/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Vlkoš | Hodonín | - | - | 18,08 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Petrov | Hodonín | - | - | 18,17 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 18,43 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlkoš | Hodonín | - | - | 18,44 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pravčice | Kroměříž | - | - | 18,53 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 18,57 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 18,57 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Starý Lískovec Sport B | Brno-město | - | - | 18,59 | 2005/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vrbětice | Zlín | - | - | 18,66 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 18,73 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 18,82 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Dědina | Kroměříž | - | - | 18,82 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radíkov | Přerov | - | - | 16,84 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | - | - | 17,05 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zahnašovice | Kroměříž | - | - | 17,31 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,05 | 17,59 | 17,59 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 17,70 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílany | Kroměříž | - | - | 18,11 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,22 | 18,14 | 18,14 | 2017/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Částkov | Uherské Hradiště | - | - | 18,15 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,06 | 18,19 | 18,19 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,18 | 18,22 | 18,22 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dežerice | Bánovce nad Bebravou | - | - | 18,32 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Radíkov | Přerov | 17,36 | 18,36 | 18,36 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,37 | 18,11 | 18,37 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hostišová | Zlín | - | - | 18,42 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velká nad Veličkou | Hodonín | 18,56 | 18,10 | 18,56 | 2015/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vlčnov | Uherské Hradiště | - | - | 18,56 | 2009/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radíkov | Přerov | 18,56 | 18,26 | 18,56 | 2015/04/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Prštné | Zlín | - | - | 18,58 | 2014/04/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karolín | Kroměříž | 18,60 | 18,51 | 18,60 | 2023/04/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 18,49 | 19,01 | 19,01 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jarošov | Uherské Hradiště | - | - | 19,03 | 2013/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 19,10 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kuželov | Hodonín | 18,64 | 19,11 | 19,11 | 2011/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | Kroměříž | - | - | 19,14 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,49 | 19,20 | 19,20 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 19,23 | 2008/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 19,24 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | nerozlišeno | - | - | - | 19,26 | 2010/04/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Míkovice | Uherské Hradiště | 19,25 | 19,46 | 19,46 | 2019/04/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Pohořelice | Zlín | - | - | 19,49 | 2016/04/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 17,61 | https://youtu.be/2z6PBsDgwws | Miroslava Gábová | | |
| 17,89 | https://youtu.be/JxoIDBdHRxQ | Miroslava Gábová | | |
| 17,98 | https://youtu.be/n8Y9_yJvUhY | Miroslava Gábová | | |
| 17,98 | https://youtu.be/GyX4rBrVtww | Miroslava Gábová | | |
| 18,32 | https://youtu.be/SMHufHFCr9o | Miroslava Gábová | | |
| 18,37 | https://youtu.be/3JzTmwiNCLA | Miroslava Gábová | | |
| 18,62 | https://youtu.be/kVVS2Ey90Fs | Miroslava Gábová | | |
| 18,62 | https://youtu.be/v0uqHTnYXmo | Petr Kropáč | | |
| 18,95 | https://youtu.be/V2iCYFC2Vp4 | Miroslava Gábová | | |
| 19,01 | https://youtu.be/D8k6BLDSzOQ | Zdeněk SDH Nevšová | | |
| 19,28 | https://youtu.be/l9er2mKWThY | Miroslava Gábová | | |
| 19,91 | https://youtu.be/cgybcvhEFYg | Miroslava Gábová | | |
| 21,49 | https://youtu.be/SUB79KWcKuo | JATLIK | | |
| 21,49 | https://youtu.be/f4P7_1E5vEk | JATLIK | | |
| NP | https://youtu.be/OTvmkLV_Apg | Miroslava Gábová | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/3JzTmwiNCLA Kód: 3JzTmwiNCLA |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/kVVS2Ey90Fs Kód: kVVS2Ey90Fs |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















