Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 14,83 | 14,56 | 14,83 | |
| 2. | Tatobity | Semily | 14,87 | 14,87 | 14,71 | |
| 3. | Chyjice | Jičín | 15,29 | 15,29 | 14,68 | |
| 4. | Březová | Liberec | 15,72 | 15,50 | 15,72 | |
| 5. | Sloup | Praha-západ | 15,76 | 15,76 | 15,32 | |
| 6. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 15,90 | 15,90 | 15,88 | |
| 7. | Hradčany | Liberec | 15,99 | 15,99 | 15,51 | |
| 8. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 16,43 | 16,04 | 16,43 | |
| 9. | Karlinky | Liberec | 16,63 | 16,63 | 15,91 | |
| 10. | Janův Důl | Liberec | 16,77 | 16,53 | 16,77 | |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 18,47 | 18,47 | 18,42 | |
| 12. | Doubravička | Mladá Boleslav | 18,59 | 17,97 | 18,59 | |
| 13. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 19,06 | 18,74 | 19,06 | |
| 14. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 19,30 | 19,30 | 18,19 | |
| 15. | Mělník Blata | Mělník | 20,72 | 17,39 | 20,72 | |
| 16. | Záskalí | Liberec | 21,78 | 19,35 | 21,78 | |
| 17. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 22,23 | 21,39 | 22,23 | |
| 18. | Škodějov | Semily | 24,24 | 23,95 | 24,24 | |
| 19. | Želízy | Mělník | 29,88 | 29,88 | 26,41 | |
| 20. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 44,46 | 44,46 | 44,38 | |
| 21. | Zeměchy | Louny | NP | NP | NP | |
| 21. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | NP | 26,90 | NP | |
| 21. | Tanvald Šumburk | Jablonec nad Nisou | NP | 16,87 | NP | |
| 21. | Košťálov | Semily | NP | NP | 15,02 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Košťálov | Semily | 17,76 | 17,76 | 17,30 | |
| 2. | Zeměchy | Louny | 17,82 | 17,55 | 17,82 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 18,12 | 18,04 | 18,12 | |
| 4. | Kosořice | Mladá Boleslav | 25,01 | 24,92 | 25,01 | |
| 5. | Raspenava | Liberec | 26,55 | 18,19 | 26,55 | |
| 6. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 28,44 | 23,18 | 28,44 | |
| 7. | Karlinky | Liberec | 31,63 | 31,53 | 31,63 | |
| 8. | Mělník Blata | Mělník | 36,66 | 36,66 | 35,68 | |
| 9. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | 17,51 | NP | |
| 9. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Janův Důl | Liberec | 20,83 | 20,72 | 20,83 | |
| 2. | Chyjice | Jičín | 21,15 | 20,65 | 21,15 | |
| 3. | Sloup | Praha-západ | 21,72 | 21,72 | 21,70 | |
| 4. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | 22,15 | 22,15 | 20,29 | |
| 5. | Karlinky | Liberec | 22,47 | 21,48 | 22,47 | |
| 6. | Hradčany | Liberec | 22,87 | 21,41 | 22,87 | |
| 7. | Příchovice | Jablonec nad Nisou | 23,62 | 23,62 | 22,36 | |
| 8. | Škodějov | Semily | 23,98 | 21,62 | 23,98 | |
| 9. | Doubravička | Mladá Boleslav | 24,10 | 24,10 | 23,02 | |
| 10. | Želízy | Mělník | 24,48 | 23,99 | 24,48 | |
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 27,40 | 23,21 | 27,40 | |
| 12. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 30,79 | 30,79 | 28,67 | |
| 13. | Záskalí | Liberec | NP | 26,21 | NP | |
| 13. | Mělník Blata | Mělník | NP | 28,53 | NP | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Smržovka | Jablonec nad Nisou | 23,27 | 23,27 | 22,45 | |
| 2. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 23,49 | 23,49 | 22,97 | |
| 3. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 23,64 | 23,64 | 22,65 | |
| 4. | Krásná Ves ženy | Mladá Boleslav | 24,11 | 23,52 | 24,11 | |
| 5. | Roztoky u Semil | Semily | 28,12 | 27,41 | 28,12 | |
| 6. | Křížkový Újezdec ženy | Praha-východ | 28,39 | 28,23 | 28,39 | |
| 7. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B | Liberec | 29,55 | 29,55 | 25,08 | |
| 8. | Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A | Liberec | 31,64 | 28,86 | 31,64 | |
| 9. | Březovice | Mladá Boleslav | 38,23 | 38,23 | 38,13 | |
| 10. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 41,22 | 41,22 | 38,55 | |
| 11. | Sukorady | Jičín | 44,75 | 44,75 | 39,76 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Obrubce | Mladá Boleslav | 13,78 | 13,82 | 13,82 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Březová | Liberec | 14,17 | 14,13 | 14,17 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Olešnice | Semily | 14,19 | 13,83 | 14,19 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 14,65 | 14,64 | 14,65 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 14,56 | 14,83 | 14,83 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Tatobity | Semily | 14,87 | 14,71 | 14,87 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Olešnice | Semily | 14,92 | 14,91 | 14,92 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Krásná Ves Bé | Mladá Boleslav | 14,63 | 14,96 | 14,96 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,86 | 14,98 | 14,98 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,98 | 14,62 | 14,98 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Třebnouševes | Jičín | 14,82 | 15,02 | 15,02 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,07 | 14,51 | 15,07 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,16 | 15,18 | 15,18 | 2015/07/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,20 | 15,12 | 15,20 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Doubrava | Mladá Boleslav | 15,26 | 15,18 | 15,26 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Chyjice | Jičín | 15,29 | 14,68 | 15,29 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 15,33 | 14,79 | 15,33 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Sezemice | Mladá Boleslav | 15,09 | 15,36 | 15,36 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,43 | 15,39 | 15,43 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Chyjice | Jičín | 15,27 | 15,45 | 15,45 | 