| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/pages/SDH-Krásná-Ves/151478558234045 |
| Kdy: | 06. 07. 2013 22:00 |
| Kontakt: | Vašek Knebl |
| Telefon: | 777914033 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Veronika Kneblová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,93 | 18,93 | 18,82 |
|
| 2. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 19,16 | 19,04 | 19,16 |
|
| 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 23,04 | 21,42 | 23,04 |
|
| 4. | Borovice | Mladá Boleslav | 23,34 | 23,34 | 19,13 |
|
| 5. | Libuň | Jičín | 26,40 | 26,40 | 26,29 |
|
| 6. | Sloup | Praha-západ | 28,82 | 20,63 | 28,82 |
|
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 30,64 | 30,64 | 29,03 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krásná Ves muži | Mladá Boleslav | 21,46 | 20,03 | 21,46 |
|
| 2. | Hradčany | Liberec | 22,13 | 22,13 | 20,91 |
|
| 3. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,47 | 22,47 | 22,29 |
|
| 4. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,73 | 21,89 | 22,73 |
|
| 5. | Krásná Ves ženy | Mladá Boleslav | 22,95 | 22,27 | 22,95 |
|
| 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 24,09 | 24,09 | 22,08 |
|
| 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 25,86 | 25,86 | 25,86 |
|
| 8. | Liberec Karlinky | Liberec | 26,41 | 24,41 | 26,41 |
|
| 9. | Janův Důl | Liberec | 26,50 | 23,94 | 26,50 |
|
| 10. | Liberec Pilínkov | Liberec | 28,91 | 28,61 | 28,91 |
|
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 32,34 | 29,07 | 32,34 |
|
| 12. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 35,87 | 35,87 | 34,42 |
|
| 13. | Sedlejovice | Liberec | 43,78 | 43,78 | 23,52 |
|
| 14. | Příšovice | Liberec | 73,82 | 40,12 | 73,82 |
|
| 15. | Březno | Mladá Boleslav | NP | 64,30 | 62,70 |
|
| 16. | Doubravička | Mladá Boleslav | NP | 24,88 | 25,38 |
|
| 17. | Nová Telib | Mladá Boleslav | NP | 25,21 | 29,57 |
|
| 18. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | NP | 33,07 | 35,33 |
|
| 19. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | NP | 52,17 | NP |
|
| 20. | Roztoky u Jilemnice | Semily | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tatobity | Semily | 14,76 | 14,78 | 14,78 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,44 | 15,11 | 15,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Tatobity | Semily | 15,74 | 15,41 | 15,74 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Veselá | Semily | 15,77 | 15,41 | 15,77 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,00 | 15,77 | 15,77 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sloup | Praha-západ | 15,86 | 15,41 | 15,86 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lestkov | Semily | 15,87 | 15,70 | 15,87 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 15,90 | 15,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,91 | 14,85 | 15,91 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Lestkov | Semily | 15,31 | 15,92 | 15,92 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,11 | 15,73 | 16,11 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 16,25 | 16,25 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,45 | 16,64 | 16,64 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hradčany | Liberec | 16,68 | 16,47 | 16,68 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,68 | 16,46 | 16,68 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 15,96 | 16,72 | 16,72 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hradčany | Liberec | 15,34 | 16,79 | 16,79 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Janův Důl | Liberec | 16,81 | 16,72 | 16,81 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Janův Důl | Liberec | 17,03 | 16,20 | 17,03 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 17,53 | 17,43 | 17,53 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Veselá | Semily | 15,50 | 17,60 | 17,60 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Doubravička | Mladá Boleslav | 18,23 | 17,63 | 18,23 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jeřmanice | Liberec | 18,31 | 18,65 | 18,65 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Karlinky | Liberec | 19,71 | 19,23 | 19,71 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bukovina, Turnov | Semily | 19,80 | 17,00 | 19,80 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 19,59 | 20,27 | 20,27 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želízy | Mělník | 20,39 | 17,77 | 20,39 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 20,44 | 19,53 | 20,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,51 | 15,95 | 15,95 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,01 | 