| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2014 22:00 |
| Kontakt: | SDH Krásná Ves |
| Telefon: | |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Vašek Knebl |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 18,13 | 18,13 | 18,03 |
|
| 2. | Jeřmanice | Liberec | 19,75 | 19,75 | 18,44 | |
| 3. | Borovice | Mladá Boleslav | 20,22 | 19,17 | 20,22 | |
| 4. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 21,52 | 20,60 | 21,52 |
|
| 5. | Karlinky | Liberec | 21,55 | 21,55 | 21,18 |
|
| 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 24,07 | 24,07 | 21,28 |
|
| 7. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | 25,29 | 24,64 | 25,29 |
|
| 8. | Bukovno | Mladá Boleslav | 25,86 | 25,44 | 25,86 |
|
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
|
| 9. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | NP | 20,83 | NP |
|
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,96 | 20,96 | 20,34 |
|
| 2. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 21,51 | 21,51 | 20,86 |
|
| 3. | Březno | Mladá Boleslav | 21,69 | 21,69 | 21,57 | |
| 4. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 22,00 | 22,00 | 21,13 |
|
| 5. | Roztoky u Semil | Semily | 22,55 | 22,11 | 22,55 |
|
| 6. | Jeřmanice | Liberec | 23,22 | 23,22 | 21,26 |
|
| 7. | Doubravička | Mladá Boleslav | 23,50 | 23,50 | 22,58 |
|
| 8. | Nová Telib | Mladá Boleslav | 23,71 | 22,35 | 23,71 |
|
| 9. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 24,92 | 24,83 | 24,92 | |
| 10. | Hradčany | Liberec | 25,38 | 25,38 | 24,53 |
|
| 11. | Katusice ženy | Mladá Boleslav | 25,56 | 25,56 | 25,42 |
|
| 12. | Sedlejovice | Liberec | 27,54 | 27,54 | 24,11 |
|
| 13. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 28,10 | 27,79 | 28,10 | |
| 14. | Obruby B | Mladá Boleslav | 28,23 | 27,90 | 28,23 |
|
| 15. | Janův Důl | Liberec | 28,35 | 28,12 | 28,35 | |
| 16. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 29,02 | 28,35 | 29,02 |
|
| 17. | Březovice | Mladá Boleslav | 34,45 | 33,60 | 34,45 |
|
| 18. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 50,59 | 50,59 | 43,10 |
|
| 19. | Bukovno ženy | Mladá Boleslav | NP | 22,24 | NP |
|
| 19. | Bukovno A | Mladá Boleslav | NP | 22,72 | NP |
|
| 19. | Odolenovice ženy | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP |
|
| 22. | Všejany | Mladá Boleslav | DSQ | 37,77 | 37,14 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,49 | 16,22 | 16,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,26 | 15,82 | 16,26 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 16,27 | 16,27 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,65 | 16,35 | 16,35 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dubenec | Trutnov | 16,43 | 16,37 | 16,43 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,47 | 16,50 | 16,50 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,96 | 16,51 | 16,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pšánky | Hradec Králové | 16,04 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,70 | 16,70 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dubenec | Trutnov | 16,71 | 16,07 | 16,71 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tatobity | Semily | 16,38 | 16,75 | 16,75 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Rašín | Jičín | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,61 | 16,81 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dubenec | Trutnov | 16,81 | 16,39 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,83 | 16,31 | 16,83 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,86 | 16,78 | 16,86 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,67 | 16,92 | 16,92 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,92 | 16,92 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrášťany | Litoměřice | 15,96 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drahňovice | Benešov | 17,01 | 16,40 | 17,01 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pšánky | Hradec Králové | 16,91 | 17,02 | 17,02 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,46 | 17,03 | 17,03 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | Trutnov | 16,97 | 17,04 | 17,04 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 17,05 | 16,51 | 17,05 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Březová | Liberec | 16,57 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pšánky | Hradec Králové | 16,67 | 17,06 | 17,06 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tatobity | Semily | 16,72 | 17,10 | 17,10 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,86 | 17,10 | 17,10 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,12 | 16,82 | 17,12 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















