| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.thliga.cz/soutez/show/27 |
| Kdy: | 26. 08. 2017 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 17,40 | 17,40 | 17,06 | |
2. | Dvorce A | Tábor | 17,95 | 17,70 | 17,95 | |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 18,16 | 16,95 | |
| 4. | Slapy | Tábor | 18,37 | 18,37 | 18,35 | |
| 5. | Chrbonín | Tábor | 18,38 | 17,46 | 18,38 | |
| 6. | Dvorce B | Tábor | 18,59 | 18,59 | 18,23 | |
| 7. | Smrkov | Tábor | 18,97 | 18,58 | 18,97 | |
| 8. | Bezděčín | Tábor | 19,39 | 18,52 | 19,39 | |
| 9. | Ústrašice | Tábor | 21,91 | 21,91 | 17,38 | |
| 10. | Chválkov | Pelhřimov | 23,42 | 23,42 | 20,96 | |
| 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | 23,59 | 23,59 | 17,86 | |
| 12. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 25,24 | 23,69 | 25,24 | |
| 13. | Kozmice | Tábor | 30,15 | 21,88 | 30,15 | |
| 14. | Choustník | Tábor | 39,42 | 39,42 | 22,24 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Tábor | 17,78 | 17,78 | 17,60 | |
| 2. | Slapy D | Tábor | 19,76 | 19,76 | 17,49 | |
3. | Maršov | Tábor | 26,52 | 26,52 | 24,91 | |
| 4. | Slapy C | Tábor | 35,86 | 35,86 | 35,14 |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohdalín | Pelhřimov | 14,40 | 14,15 | 14,40 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 14,65 | 14,55 | 14,65 | |
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 14,86 | 14,86 | 14,68 | |
| 4. | Slapy A | Tábor | 15,57 | 15,57 | 15,28 | |
| 5. | Chýnov | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 16,05 | 16,31 | 16,31 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dvorce A | Tábor | 16,86 | 16,69 | 16,86 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce A | Tábor | 17,01 | 17,02 | 17,02 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 16,82 | 17,06 | 17,06 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 17,18 | 16,99 | 17,18 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Šebířov | Tábor | 17,28 | 17,25 | 17,28 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Dvorce A | Tábor | 16,43 | 17,28 | 17,28 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratměřice | Benešov | 17,30 | 17,29 | 17,30 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chotěmice | Tábor | 17,40 | 17,06 | 17,40 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 17,53 | 17,30 | 17,53 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sloup | Praha-západ | 17,58 | 17,40 | 17,58 | 2021/08/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chotěmice | Tábor | 16,59 | 17,71 | 17,71 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrbonín | Tábor | 17,79 | 17,54 | 17,79 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chotěmice | Tábor | 17,59 | 17,81 | 17,81 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 17,82 | 17,32 | 17,82 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dvorce | Tábor | 17,87 | 17,83 | 17,87 | 2012/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zhoř u Tábora | Tábor | 17,77 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 17,87 | 16,79 | 17,87 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | - Strachomzajcehl | bez určení okresu | 17,93 | 17,19 | 17,93 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bezděčín | Tábor | 17,93 | 17,74 | 17,93 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ústrašice | Tábor | 17,05 | 17,93 | 17,93 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dvorce A | Tábor | 17,70 | 17,95 | 17,95 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,09 | 17,37 | 18,09 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 16,95 | 18,16 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,22 | 17,63 | 18,22 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Smrkov | Tábor | 17,89 | 18,29 | 18,29 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ústrašice | Tábor | 18,12 | 18,34 | 18,34 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Daměnice A | Benešov | 18,35 | 18,02 | 18,35 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Slapy | Tábor | 18,37 | 18,35 | 18,37 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrbonín | Tábor | 17,46 | 18,38 | 18,38 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Smrkov | Tábor | 17,82 | 17,98 | 17,98 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Svaté Pole | Příbram | 18,43 | 17,37 | 18,43 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Smrkov | Tábor | 19,12 | 17,72 | 19,12 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dvorce | Tábor | 31,82 | 24,35 | 31,82 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,06 | https://youtu.be/OfzP2q2OxUM | David Vodicka | |
Táborská hasičská liga - Muži | 18,59 | https://youtu.be/3ghFl7UQeaA | Jiří Mácha | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/23 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2024/08/24 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2022/08/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2021/08/14 | Kozmice, O pohár | |
| 2019/08/31 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2018/08/25 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2017/08/26 | Kozmice, O pohár | |
| 2016/08/27 | Kozmice, O pohár | |
| 2015/08/15 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2014/07/26 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2013/07/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2012/07/21 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2011/07/16 | Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice | |
| 2010/07/24 | Kozmice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















