| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdh.krenovice |
| Kdy: | 17. 06. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Brabenec Tomáš |
| Telefon: | 605 302 912 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Tomáš Bálint |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 17,25 | 16,73 |
|
| 2. | Pravčice A | Kroměříž | 17,60 | 16,06 | 17,60 |
|
| 3. | Pravčice B | Kroměříž | 17,89 | 17,89 | 17,84 |
|
| 4. | Loukov | Kroměříž | 18,64 | 18,64 | 18,43 |
|
| 5. | Rymice | Kroměříž | 19,00 | 16,74 | 19,00 |
|
| 6. | Karolín | Kroměříž | 20,56 | 19,01 | 20,56 |
|
7. | Nenakonice | Olomouc | 20,93 | 18,64 | 20,93 |
|
| 8. | Kostelany | Kroměříž | 22,00 | 21,62 | 22,00 |
|
| 9. | Hlinsko | Přerov | 22,38 | 19,38 | 22,38 |
|
| 10. | Špičky | Přerov | 27,55 | 27,55 | 25,89 |
|
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 31,61 | 31,42 | 31,61 |
|
| 12. | Nětčice | Kroměříž | NP | NP | NP |
|
12. | Tovačov | Přerov | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov B | Nový Jičín | 15,90 | 15,59 | 15,90 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Prchalov A | Nový Jičín | 16,05 | 16,03 | 16,05 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Čechy | Přerov | 15,56 | 16,18 | 16,18 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Křenovice | Přerov | 16,18 | 16,22 | 16,22 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,02 | 16,32 | 16,32 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,26 | 16,35 | 16,35 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Plumlov | Prostějov | 16,46 | 15,92 | 16,46 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladcová | Zlín | 16,48 | 16,29 | 16,48 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,79 | 16,52 | 16,52 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hrabůvka | Přerov | 16,30 | 16,56 | 16,56 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov | Nový Jičín | 16,06 | 16,56 | 16,56 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Prchalov | Nový Jičín | 16,59 | 16,56 | 16,59 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,61 | 16,17 | 16,61 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,69 | 16,51 | 16,69 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 16,32 | 16,71 | 16,71 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrabůvka | Přerov | 16,73 | 16,22 | 16,73 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Litenčice | Kroměříž | 16,75 | 16,40 | 16,75 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chropyně | Kroměříž | 16,82 | 16,51 | 16,82 | 2012/09/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Radíkov | Přerov | 16,83 | 16,61 | 16,83 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Špičky | Přerov | 16,87 | 16,77 | 16,87 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladcová | Zlín | 16,62 | 16,88 | 16,88 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Karolín | Kroměříž | 17,00 | 16,82 | 17,00 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vysoká | Přerov | 17,03 | 17,07 | 17,07 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Topolany | Vyškov | 17,08 | 16,75 | 17,08 | 2024/08/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Karolín | Kroměříž | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,21 | 16,53 | 17,21 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hlinsko | Přerov | 16,61 | 17,27 | 17,27 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mistřín B | Hodonín | 16,97 | 17,28 | 17,28 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Křenovice | Přerov | 17,16 | 17,30 | 17,30 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ludslavice | Kroměříž | 16,75 | 17,36 | 17,36 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 3 | 17.06.2018 09:23 | |
| Lukáš Žák | 17 ** | 2 | 17.06.2018 09:41 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 0 | 14.06.2018 20:04 | |
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 15.06.2018 13:40 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Žák | 17 ** | 20 | 17.06.2018 09:42 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 14.06.2018 20:05 | |
| Zdeněk Juřík | 16 ** | 0 | 17.06.2018 09:24 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 15.06.2018 13:40 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a15276135 Kód: a15276135 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















