| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 08. 2022 13:00 |
| Kontakt: | Martin Křivánek |
| Telefon: | 607 053 523 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezděčín | Tábor | 17,93 | 17,93 | 17,74 | |
| 2. | Chrbonín | Tábor | 20,25 | 20,25 | 19,68 | |
| 3. | Slapy X | Tábor | 21,26 | 21,26 | 18,87 | |
| 4. | Zdislavice | Benešov | 22,23 | 21,20 | 22,23 | |
| 5. | Choustník | Tábor | 29,71 | 29,71 | 28,89 | |
| 6. | Zhoř u Tábora | Tábor | 40,21 | 40,21 | 18,82 | |
| 7. | Oltyně | Tábor | NP | 20,20 | NP | |
| 7. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Svaté Pole | Příbram | 15,66 | 15,25 | 15,66 | |
| 2. | Chotěmice | Tábor | 15,72 | 15,72 | 15,22 | |
| 3. | Tučapy | Tábor | 16,83 | 16,76 | 16,83 | |
| 4. | Obora | Tábor | 17,65 | 17,65 | 17,09 | |
| 5. | Řepeč | Tábor | 18,56 | 18,56 | 17,33 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,26 | 15,92 | 16,26 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 16,27 | 16,23 | 16,27 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Žďár | Jindřichův Hradec | 16,26 | 16,28 | 16,28 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jankov | Benešov | 16,23 | 16,35 | 16,35 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chářovice Špona | Benešov | 16,38 | 16,35 | 16,38 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Šipoun | Prachatice | 16,31 | 16,41 | 16,41 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,57 | 16,57 | 16,57 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdislavice | Benešov | 16,56 | 16,61 | 16,61 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krotějov Sport | Tábor | 16,32 | 16,62 | 16,62 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,66 | 16,57 | 16,66 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chrášťany | Litoměřice | 16,62 | 16,66 | 16,66 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,67 | 16,66 | 16,67 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chrášťany | Litoměřice | 16,47 | 16,71 | 16,71 | 2015/08/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 16,78 | 16,50 | 16,78 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,79 | 16,52 | 16,79 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chotěmice | Tábor | 16,53 | 16,80 | 16,80 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,81 | 16,33 | 16,81 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,84 | 16,27 | 16,84 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovice | Prachatice | 16,84 | 16,74 | 16,84 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chotěmice | Tábor | 16,85 | 16,78 | 16,85 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Chotěmice | Tábor | 16,73 | 16,86 | 16,86 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | České Budějovice | 16,69 | 16,87 | 16,87 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Chářovice | Benešov | 16,62 | 16,88 | 16,88 | 2013/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,72 | 16,88 | 16,88 | 2018/08/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krotějov Sport | Tábor | 15,99 | 16,91 | 16,91 | 2024/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tomice | Benešov | 16,94 | 16,48 | 16,94 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Slapy | Tábor | 17,02 | 16,96 | 17,02 | 2014/07/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,05 | 16,02 | 17,05 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stoklasná Lhota | Tábor | 17,06 | 17,06 | 17,06 | 2017/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jaronice | České Budějovice | 16,92 | 17,06 | 17,06 | 2019/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/23 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2024/08/24 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2022/08/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2021/08/14 | Kozmice, O pohár | |
| 2019/08/31 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2018/08/25 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2017/08/26 | Kozmice, O pohár | |
| 2016/08/27 | Kozmice, O pohár | |
| 2015/08/15 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2014/07/26 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2013/07/27 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2012/07/21 | Kozmice, O pohár SDH Kozmice | |
| 2011/07/16 | Kozmice, TA, O pohár SDH Kozmice | |
| 2010/07/24 | Kozmice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