16,19 | 16,19 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 15,96 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,46 | 15,77 | 16,46 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 16,70 | 17,07 | 17,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Libuň | Jičín | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benešov u Semil | Semily | 17,20 | 16,96 | 17,20 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Myštěves | Hradec Králové | 17,11 | 17,21 | 17,21 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Vitiněves | Jičín | 17,32 | 16,75 | 17,32 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice | Semily | 15,64 | 17,39 | 17,39 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Košťálov | Semily | 16,48 | 17,42 | 17,42 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Benešov u Semil | Semily | 16,93 | 17,43 | 17,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,51 | 17,51 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,32 | 17,55 | 17,55 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Košťálov | Semily | 17,09 | 17,55 | 17,55 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vitiněves | Jičín | - | - | 17,56 | 2013/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Borovice | Mladá Boleslav | 16,89 | 17,64 | 17,64 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Myštěves | Hradec Králové | 17,68 | 16,36 | 17,68 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,77 | 17,25 | 17,77 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Touchovice | Louny | 17,62 | 17,77 | 17,77 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jeřice | Jičín | 17,31 | 17,80 | 17,80 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Olešnice | Semily | 17,83 | 17,64 | 17,83 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jeřmanice | Liberec | 17,93 | 17,05 | 17,93 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrášťany | Litoměřice | 17,96 | 16,07 | 17,96 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,97 | 17,14 | 17,97 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,87 | 17,99 | 17,99 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Košťálov | Semily | 16,51 | 17,99 | 17,99 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kosmonosy B | Mladá Boleslav | 17,99 | 17,89 | 17,99 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,06 | 18,06 | 18,06 | 2021/07/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Židů | 14 ** | 17 | 01.07.2013 17:35 | |
| Martina Panožková | 15 ** | 0 | 30.06.2013 20:46 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 02.07.2013 15:06 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 04.07.2013 07:07 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 0 | 04.07.2013 09:52 | |
| Hana Jarolímková | 15 ** | 0 | 03.07.2013 11:45 | |
| Stanislav Matura | 15 ** | 0 | 06.07.2013 17:30 | |
| Ivana Hynčicová | 15 ** | 0 | 02.07.2013 08:40 | |
| Jaromír Rosůlek | 15 ** | 0 | 06.07.2013 19:08 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 0 | 05.07.2013 09:58 | |
| Petr Augusta | 15 ** | 0 | 05.07.2013 11:05 | |
| Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 0 | 03.07.2013 19:36 | |
| Aleš Havelka | 15 ** | 0 | 01.07.2013 13:54 | |
| Tomáš Najman | 15 ** | 0 | 28.06.2013 21:36 | |
| Tomáš Marvan | 15 ** | 0 | 01.07.2013 17:25 | |
| Josef Navrátil | 15 ** | 0 | 03.07.2013 22:18 | |
| Veronika Kaprálková | 15 ** | 0 | 30.06.2013 20:19 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Augusta | 17 ** | 0 | 05.07.2013 11:09 | |
| Tomáš Najman | 17 ** | 0 | 28.06.2013 21:37 | |
| Jaromír Rosůlek | 17 ** | 0 | 06.07.2013 19:09 | |
| Josef Židů | 17 ** | 0 | 01.07.2013 17:36 | |
| Aleš Havelka | 17 ** | 0 | 01.07.2013 13:54 | |
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 0 | 02.07.2013 08:40 | |
| Martina Panožková | 18 ** | 0 | 30.06.2013 20:47 | |
| Veronika Kaprálková | 18 ** | 0 | 30.06.2013 20:19 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 02.07.2013 15:06 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 04.07.2013 07:07 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 0 | 03.07.2013 22:18 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 0 | 05.07.2013 09:59 | |
| Hana Jarolímková | 18 ** | 0 | 03.07.2013 11:45 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 04.07.2013 09:52 | |
| Tomáš Marvan | 18 ** | 0 | 01.07.2013 17:25 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 03.07.2013 19:36 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8415771 Kód: a8415771 |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/kRVOzsrbXuI Kód: kRVOzsrbXuI |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















