| Liga: | Jihlavská open liga v pú |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 20. 07. 2013 13:00 |
| Kontakt: | Petr Pivonka |
| Telefon: | 608 626 015 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trnava BUSTR | Třebíč | 17,51 | 17,51 | 17,12 | |
| 2. | Mladoňovice | Třebíč | 18,12 | 18,12 | 17,53 | |
| 3. | Radonín | Třebíč | 18,44 | 18,44 | 18,34 | |
| 4. | Boršov | Jihlava | 19,26 | 17,84 | 19,26 | |
| 5. | Sedlejov | Jihlava | 19,35 | 18,65 | 19,35 | |
| 6. | Předín | Třebíč | 19,42 | 19,07 | 19,42 | |
| 7. | Jindřichovice | Jihlava | 19,72 | 18,70 | 19,72 | |
| 8. | Nová Říše | Jihlava | 20,04 | 19,98 | 20,04 | |
| 9. | Horky | Třebíč | 21,54 | 21,54 | 21,36 | |
| 10. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 23,49 | 23,19 | 23,49 | |
| 11. | Trnava | Třebíč | 44,12 | 24,36 | 44,12 | |
| 12. | Nevcehle | Jihlava | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 16,27 | 16,15 | 16,27 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Krasonice | Jihlava | 16,42 | 16,31 | 16,42 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bašnice | Jičín | 16,05 | 16,44 | 16,44 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladoňovice | Třebíč | 16,51 | 16,24 | 16,51 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,43 | 16,52 | 16,52 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | 16,43 | 16,52 | 16,52 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Oponešice | Třebíč | 16,24 | 16,58 | 16,58 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Sedlatice | Jihlava | 16,40 | 16,59 | 16,59 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,60 | 16,59 | 16,60 | 2019/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,50 | 16,62 | 16,62 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krotějov Sport | Tábor | 16,63 | 16,56 | 16,63 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Stará Říše | Jihlava | 16,23 | 16,64 | 16,64 | 2016/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čikov | Třebíč | 16,70 | 16,67 | 16,70 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Bašnice | Jičín | 16,73 | 16,50 | 16,73 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 16,73 | 16,50 | 16,73 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 16,57 | 16,74 | 16,74 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,76 | 16,75 | 16,76 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mladoňovice | Třebíč | 16,79 | 16,54 | 16,79 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Oponešice | Třebíč | 16,57 | 16,81 | 16,81 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Krasonice | Jihlava | 16,82 | 16,80 | 16,82 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mladoňovice | Třebíč | 16,75 | 16,86 | 16,86 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Prchalov | Nový Jičín | 16,11 | 16,90 | 16,90 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlatice | Jihlava | 16,94 | 16,67 | 16,94 | 2011/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sedlatice | Jihlava | 16,88 | 16,95 | 16,95 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Trnava | Třebíč | 16,96 | 16,72 | 16,96 | 2018/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,98 | 16,53 | 16,98 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Čikov | Třebíč | 16,98 | 16,99 | 16,99 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,73 | 17,02 | 17,02 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sedlatice | Jihlava | 16,73 | 17,04 | 17,04 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Plumlov | Prostějov | 17,09 | 16,56 | 17,09 | 2022/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Cerekev | Jihlava | 18,80 | 17,85 | 18,80 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Boršov | Jihlava | 19,64 | 19,44 | 19,64 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 20,87 | 19,71 | 20,87 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Telč | Jihlava | 20,57 | 20,89 | 20,89 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Písečné | Jindřichův Hradec | 20,96 | 21,16 | 21,16 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Žirovnice | Pelhřimov | 20,19 | 21,96 | 21,96 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Krasonice | Jihlava | 22,18 | 18,86 | 22,18 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 23,57 | 21,90 | 23,57 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Strachoňovice | Jihlava | 23,90 | 25,18 | 25,18 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 27,41 | 27,62 | 27,62 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 39,01 | 39,29 | 39,29 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Domamil | Třebíč | 39,51 | 40,45 | 40,45 | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dešná | Jindřichův Hradec | NP | 21,33 | NP | 2025/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Novák | 16 ** | 0 | 08.07.2013 21:30 | |
| Zdenda Krejčí | 16 ** | 0 | 08.07.2013 13:48 | |
| Jaroslav Vejtasa | 16 ** | 0 | 18.07.2013 00:06 | |
| Josef Navrátil | 16 ** | 0 | 19.07.2013 21:23 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 18.07.2013 12:36 | |
| Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 18.07.2013 06:59 | |
| Jan Zahradník | 16 ** | 0 | 19.07.2013 09:24 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 0 | 16.07.2013 18:10 | |
| Radek Janda | 17 ** | 0 | 01.05.2013 14:12 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 0 | 17.07.2013 10:16 | |
| Martin Běhounek | 17 ** | 0 | 20.07.2013 08:42 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 21 | 18.07.2013 12:36 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 18 | 18.07.2013 06:59 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 14 | 17.07.2013 10:16 | |
| Jan Zahradník | 17 ** | 6 | 19.07.2013 09:25 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 4 | 18.07.2013 00:07 | |
| Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 19.07.2013 21:25 | |
| Martin Běhounek | 17 ** | 0 | 08.07.2013 14:13 | |
| Lukáš Novák | 17 ** | 0 | 08.07.2013 21:29 | |
| Redakce FireSport | 17 ** | 0 | 16.07.2013 18:11 | |
| Radek Janda | 17 ** | 0 | 01.05.2013 14:13 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/_Ai-tXSfpmU Kód: _Ai-tXSfpmU |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/k5360N18HQA Kód: k5360N18HQA |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















