| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 06. 2006 13:00 |
| Kontakt: | Sýkora 604 255 829 mail: papen |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 18,59 | - | - | |
| 2. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 18,80 | - | - | |
| 3. | Úherce | Plzeň-sever | 19,33 | - | - | |
| 4. | Loukov | Kroměříž | 20,04 | - | - | |
| 5. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 20,06 | - | - | |
| 6. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 21,20 | - | - | |
| 7. | Dolní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 21,24 | - | - | |
| 8. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 21,82 | - | - | |
| 9. | Lanšperk | Ústí nad Orlicí | 23,21 | - | - | |
| 10. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 23,21 | - | - | |
| 11. | Dolní Libchavy | Ústí nad Orlicí | 24,87 | - | - | |
| 12. | Černovír | Ústí nad Orlicí | 25,30 | - | - | |
| 13. | Letohrad - Jeleni E | Ústí nad Orlicí | 27,25 | - | - | |
| 14. | Letohrad - Jeleni | Ústí nad Orlicí | 27,86 | - | - | |
| 15. | Kunovice | Vsetín | 30,65 | - | - | |
| 16. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 30,89 | - | - | |
| 17. | Turov | Ústí nad Orlicí | NP | - | - | |
| 18. | Opatovice | Přerov | NP | - | - | |
| 19. | Sychrov | Mladá Boleslav | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Volenice | Příbram | 15,47 | 15,69 | 15,69 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Volenice | Příbram | 15,47 | 15,69 | 15,69 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,38 | 15,74 | 15,74 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,38 | 15,74 | 15,74 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 15,67 | 15,81 | 15,81 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Plumlov Mamby | Prostějov | 15,44 | 15,89 | 15,89 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stará Říše | Jihlava | 16,01 | 15,72 | 16,01 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Plumlov | Prostějov | 15,27 | 16,04 | 16,04 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Plumlov | Prostějov | 15,92 | 16,05 | 16,05 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 15,59 | 16,16 | 16,16 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chlum | Benešov | 15,50 | 16,19 | 16,19 | 2024/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budíkovice | Třebíč | 16,21 | 15,91 | 16,21 | 2025/07/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,25 | 16,12 | 16,25 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | Semily | 16,26 | 15,96 | 16,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 16,26 | 16,25 | 16,26 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,33 | 15,83 | 16,33 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chrášťany | Litoměřice | 16,35 | 15,66 | 16,35 | 2015/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,36 | 16,10 | 16,36 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,37 | 16,16 | 16,37 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,37 | 16,16 | 16,37 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dětkovice | Vyškov | 16,38 | 16,08 | 16,38 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | Vyškov | 16,38 | 16,08 | 16,38 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dětkovice | Vyškov | 16,39 | 15,88 | 16,39 | 2021/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ploukonice | Semily | 16,42 | 16,13 | 16,42 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrášťany | Litoměřice | 16,33 | 16,42 | 16,42 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chrášťany | Litoměřice | 16,33 | 16,42 | 16,42 | 2017/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ratiboř | Vsetín | 16,12 | 16,45 | 16,45 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olšovec | Přerov | 16,44 | 16,46 | 16,46 | 2023/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stará Říše | Jihlava | 16,41 | 16,48 | 16,48 | 2022/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Markvartovice | Opava | 16,35 | 16,50 | 16,50 | 2020/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















