| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 06. 2008 11:00 |
| Kontakt: | p.Petr HNÁT |
| Telefon: | +420604295143 |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,48 | 18,48 | 18,02 | |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 18,88 | 18,88 | 17,12 | |
| 3. | Strýčkovice | Domažlice | 19,72 | 19,72 | 18,57 | |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 20,61 | 17,82 | 20,61 | |
| 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,89 | 19,91 | 20,89 | |
| 6. | Seč | Plzeň-jih | 21,24 | 20,12 | 21,24 | |
| 7. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 23,08 | 20,58 | 23,08 | |
| 8. | Obora | Plzeň-sever | 24,17 | 21,63 | 24,17 | |
| 9. | Strážov | Klatovy | 38,60 | 37,83 | 38,60 | |
| 10. | Bučí | Plzeň-sever | NP | 21,22 | 21,32 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chválenice | Plzeň-jih | 16,92 | 16,68 | 16,92 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,17 | 17,15 | 17,17 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,66 | 17,20 | 17,66 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,67 | 17,25 | 17,67 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Poděvousy | Domažlice | 17,69 | 17,63 | 17,69 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Poděvousy | Domažlice | 17,72 | 17,15 | 17,72 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bučí | Plzeň-sever | 17,81 | 17,75 | 17,81 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,91 | 17,62 | 17,91 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Poděvousy | Domažlice | 18,35 | 17,75 | 18,35 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 17,88 | 18,46 | 18,46 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,48 | 18,02 | 18,48 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Strýčkovice | Domažlice | 17,73 | 18,50 | 18,50 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Poděvousy Devils | Domažlice | 17,21 | 18,54 | 18,54 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bučí | Plzeň-sever | 18,14 | 18,67 | 18,67 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Poděvousy | Domažlice | 18,32 | 18,67 | 18,67 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Strýčkovice | Domažlice | 18,04 | 18,77 | 18,77 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Chválenice | Plzeň-jih | 17,73 | 18,81 | 18,81 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Poděvousy | Domažlice | 18,88 | 17,12 | 18,88 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mrtník | Plzeň-sever | 18,92 | 18,73 | 18,92 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úherce | Plzeň-sever | 18,97 | 18,48 | 18,97 | 2006/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 18,60 | 18,98 | 18,98 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Chválenice | Plzeň-jih | 19,00 | 18,76 | 19,00 | 2007/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Strýčkovice | Domažlice | 19,19 | 17,97 | 19,19 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 18,84 | 19,29 | 19,29 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bučí | Plzeň-sever | 18,84 | 19,43 | 19,43 | 2009/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Úherce | Plzeň-sever | - | - | 19,48 | 2005/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 19,59 | 19,67 | 19,67 | 2010/07/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Bučí | Plzeň-sever | 19,70 | 19,16 | 19,70 | 2011/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Strýčkovice | Domažlice | 19,72 | 18,57 | 19,72 | 2008/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Úněšov | Plzeň-sever | 19,73 | 19,13 | 19,73 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/06/16 | Krašovice, O pohár SDH Krašovice | |
| 2012/07/22 | Krašovice, O pohár SDH Krašovice | |
| 2011/07/24 | Krašovice, O POHÁR SDH KRAŠOVICE | |
| 2010/07/25 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2009/06/21 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2008/06/22 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2007/06/17 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2006/06/18 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2005/06/19 | Krašovice (PS), O pohár - SDH Krašovice | |
| 2004/06/20 | Krašovice, O pohár - SDH Krašovice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















