| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 07. 2018 20:00 |
| Kontakt: | Martin Zíma |
| Telefon: | 775 216 616 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 16,75 | 16,75 | 16,66 | |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 17,22 | 16,67 | 17,22 | |
| 3. | Chotěmice | Tábor | 17,70 | 17,70 | 16,66 | |
| 4. | Lom | Tábor | 17,85 | 17,68 | 17,85 | |
| 5. | Všechlapy | Benešov | 18,47 | 18,39 | 18,47 | |
| 6. | Chlum | Benešov | 18,57 | 17,85 | 18,57 | |
| 7. | Slapy | Tábor | 18,85 | 18,23 | 18,85 | |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,26 | 19,19 | 19,26 | |
| 9. | Dalovy | Benešov | 19,71 | 19,71 | 17,43 | |
| 10. | Smrkov | Tábor | 20,16 | 19,76 | 20,16 | |
| 11. | Krátošice | Tábor | 21,07 | 20,44 | 21,07 | |
| 12. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 21,28 | 21,02 | 21,28 | |
| 13. | Moraveč | Tábor | 21,33 | 21,33 | 20,79 | |
| 14. | Tábor dorostenky | Tábor | 22,79 | 22,78 | 22,79 | |
| 15. | Zhoř u Tábora | Tábor | 24,29 | 24,29 | 19,39 | |
| 16. | Chválkov | Pelhřimov | 28,81 | 28,81 | 28,60 | |
| 17. | Drhovice | Tábor | 29,74 | 29,74 | 28,78 | |
| 18. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 34,33 | 34,33 | 16,81 | |
| 19. | Malšice | Tábor | 50,93 | 38,80 | 50,93 | |
| 20. | Chrbonín | Tábor | NP | NP | NP | |
| 20. | Choustník | Tábor | NP | NP | NP | |
| 20. | Dvorce B | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 16,75 | 16,66 | 16,75 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ústrašice | Tábor | 16,67 | 17,22 | 17,22 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce A | Tábor | 15,91 | 17,25 | 17,25 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dvorce A | Tábor | 17,31 | 16,73 | 17,31 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chotěmice | Tábor | 17,06 | 17,51 | 17,51 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrdějovice B | České Budějovice | 17,38 | 17,63 | 17,63 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chotěmice | Tábor | 17,70 | 16,66 | 17,70 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dvorce A | Tábor | 17,18 | 17,71 | 17,71 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sloup | Praha-západ | 17,78 | 17,56 | 17,78 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dvorce A | Tábor | 17,80 | 16,60 | 17,80 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chotěmice | Tábor | 17,74 | 17,83 | 17,83 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lom | Tábor | 17,68 | 17,85 | 17,85 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 17,95 | 18,17 | 18,17 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slapy | Tábor | 18,01 | 18,24 | 18,24 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bezděčín | Tábor | 17,63 | 18,37 | 18,37 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Daměnice | Benešov | 18,37 | 18,00 | 18,37 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ústrašice | Tábor | 18,38 | 17,50 | 18,38 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Všechlapy | Benešov | 18,39 | 18,47 | 18,47 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chlum | Benešov | 18,50 | 18,52 | 18,52 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Češnovice Jaronice | České Budějovice | 17,87 | 18,55 | 18,55 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotěmice | Tábor | 18,56 | 18,05 | 18,56 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chlum | Benešov | 17,85 | 18,57 | 18,57 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,48 | 18,60 | 18,60 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 17,55 | 18,69 | 18,69 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | - Martomice | bez určení okresu | 18,69 | 18,39 | 18,69 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dvorce B | Tábor | 18,69 | 18,09 | 18,69 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slapy | Tábor | 17,66 | 18,78 | 18,78 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ústrašice | Tábor | 18,52 | 18,80 | 18,80 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,84 | 18,37 | 18,84 | 2012/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Slapy | Tábor | 18,23 | 18,85 | 18,85 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/07/27 | Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2018/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2017/07/29 | Krátošice, O pohár | |
| 2016/07/30 | Krátošice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Krátošice(noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2014/07/26 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2013/07/27 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2012/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce | |
| 2011/07/30 | Krátošice, TA, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2010/08/14 | Krátošice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