2018/05/12 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Bystřice | Jičín | 15,46 | 15,43 | 15,46 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,19 | 15,51 | 15,51 | 2019/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,58 | 15,39 | 15,58 | 2019/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,60 | 14,78 | 15,60 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Karlinky B | Liberec | 15,32 | 15,70 | 15,70 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Březová | Liberec | 15,50 | 15,72 | 15,72 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Smidary | Hradec Králové | 15,72 | 15,67 | 15,72 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Karlinky B | Liberec | 15,75 | 15,53 | 15,75 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Sloup | Praha-západ | 15,76 | 15,32 | 15,76 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 1,51 | 15,79 | 15,79 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Stará Říše | Jihlava | 15,89 | 15,43 | 15,89 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,54 | 16,31 | 16,54 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,27 | 17,17 | 17,27 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,27 | 17,02 | 17,27 | 2015/07/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Radimovice | Liberec | 17,13 | 17,28 | 17,28 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,06 | 17,31 | 17,31 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Benešov u Semil | Semily | 17,36 | 16,89 | 17,36 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Radimovice | Liberec | 16,50 | 17,44 | 17,44 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,73 | 17,20 | 17,73 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Košťálov | Semily | 17,76 | 17,30 | 17,76 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Zeměchy | Louny | 17,55 | 17,82 | 17,82 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Ploukonice | Semily | 17,23 | 17,92 | 17,92 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Veselá | Semily | 17,64 | 18,01 | 18,01 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,01 | 17,43 | 18,01 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Jeřmanice | Liberec | 18,04 | 18,12 | 18,12 | 2017/07/15 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Jeřice | Jičín | 18,21 | 16,68 | 18,21 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Olešnice | Semily | 18,26 | 17,55 | 18,26 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,07 | 18,48 | 18,48 | 2019/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Jeřmanice | Liberec | 18,58 | 18,16 | 18,58 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,32 | 18,73 | 18,73 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Raspenava | Liberec | 18,43 | 18,87 | 18,87 | 2019/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Sloup | Praha-západ | 18,97 | 18,92 | 18,97 | 2015/07/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Jeřmanice | Liberec | 19,20 | 18,82 | 19,20 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Borovice | Mladá Boleslav | 18,83 | 19,21 | 19,21 | 2015/07/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Košťálov | Semily | 17,58 | 19,28 | 19,28 | 2016/07/02 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Dolní Pertoltice | Liberec | 19,38 | 17,65 | 19,38 | 2025/05/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,29 | 19,71 | 19,71 | 2019/05/11 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Pěnčín | Liberec | 19,33 | 19,93 | 19,93 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,35 | 19,98 | 19,98 | 2015/07/04 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Olešnice | Semily | 17,45 | 20,29 | 20,29 | 2024/06/29 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/06/27 |
Krásná Ves, VI. kolo PKL |
PKL |
| 2026/06/27 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2025/05/31 |
Krásná Ves, PKL Krásná Ves |
PKL |
| 2025/05/31 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2024/06/29 |
Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 |
PKL |
| 2024/06/29 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2023/07/08 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2023/07/08 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2022/07/16 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2022/07/16 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2021/07/17 |
Krásná Ves, Krásná Ves |
FNC |
| 2021/07/17 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2019/05/11 |
Krásná Ves, Krásná Ves |
FNC |
| 2019/05/11 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2018/05/12 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2018/05/12 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2017/07/15 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2017/07/15 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2016/07/02 |
Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves |
FNC |
| 2016/05/07 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2015/07/04 |
Krásná Ves, Krásná Ves |
FNC |
| 2015/05/08 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2014/07/05 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2014/05/03 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2013/07/06 |
Krásná Ves, FNC Krásná Ves |
FNC |
| 2013/05/05 |
Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2013/05/05 |
Krásná Ves, Krásnoveský pohár |
FSEU |
| 2010/05/16 |
Krásná Ves, -, Krásná Ves |
JL |
| 2008/05/10 |
Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár |
JL |
| 2007/05/05 |
Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár |
JL |
| 0000/00/00 |
Sportovní areál Krásná Ves, VI. kolo PKL |
PKL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.