Křenovice 2026 (České Budějovice)
O pohár starostky obce (sklopné)
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2026 13:00 |
| Kontakt: | Josef Melmer |
| Telefon: | |
| Okres: | České Budějovice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Jaronice | České Budějovice | 16,88 | 16,88 | 16,78 | 0,10 | |
![]() | 2. | Ledenice | České Budějovice | 17,04 | 16,73 | 17,04 | 0,31 | |
![]() | 3. | Plešovice | Český Krumlov | 17,85 | 17,01 | 17,85 | 0,84 | |
![]() | 4. | Rudolfov | České Budějovice | 18,03 | 18,03 | 17,74 | 0,29 | |
![]() | 5. | Lišov A | České Budějovice | 18,08 | 17,33 | 18,08 | 0,75 | |
![]() | 6. | Srubec | České Budějovice | 18,09 | 18,09 | 17,13 | 0,96 | |
![]() | 7. | Křenovice | České Budějovice | 18,85 | 17,98 | 18,85 | 0,87 | |
![]() | 8. | Lišov C | České Budějovice | 18,87 | 18,87 | 17,17 | 1,70 | |
![]() | 9. | Chlum A | Český Krumlov | 19,48 | 19,07 | 19,48 | 0,41 | |
![]() | 10. | Strážkovice | České Budějovice | 20,14 | 20,14 | 18,84 | 1,30 | |
![]() | 11. | Todně | České Budějovice | 20,54 | 19,19 | 20,54 | 1,35 | |
![]() | 12. | Chlum B | Český Krumlov | 20,55 | 20,55 | 20,37 | 0,18 |
Dorostenci, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Křenovice | České Budějovice | 18,36 | 18,36 | 18,01 | 0,35 | |
![]() | 2. | Nové Homole | České Budějovice | 22,10 | 22,10 | 19,30 | 2,80 |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Střížov | České Budějovice | NP | NP | NP | - |
Ženy>30, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Mydlovary | České Budějovice | 19,05 | 19,05 | 18,84 | 0,21 | |
![]() | 2. | Rudolfov | České Budějovice | 19,65 | 19,31 | 19,65 | 0,34 | |
![]() | 3. | Křenovice | České Budějovice | 19,74 | 19,74 | 19,52 | 0,22 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaronice | České Budějovice | 16,88 | 16,78 | 16,88 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lišov C | České Budějovice | 16,87 | 16,87 | 16,94 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 16,99 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,03 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Ledenice | České Budějovice | 16,73 | 17,04 | 17,04 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,20 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Srubec | České Budějovice | 16,28 | 16,28 | 17,31 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 17,36 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Srubec | České Budějovice | 17,36 | 17,25 | 17,36 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Srubec | České Budějovice | - | - | 17,47 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 17,51 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 17,57 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lišov A | České Budějovice | 17,58 | 17,58 | 17,58 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Strážkovice | České Budějovice | 17,30 | 17,30 | 17,61 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovice | Prachatice | 17,32 | 17,65 | 17,65 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Lišov C | České Budějovice | - | - | 17,72 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Plešovice | Český Krumlov | 17,01 | 17,85 | 17,85 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lišov A | České Budějovice | 17,73 | 17,87 | 17,87 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovice | Prachatice | - | - | 17,89 | 2019/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Strážkovice | České Budějovice | - | - | 17,93 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Netřebice | Český Krumlov | - | - | 17,99 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 18,03 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rudolfov | České Budějovice | 18,03 | 17,74 | 18,03 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lišov B | České Budějovice | 17,40 | 18,04 | 18,04 | 2016/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lišov A | České Budějovice | 17,33 | 18,08 | 18,08 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Jaronice -Češnovice | České Budějovice | 17,90 | 18,08 | 18,08 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Srubec | České Budějovice | 18,09 | 17,13 | 18,09 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Rudolfov | České Budějovice | - | - | 18,10 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 18,11 | 2024/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lišov B | České Budějovice | 18,11 | 17,98 | 18,11 | 2015/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | České Budějovice | 18,36 | 18,01 | 18,36 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nové Homole | České Budějovice | 22,10 | 19,30 | 22,10 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020












