| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/ |
| Kdy: | 03. 05. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Václav Knebl |
| Telefon: | 777914033 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Kateřina Kmínková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 17,07 | 16,70 | 17,07 |
|
| 2. | Libuň | Jičín | 17,15 | 17,08 | 17,15 |
|
| 3. | Myštěves | Hradec Králové | 17,21 | 17,11 | 17,21 |
|
| 4. | Vitiněves | Jičín | 17,32 | 17,32 | 16,75 |
|
| 5. | Benešov u Semil | Semily | 17,43 | 16,93 | 17,43 |
|
| 6. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,97 | 17,97 | 17,14 |
|
| 7. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,10 | 19,10 | 18,57 |
|
| 8. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,33 | 18,54 | 19,33 |
|
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 19,47 | 19,47 | 18,83 |
|
| 10. | Borovice | Mladá Boleslav | 21,22 | 18,66 | 21,22 |
|
| 11. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 22,67 | 22,10 | 22,67 |
|
| 12. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 23,94 | 19,21 | 23,94 |
|
| 13. | Jablonec nad Jizerou | Semily | NP | NP | NP |
|
| 14. | Sukorady | Mladá Boleslav | DSQ | 20,89 | 28,46 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,49 | 16,22 | 16,22 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,26 | 15,82 | 16,26 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,19 | 16,27 | 16,27 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,65 | 16,35 | 16,35 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dubenec | Trutnov | 16,43 | 16,37 | 16,43 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,47 | 16,50 | 16,50 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,96 | 16,51 | 16,51 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Pšánky | Hradec Králové | 16,04 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,56 | 16,70 | 16,70 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dubenec | Trutnov | 16,71 | 16,07 | 16,71 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tatobity | Semily | 16,38 | 16,75 | 16,75 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Rašín | Jičín | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Dubenec | Trutnov | 16,81 | 16,39 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,61 | 16,81 | 16,81 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,83 | 16,31 | 16,83 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,86 | 16,78 | 16,86 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 16,81 | 16,90 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,67 | 16,92 | 16,92 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,92 | 16,92 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chrášťany | Litoměřice | 15,96 | 16,94 | 16,94 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Drahňovice | Benešov | 17,01 | 16,40 | 17,01 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Pšánky | Hradec Králové | 16,91 | 17,02 | 17,02 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,46 | 17,03 | 17,03 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dubenec | Trutnov | 16,97 | 17,04 | 17,04 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dubenec | Trutnov | 17,05 | 16,51 | 17,05 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Březová | Liberec | 16,57 | 17,06 | 17,06 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pšánky | Hradec Králové | 16,67 | 17,06 | 17,06 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tatobity | Semily | 16,72 | 17,10 | 17,10 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 16,86 | 17,10 | 17,10 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,12 | 16,82 | 17,12 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















