| Liga: | Přerovská liga požárních útoků |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdh.krenovice |
| Kdy: | 10. 09. 2016 20:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | 605302912 |
| Okres: | Přerov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Admin Přerovská liga PÚ |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | Přerov | 17,89 | 17,89 | 17,48 | |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 17,93 | 17,12 | 17,93 | |
| 3. | Hlinsko | Přerov | 18,00 | 18,00 | 17,95 | |
4. | Počenice | Kroměříž | 18,12 | 17,53 | 18,12 | |
5. | Nětčice | Kroměříž | 18,37 | 17,36 | 18,37 | |
| 6. | Čechy | Přerov | 20,49 | 20,49 | 20,35 | |
7. | Polkovice | Přerov | 20,79 | 19,41 | 20,79 | |
8. | Němčice | Kroměříž | 21,97 | 20,96 | 21,97 | |
9. | Oplocany | Přerov | 23,73 | 23,73 | 22,29 | |
| 10. | Henčlov - Přerov VIII | Přerov | 26,73 | 21,29 | 26,73 | |
11. | Kojetín | Přerov | 27,69 | 27,68 | 27,69 | |
12. | Olšany u Prostějova | Prostějov | 32,25 | 32,25 | 31,66 | |
13. | Vrchoslavice | Prostějov | 32,36 | 30,63 | 32,36 | |
14. | Krasice - Prostějov | Prostějov | 34,88 | 18,33 | 34,88 | |
15. | Určice | Prostějov | 38,49 | 38,49 | 19,04 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dřevohostice | Přerov | 18,89 | 18,89 | 18,72 | |
2. | Mořice | Prostějov | 37,03 | 37,03 | 34,04 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 14,77 | 14,31 | 14,77 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zahnašovice B | Kroměříž | 14,77 | 14,72 | 14,77 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velká (Hranice III) | Přerov | 14,72 | 14,80 | 14,80 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Karolín | Kroměříž | 14,59 | 14,83 | 14,83 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Luboměř | Nový Jičín | 14,88 | 14,76 | 14,88 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 13,81 | 14,90 | 14,90 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 14,80 | 14,94 | 14,94 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vítonice | Kroměříž | 14,72 | 14,98 | 14,98 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrabůvka | Přerov | 15,10 | 15,00 | 15,10 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Přerov | 14,94 | 15,12 | 15,12 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Křenovice | Přerov | 15,16 | 14,88 | 15,16 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Luboměř | Nový Jičín | 14,74 | 15,20 | 15,20 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,38 | 14,56 | 15,38 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hrabůvka | Přerov | 15,18 | 15,41 | 15,41 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hranice | Přerov | 15,51 | 15,50 | 15,51 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,52 | 15,32 | 15,52 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radkova Lhota | Přerov | 15,56 | 15,52 | 15,56 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 15,53 | 15,64 | 15,64 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hrabůvka | Přerov | 15,52 | 15,76 | 15,76 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vrchoslavice | Prostějov | 15,13 | 15,76 | 15,76 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Roštění | Kroměříž | 15,44 | 15,77 | 15,77 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Přerov | 15,89 | 15,08 | 15,89 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hlinsko | Přerov | 15,31 | 15,93 | 15,93 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Určice | Prostějov | 15,44 | 15,95 | 15,95 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nenakonice | Olomouc | 15,99 | 15,82 | 15,99 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dětkovice | Prostějov | 15,20 | 16,03 | 16,03 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nenakonice | Olomouc | 16,04 | 15,78 | 16,04 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Litenčice | Kroměříž | 16,09 | 16,03 | 16,09 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Morkovice A | Kroměříž | - | - | 16,18 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nenakonice | Olomouc | 15,91 | 16,19 | 16,19 | 2019/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dětkovice | Vyškov | 16,13 | 15,88 | 16,13 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | 15,98 | 16,24 | 16,24 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Špičky | Přerov | 16,42 | 16,44 | 16,44 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlinsko | Přerov | 16,73 | 16,62 | 16,73 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,23 | 16,73 | 16,73 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,58 | 16,86 | 16,86 | 2014/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,71 | 16,87 | 16,87 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bousín | Prostějov | 17,00 | 16,95 | 17,00 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 17,01 | 16,90 | 17,01 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Karolín | Kroměříž | 16,75 | 17,10 | 17,10 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,03 | 17,14 | 17,14 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dětkovice | Vyškov | 16,75 | 17,17 | 17,17 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,05 | 17,19 | 17,19 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,25 | 16,73 | 17,25 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Olšovec | Přerov | 17,25 | 16,61 | 17,25 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Karolín | Kroměříž | 17,31 | 17,19 | 17,31 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Karolín | Kroměříž | 17,18 | 17,33 | 17,33 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Roštění | Kroměříž | 17,40 | 16,84 | 17,40 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karolín | Kroměříž | 16,75 | 17,42 | 17,42 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olšovec | Přerov | 17,44 | 17,38 | 17,44 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pravčice A | Kroměříž | 17,50 | 17,20 | 17,50 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pravčice A | Kroměříž | 16,06 | 17,60 | 17,60 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Loučka | Vsetín | 17,70 | 17,53 | 17,70 | 2021/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,75 | 17,21 | 17,75 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pravčice B | Kroměříž | 17,89 | 17,84 | 17,89 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radíkov | Přerov | 17,89 | 17,48 | 17,89 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roštění | Kroměříž | 17,90 | 17,72 | 17,90 | 2022/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radíkov | Přerov | 17,91 | 17,45 | 17,91 | 2018/09/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Pravčice | Kroměříž | 17,12 | 17,93 | 17,93 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Karolín | Kroměříž | 17,96 | 17,76 | 17,96 | 2019/06/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Měrovice nad Hanou | Přerov | 22,30 | 21,97 | 22,30 | 2023/08/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Záhlinice | Kroměříž | 16,61 | 16,42 | 16,61 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Roštění | Kroměříž | 19,22 | 18,21 | 19,22 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mořice | Prostějov | 26,19 | 26,23 | 26,23 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Měrovice nad Hanou | Přerov | 30,69 | 30,33 | 30,69 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Seloutky | Prostějov | NP | NP | NP | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nětčice | Kroměříž | 16,68 | 16,50 | NP | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 22,78 | 19,81 | 22,78 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Měrovice nad Hanou | Přerov | 24,61 | 30,44 | 30,44 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















