Krásná Ves 2013 (Mladá Boleslav)
FNC Krásná Ves
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/pages/SDH-Krásná-Ves/151478558234045 |
| Kdy: | 06. 07. 2013 22:00 |
| Kontakt: | Vašek Knebl |
| Telefon: | 777914033 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Veronika Kneblová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,93 | 18,93 | 18,82 | 0,11 |
|
![]() | 2. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 19,16 | 19,04 | 19,16 | 0,12 |
|
![]() | 3. | Katusice | Mladá Boleslav | 23,04 | 21,42 | 23,04 | 1,62 |
|
![]() | 4. | Borovice | Mladá Boleslav | 23,34 | 23,34 | 19,13 | 4,21 |
|
![]() | 5. | Libuň | Jičín | 26,40 | 26,40 | 26,29 | 0,11 |
|
![]() | 6. | Sloup | Praha-západ | 28,82 | 20,63 | 28,82 | 8,19 |
|
![]() | 7. | Jeřmanice | Liberec | 30,64 | 30,64 | 29,03 | 1,61 |
PS-12 muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Krásná Ves muži | Mladá Boleslav | 21,46 | 20,03 | 21,46 | 1,43 |
|
![]() | 2. | Hradčany | Liberec | 22,13 | 22,13 | 20,91 | 1,22 |
|
![]() | 3. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,47 | 22,47 | 22,29 | 0,18 |
|
![]() | 4. | ŠKODA AUTO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 22,73 | 21,89 | 22,73 | 0,84 |
|
![]() | 5. | Krásná Ves ženy | Mladá Boleslav | 22,95 | 22,27 | 22,95 | 0,68 |
|
![]() | 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 24,09 | 24,09 | 22,08 | 2,01 |
|
![]() | 7. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 25,86 | 25,86 | 25,86 | - |
|
![]() | 8. | Liberec Karlinky | Liberec | 26,41 | 24,41 | 26,41 | 2,00 |
|
![]() | 9. | Janův Důl | Liberec | 26,50 | 23,94 | 26,50 | 2,56 |
|
![]() | 10. | Liberec Pilínkov | Liberec | 28,91 | 28,61 | 28,91 | 0,30 |
|
![]() | 11. | Jeřmanice | Liberec | 32,34 | 29,07 | 32,34 | 3,27 |
|
![]() | 12. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 35,87 | 35,87 | 34,42 | 1,45 |
|
![]() | 13. | Sedlejovice | Liberec | 43,78 | 43,78 | 23,52 | 20,26 |
|
![]() | 14. | Příšovice | Liberec | 73,82 | 40,12 | 73,82 | 33,70 |
|
![]() | 15. | Březno | Mladá Boleslav | NP | 64,30 | 62,70 | 1,60 |
|
![]() | 16. | Doubravička | Mladá Boleslav | NP | 24,88 | 25,38 | 0,50 |
|
![]() | 17. | Nová Telib | Mladá Boleslav | NP | 25,21 | 29,57 | 4,36 |
|
![]() | 18. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | NP | 33,07 | 35,33 | 2,26 |
|
![]() | 19. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | NP | 52,17 | NP | 67,83 |
|
![]() | 20. | Roztoky u Jilemnice | Semily | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tatobity | Semily | 14,76 | 14,78 | 14,78 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Karlinky | Liberec | 15,00 | 15,16 | 15,16 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky B | Liberec | 15,26 | 15,13 | 15,26 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 15,14 | 15,37 | 15,37 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,44 | 15,11 | 15,44 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,23 | 15,66 | 15,66 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Tatobity | Semily | 15,74 | 15,41 | 15,74 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Veselá | Semily | 15,77 | 15,41 | 15,77 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 15,77 | 14,73 | 15,77 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,00 | 15,77 | 15,77 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 15,86 | 15,41 | 15,86 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lestkov | Semily | 15,87 | 15,70 | 15,87 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,65 | 15,90 | 15,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,91 | 14,85 | 15,91 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lestkov | Semily | 15,31 | 15,92 | 15,92 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Batín | Jičín | 15,39 | 15,92 | 15,92 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,01 | 15,59 | 16,01 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Břehy | Mladá Boleslav | 15,77 | 16,02 | 16,02 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,11 | 15,73 | 16,11 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice Habeš | Semily | 15,57 | 16,11 | 16,11 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,75 | 16,25 | 16,25 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,90 | 16,31 | 16,31 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,35 | 16,44 | 16,44 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Valdice A | Jičín | 15,35 | 16,54 | 16,54 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bukovina, Turnov | Semily | 15,45 | 16,64 | 16,64 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hradčany | Liberec | 16,68 | 16,47 | 16,68 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 16,68 | 16,46 | 16,68 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Košťálov | Semily | 15,96 | 16,72 | 16,72 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčany | Liberec | 15,34 | 16,79 | 16,79 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,51 | 15,95 | 15,95 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,01 | 16,19 | 16,19 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ploukonice | Semily | 15,96 | 16,45 | 16,45 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,46 | 15,77 | 16,46 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Košťálov | Semily | 15,92 | 16,50 | 16,50 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 16,64 | 16,31 | 16,64 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ploukonice | Semily | 16,18 | 16,80 | 16,80 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,30 | 16,84 | 16,84 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chrášťany | Litoměřice | 16,70 | 17,07 | 17,07 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Libuň | Jičín | 17,08 | 17,15 | 17,15 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,11 | 17,20 | 17,20 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Benešov u Semil | Semily | 17,20 | 16,96 | 17,20 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Myštěves | Hradec Králové | 17,11 | 17,21 | 17,21 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,25 | 17,25 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Vitiněves | Jičín | 17,32 | 16,75 | 17,32 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešnice | Semily | 15,64 | 17,39 | 17,39 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Olešnice | Semily | 17,08 | 17,41 | 17,41 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Košťálov | Semily | 16,48 | 17,42 | 17,42 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Benešov u Semil | Semily | 16,93 | 17,43 | 17,43 | 2014/05/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,47 | 17,32 | 17,47 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,93 | 17,51 | 17,51 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,32 | 17,55 | 17,55 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Košťálov | Semily | 17,09 | 17,55 | 17,55 | 2019/05/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vitiněves | Jičín | - | - | 17,56 | 2013/05/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Olešnice | Semily | 17,56 | 17,09 | 17,56 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Borovice | Mladá Boleslav | 16,89 | 17,64 | 17,64 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 17,68 | 16,36 | 17,68 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Radimovice | Liberec | 17,43 | 17,76 | 17,76 | 2026/06/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,77 | 17,25 | 17,77 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Touchovice | Louny | 17,62 | 17,77 | 17,77 | 2016/05/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Židů | 14 ** | 17 | 01.07.2013 17:35 | |
| Martina Panožková | 15 ** | 0 | 30.06.2013 20:46 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 02.07.2013 15:06 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 04.07.2013 07:07 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 0 | 04.07.2013 09:52 | |
| Hana Jarolímková | 15 ** | 0 | 03.07.2013 11:45 | |
| Stanislav Matura | 15 ** | 0 | 06.07.2013 17:30 | |
| Ivana Hynčicová | 15 ** | 0 | 02.07.2013 08:40 | |
| Jaromír Rosůlek | 15 ** | 0 | 06.07.2013 19:08 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 0 | 05.07.2013 09:58 | |
| Petr Augusta | 15 ** | 0 | 05.07.2013 11:05 | |
| Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 0 | 03.07.2013 19:36 | |
| Aleš Havelka | 15 ** | 0 | 01.07.2013 13:54 | |
| Tomáš Najman | 15 ** | 0 | 28.06.2013 21:36 | |
| Tomáš Marvan | 15 ** | 0 | 01.07.2013 17:25 | |
| Josef Navrátil | 15 ** | 0 | 03.07.2013 22:18 | |
| Veronika Kaprálková | 15 ** | 0 | 30.06.2013 20:19 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petr Augusta | 17 ** | 0 | 05.07.2013 11:09 | |
| Tomáš Najman | 17 ** | 0 | 28.06.2013 21:37 | |
| Jaromír Rosůlek | 17 ** | 0 | 06.07.2013 19:09 | |
| Josef Židů | 17 ** | 0 | 01.07.2013 17:36 | |
| Aleš Havelka | 17 ** | 0 | 01.07.2013 13:54 | |
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 0 | 02.07.2013 08:40 | |
| Martina Panožková | 18 ** | 0 | 30.06.2013 20:47 | |
| Veronika Kaprálková | 18 ** | 0 | 30.06.2013 20:19 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 02.07.2013 15:06 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 04.07.2013 07:07 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 0 | 03.07.2013 22:18 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 0 | 05.07.2013 09:59 | |
| Hana Jarolímková | 18 ** | 0 | 03.07.2013 11:45 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 04.07.2013 09:52 | |
| Tomáš Marvan | 18 ** | 0 | 01.07.2013 17:25 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 03.07.2013 19:36 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/oshklatovy.cz/httpdocs/web_vysledky.php on line 22020













