| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 25. 08. 2018 13:00 |
| Kontakt: | Martin Křivánek |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrbonín | Tábor | 17,79 | 17,79 | 17,54 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 17,82 | 17,82 | 17,32 | |
| 3. | Dvorce B | Tábor | 18,42 | 18,38 | 18,42 | |
| 4. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,44 | 18,44 | 18,00 | |
| 5. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,86 | 18,86 | 18,07 | |
| 6. | Bezděčín | Tábor | 19,62 | 18,43 | 19,62 | |
| 7. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 19,84 | 19,21 | 19,84 | |
| 8. | Chválkov | Pelhřimov | 20,76 | 19,99 | 20,76 | |
| 9. | Ústrašice | Tábor | 22,04 | 21,53 | 22,04 | |
| 10. | Dvorce A | Tábor | 22,30 | 22,30 | 17,16 | |
| 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | 24,61 | 24,61 | 19,72 | |
| 12. | Slapy | Tábor | 28,37 | 28,37 | 27,69 | |
| 13. | Kozmice B | Tábor | 28,71 | 27,07 | 28,71 | |
| 14. | Kozmice | Tábor | 37,91 | 36,27 | 37,91 | |
| 15. | Choustník | Tábor | NP | NP | NP | |
| 15. | Zajíčkov | Pelhřimov | NP | NP | NP | |
| 15. | Smrkov | Tábor | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce | Tábor | 16,69 | 16,69 | 16,26 | |
| 2. | Tučapy | Tábor | 17,15 | 17,15 | 16,01 | |
| 3. | Lom | Tábor | 18,82 | 18,56 | 18,82 | |
| 4. | Slapy D | Tábor | 21,35 | 21,35 | 21,31 | |
| 5. | Svaté Pole | Příbram | NP | NP | NP |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 14,26 | 14,08 | 14,26 | |
| 2. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 15,11 | 14,76 | 15,11 | |
| 3. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 15,51 | 15,51 | 14,59 | |
| 4. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,88 | 14,99 | 17,88 | |
| 5. | Bohdalín | Pelhřimov | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,05 | 16,31 | 16,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce A | Tábor | 16,86 | 16,69 | 16,86 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce A | Tábor | 17,01 | 17,02 | 17,02 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 16,82 | 17,06 | 17,06 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 17,18 | 16,99 | 17,18 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 16,43 | 17,28 | 17,28 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Šebířov | Tábor | 17,28 | 17,25 | 17,28 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratměřice | Benešov | 17,30 | 17,29 | 17,30 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chotěmice | Tábor | 17,40 | 17,06 | 17,40 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 17,53 | 17,30 | 17,53 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 17,58 | 17,40 | 17,58 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chotěmice | Tábor | 16,59 | 17,71 | 17,71 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrbonín | Tábor | 17,79 | 17,54 | 17,79 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chotěmice | Tábor | 17,59 | 17,81 | 17,81 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 17,82 | 17,32 | 17,82 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zhoř u Tábora | Tábor | 17,77 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 17,87 | 16,79 | 17,87 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Dvorce | Tábor | 17,87 | 17,83 | 17,87 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bezděčín | Tábor | 17,93 | 17,74 | 17,93 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ústrašice | Tábor | 17,05 | 17,93 | 17,93 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | - Strachomzajcehl | bez určení okresu | 17,93 | 17,19 | 17,93 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dvorce A | Tábor | 17,70 | 17,95 | 17,95 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,09 | 17,37 | 18,09 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 16,95 | 18,16 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,22 | 17,63 | 18,22 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Smrkov | Tábor | 17,89 | 18,29 | 18,29 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ústrašice | Tábor | 18,12 | 18,34 | 18,34 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Daměnice A | Benešov | 18,35 | 18,02 | 18,35 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Slapy | Tábor | 18,37 | 18,35 | 18,37 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrbonín | Tábor | 17,46 | 18,38 | 18,38 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smrkov | Tábor | 17,82 | 17,98 | 17,98 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 18,43 | 17,37 | 18,43 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Smrkov | Tábor | 19,12 | 17,72 | 19,12 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dvorce | Tábor | 31,82 | 24,35 | 31,82 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/23 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2024/08/24 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2022/08/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2021/08/14 | Kozmice, O pohár | |
| 2019/08/31 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2018/08/25 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2017/08/26 | Kozmice, O pohár | |
| 2016/08/27 | Kozmice, O pohár | |
| 2015/08/15 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2014/07/26 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2013/07/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2012/07/21 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2011/07/16 | Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice | |
| 2010/07/24 | Kozmice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















