| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 07. 2017 20:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ústrašice | Tábor | 18,80 | 18,52 | 18,80 | |
| 2. | Chrbonín | Tábor | 18,97 | 18,97 | 18,51 | |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 19,01 | 19,01 | 18,31 | |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 19,07 | 18,95 | 19,07 | |
| 5. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,09 | 18,68 | 19,09 | |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,12 | 19,12 | 18,93 | |
| 7. | Daměnice | Benešov | 19,35 | 19,35 | 17,07 | |
| 8. | Chválkov | Pelhřimov | 19,36 | 19,36 | 18,89 | |
| 9. | Mydlovary | České Budějovice | 20,02 | 20,02 | 19,54 | |
| 10. | Lom | Tábor | 20,13 | 17,37 | 20,13 | |
| 11. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,18 | 19,26 | 20,18 | |
| 12. | Všechlapy | Benešov | 20,60 | 20,60 | 20,41 | |
| 13. | Smrkov | Tábor | 21,25 | 21,25 | 19,61 | |
| 14. | Dvorce B | Tábor | 22,52 | 19,93 | 22,52 | |
| 15. | Chabrovice | Tábor | 24,42 | 24,36 | 24,42 | |
| 16. | Slapy | Tábor | 28,57 | 28,45 | 28,57 | |
| 17. | Načeradec | Benešov | 45,83 | 31,28 | 45,83 | |
| 18. | Malšice | Tábor | 69,36 | 69,36 | 21,32 | |
| 19. | Krátošice | Tábor | NP | NP | NP | |
| 19. | Chotěmice | Tábor | NP | NP | NP | |
| 19. | Zdislavice | Benešov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,13 | 16,18 | 16,18 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Jankov | Benešov | 16,75 | 16,63 | 16,75 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,72 | 16,81 | 16,81 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,74 | 16,88 | 16,88 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,92 | 16,55 | 16,92 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zdislavice | Benešov | 17,02 | 16,85 | 17,02 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,09 | 17,02 | 17,09 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Tomice | Benešov | 17,10 | 17,20 | 17,20 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Drahňovice | Benešov | 16,59 | 17,20 | 17,20 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chářovice | Benešov | 17,21 | 17,02 | 17,21 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Šipoun | Prachatice | 17,22 | 16,96 | 17,22 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,10 | 17,24 | 17,24 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chotěmice | Tábor | 17,25 | 17,52 | 17,25 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 17,11 | 17,26 | 17,26 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žďár | Jindřichův Hradec | 17,25 | 17,31 | 17,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Daměnice | Benešov | 16,69 | 17,34 | 17,34 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdislavice | Benešov | 17,03 | 17,46 | 17,46 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chotěmice | Tábor | 16,92 | 17,46 | 17,46 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chářovice Špona | Benešov | 17,49 | 17,12 | 17,49 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,99 | 17,66 | 17,66 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotěmice | Tábor | 17,67 | 17,12 | 17,67 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chotěmice | Tábor | 17,71 | 16,95 | 17,71 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chýnov | Tábor | 17,80 | 17,23 | 17,80 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jaronice | České Budějovice | 17,80 | 17,75 | 17,80 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,47 | 17,81 | 17,81 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Krotějov Sport | Tábor | 17,19 | 17,85 | 17,85 | 2017/07/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zdislavice | Benešov | 17,91 | 17,92 | 17,92 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Zdislavice | Benešov | 17,92 | 17,16 | 17,92 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šipoun | Prachatice | 17,83 | 18,01 | 18,01 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bohdalín | Pelhřimov | 18,02 | 17,66 | 18,02 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2019/07/27 | Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2018/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2017/07/29 | Krátošice, O pohár | |
| 2016/07/30 | Krátošice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Krátošice(noční), O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2014/07/26 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2013/07/27 | Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2012/07/28 | Krátošice, O pohár starosty obce | |
| 2011/07/30 | Krátošice, TA, O pohár starosty obce Krátošice | |
| 2010/08/14 | Krátošice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















