| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.thliga.cz/soutez/show/27 |
| Kdy: | 26. 08. 2017 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chotěmice | Tábor | 17,40 | 17,40 | 17,06 | |
2. | Dvorce A | Tábor | 17,95 | 17,70 | 17,95 | |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,16 | 18,16 | 16,95 | |
| 4. | Slapy | Tábor | 18,37 | 18,37 | 18,35 | |
| 5. | Chrbonín | Tábor | 18,38 | 17,46 | 18,38 | |
| 6. | Dvorce B | Tábor | 18,59 | 18,59 | 18,23 | |
| 7. | Smrkov | Tábor | 18,97 | 18,58 | 18,97 | |
| 8. | Bezděčín | Tábor | 19,39 | 18,52 | 19,39 | |
| 9. | Ústrašice | Tábor | 21,91 | 21,91 | 17,38 | |
| 10. | Chválkov | Pelhřimov | 23,42 | 23,42 | 20,96 | |
| 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | 23,59 | 23,59 | 17,86 | |
| 12. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 25,24 | 23,69 | 25,24 | |
| 13. | Kozmice | Tábor | 30,15 | 21,88 | 30,15 | |
| 14. | Choustník | Tábor | 39,42 | 39,42 | 22,24 |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Tábor | 17,78 | 17,78 | 17,60 | |
| 2. | Slapy D | Tábor | 19,76 | 19,76 | 17,49 | |
3. | Maršov | Tábor | 26,52 | 26,52 | 24,91 | |
| 4. | Slapy C | Tábor | 35,86 | 35,86 | 35,14 |
Finále kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohdalín | Pelhřimov | 14,40 | 14,15 | 14,40 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 14,65 | 14,55 | 14,65 | |
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 14,86 | 14,86 | 14,68 | |
| 4. | Slapy A | Tábor | 15,57 | 15,57 | 15,28 | |
| 5. | Chýnov | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,26 | 15,92 | 16,26 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 16,27 | 16,23 | 16,27 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,26 | 16,28 | 16,28 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jankov | Benešov | 16,23 | 16,35 | 16,35 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chářovice Špona | Benešov | 16,38 | 16,35 | 16,38 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Šipoun | Prachatice | 16,31 | 16,41 | 16,41 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,57 | 16,57 | 16,57 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 16,56 | 16,61 | 16,61 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krotějov Sport | Tábor | 16,32 | 16,62 | 16,62 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chrášťany | Litoměřice | 16,62 | 16,66 | 16,66 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,66 | 16,57 | 16,66 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,67 | 16,66 | 16,67 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrášťany | Litoměřice | 16,47 | 16,71 | 16,71 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 16,78 | 16,50 | 16,78 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,79 | 16,52 | 16,79 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | 16,53 | 16,80 | 16,80 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,81 | 16,33 | 16,81 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žernovice | Prachatice | 16,84 | 16,74 | 16,84 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,84 | 16,27 | 16,84 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chotěmice | Tábor | 16,85 | 16,78 | 16,85 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotěmice | Tábor | 16,73 | 16,86 | 16,86 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | České Budějovice | 16,69 | 16,87 | 16,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chářovice | Benešov | 16,62 | 16,88 | 16,88 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,72 | 16,88 | 16,88 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krotějov Sport | Tábor | 15,99 | 16,91 | 16,91 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tomice | Benešov | 16,94 | 16,48 | 16,94 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slapy | Tábor | 17,02 | 16,96 | 17,02 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,05 | 16,02 | 17,05 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,06 | 17,06 | 17,06 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jaronice | České Budějovice | 16,92 | 17,06 | 17,06 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,06 | https://youtu.be/OfzP2q2OxUM | David Vodicka | |
Táborská hasičská liga - Muži | 18,59 | https://youtu.be/3ghFl7UQeaA | Jiří Mácha | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/23 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2024/08/24 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2022/08/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2021/08/14 | Kozmice, O pohár | |
| 2019/08/31 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2018/08/25 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2017/08/26 | Kozmice, O pohár | |
| 2016/08/27 | Kozmice, O pohár | |
| 2015/08/15 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2014/07/26 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2013/07/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2012/07/21 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2011/07/16 | Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice | |
| 2010/07/24 | Kozmice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















