Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 28. 08. 2004 13:00 |
Kontakt: | M. Šulc, Kunčice 69, 561 51 Le |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,69 | - | - | |
2. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,75 | - | - | |
3. | Babice | VS | 17,96 | - | - | |
4. | Plumlov | PV | 17,98 | - | - | |
5. | Bašnice | JC | 18,08 | - | - | |
6. | Petrov | HO | 18,13 | - | - | |
7. | Litava | BO | 18,46 | - | - | |
8. | Úherce | PS | 18,56 | - | - | |
9. | Bystré | RK | 18,79 | - | - | |
10. | Výčapy | TR | 18,90 | - | - | |
11. | Podůlší | JC | 19,06 | - | - | |
12. | Lanškroun | UO | 19,28 | - | - | |
13. | Bystřec B | UO | 20,29 | - | - | |
14. | Mikulovice | TR | 20,76 | - | - | |
15. | Černovír | UO | 22,35 | - | - | |
16. | Bystřec | UO | 23,43 | - | - | |
17. | Mladkov | UO | 23,47 | - | - | |
18. | Letohrad - Jeleni | UO | 26,44 | - | - | |
19. | Letohrad - Jeleni B | UO | 27,86 | - | - | |
20. | Trnov | RK | 32,58 | - | - | |
21. | Letohrad - Červená | UO | 41,40 | - | - | |
22. | Vacenovice | HO | NP | - | - | |
22. | Žďár | JH | NP | - | - | |
22. | Lanškroun B | UO | NP | - | - | |
22. | Petrovice | TR | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Ves | FM | 17,77 | - | - | |
2. | Úherce | PS | 17,97 | - | - | |
3. | Výčapy | TR | 18,06 | - | - | |
4. | Lhotky | ZR | 18,87 | - | - | |
5. | Letohrad - Jeleni | UO | 19,99 | - | - | |
6. | Černovír | UO | 20,19 | - | - | |
7. | Kunovice | VS | 21,61 | - | - | |
8. | Kvasiny | RK | 25,07 | - | - | |
9. | Letohrad - Jeleni E | UO | 25,63 | - | - | |
10. | Opatovice | PR | 48,41 | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,28 | - | - | |
2. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,86 | - | - | |
3. | Babice | VS | 17,89 | - | - | |
4. | Bašnice | JC | 18,01 | - | - | |
5. | Petrov | HO | 18,08 | - | - | |
6. | Úherce | PS | 20,29 | - | - | |
7. | Plumlov | PV | 36,79 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře