| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2015 13:00 |
| Kontakt: | Josef Melmer |
| Telefon: | 602733161 |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lišov B | České Budějovice | 18,11 | 18,11 | 17,98 | |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 18,55 | 18,39 | 18,55 |
|
| 3. | Hrdějovice B | České Budějovice | 18,80 | 18,29 | 18,80 | |
| 4. | Holubov | Český Krumlov | 19,19 | 18,75 | 19,19 | |
| 5. | Lišov A | České Budějovice | 20,15 | 19,41 | 20,15 |
|
| 6. | Češnovice - Jaronice | České Budějovice | 20,37 | 20,15 | 20,37 |
|
| 7. | Srubec A | České Budějovice | 21,46 | 20,32 | 21,46 | |
| 8. | Chmelná | Český Krumlov | 24,78 | 20,15 | 24,78 | |
| 9. | Zaliny | České Budějovice | 26,73 | 26,73 | 26,61 | |
| 10. | Chlum | České Budějovice | 27,22 | 25,65 | 27,22 | |
11. | Křenovice | České Budějovice | 30,63 | 30,63 | 29,53 | |
| 12. | Mydlovary | České Budějovice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Strážkovice | České Budějovice | 16,51 | 16,51 | 16,51 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | - | - | 16,69 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,74 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Srubec | České Budějovice | 16,70 | 16,76 | 16,76 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovice | Prachatice | 16,58 | 16,78 | 16,78 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hluboká u Borovan | České Budějovice | - | - | 16,86 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovice | Prachatice | - | - | 16,92 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,96 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,00 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum B | Český Krumlov | 16,99 | 17,06 | 17,06 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,09 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kolence | Jindřichův Hradec | 17,10 | 16,96 | 17,10 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Doubravice u Volyně | Strakonice | - | - | 17,14 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,15 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Tálín | Písek | - | - | 17,18 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 17,23 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Doubravice u Volyně | Strakonice | - | - | 17,24 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 17,24 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,26 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Srubec | České Budějovice | 16,77 | 17,27 | 17,27 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 17,30 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 17,31 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vlkovice | České Budějovice | - | - | 17,31 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Křenovice | České Budějovice | - | - | 17,34 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holašovice | České Budějovice | 16,76 | 17,34 | 17,34 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,34 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chlum B | Český Krumlov | 17,15 | 17,35 | 17,35 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ledenice | České Budějovice | 17,37 | 17,23 | 17,37 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jaronice | České Budějovice | - | - | 17,39 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,40 | 2018/07/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jihočeská hasičská liga - Muži | 17,45 | https://youtu.be/DJnF0T-uLac | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 18,10 | https://youtu.be/OH8dIZOhfMk | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 18,55 | https://youtu.be/5OUgofBW-M0 | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 18,66 | https://youtu.be/A0zGMdUSsVM | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 19,34 | https://youtu.be/-q2VnV6N_HM | Antonín Haniš | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 19,49 | https://youtu.be/clBezW9cqpI | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 20,15 | https://youtu.be/9pn99s2ajhU | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Ženy | 20,37 | https://youtu.be/UcSqjoI0PC0 | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 23,09 | https://youtu.be/ipOSmrhYM78 | Václav Sedlecký | |
Jihočeská hasičská liga - Muži | 27,37 | https://youtu.be/oH1wwyDYpvU | Václav Sedlecký | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/07/11 | Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné) | |
| 2025/07/12 | Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné) | |
| 2024/07/06 | Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné) | |
| 2023/07/08 | Křenovice, O pohár starostky obce (sklopné) | |
| 2022/07/09 | Křenovice, O pohár starostky obce | |
| 2021/07/10 | Křenovice, O pohár starostky obce | |
| 2020/07/04 | Křenovice, O pohár, sklopky | |
| 2019/07/13 | Křenovice, O pohár, sklopky | |
| 2018/07/14 | Křenovice, O pohár | |
| 2017/07/08 | Křenovice, O pohár | |
| 2016/07/09 | Křenovice, O pohár | |
| 2015/07/11 | Křenovice, O pohár | |
| 2014/07/12 | Křenovice, Křenovice | |
| 2013/07/13 | Křenovice, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















