| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 09. 2021 10:00 |
| Kontakt: | Jana Houžvičková |
| Telefon: | 732 566 239 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tatobity | Semily | 16,91 | 16,55 | 16,91 | |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 17,02 | 17,02 | 16,70 | |
| 3. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,25 | 17,25 | 17,03 | |
| 4. | Indivindi | Náchod | 17,55 | 16,26 | 17,55 |
|
| 5. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,66 | 17,66 | 17,10 | |
| 6. | Olešnice | Semily | 17,74 | 17,72 | 17,74 | |
| 7. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,80 | 17,80 | 16,65 | |
| 8. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,98 | 17,11 | 17,98 | |
| 9. | Karlinky | Liberec | 18,00 | 17,79 | 18,00 | |
| 10. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 18,13 | 18,13 | 17,22 | |
| 11. | Březová | Liberec | 18,92 | 18,92 | 18,59 | |
| 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 19,81 | 18,35 | 19,81 | |
| 13. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 21,25 | 21,25 | 18,40 | |
| 14. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,41 | 21,41 | 18,91 | |
| 15. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 22,81 | 22,81 | 21,39 | |
| 16. | Žehrov | Mladá Boleslav | 26,61 | 26,61 | 18,94 | |
| 17. | Dneboh | Mladá Boleslav | 28,27 | 27,81 | 28,27 | |
| 18. | Třebnouševes | Jičín | 31,48 | 31,34 | 31,48 | |
| 19. | Košťálov | Semily | NP | NP | 19,39 | |
| 19. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 19. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | NP | NP | 20,30 | |
| 19. | Brada - Rybníček | Jičín | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 17,23 | 17,23 | 16,16 | |
| 2. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,41 | 17,38 | 17,41 | |
| 3. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,03 | 18,03 | 18,01 | |
| 4. | Košťálov | Semily | 18,56 | 16,83 | 18,56 | |
| 5. | Jeřmanice | Liberec | 20,20 | 18,51 | 20,20 | |
| 6. | Bechov | Mladá Boleslav | 20,83 | 20,83 | 20,34 | |
| 7. | Břehy | Mladá Boleslav | 21,16 | 21,16 | 19,94 | |
| 8. | Olešnice | Semily | 21,25 | 20,23 | 21,25 | |
| 9. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 21,58 | 21,31 | 21,58 | |
| 10. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 23,47 | 16,72 | 23,47 | |
| 11. | Benešov u Semil | Semily | 23,67 | 23,67 | 21,54 | |
| 12. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 33,17 | 33,17 | 32,88 | |
| 13. | Katusice | Mladá Boleslav | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,45 | 14,20 | 14,45 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 14,72 | 14,49 | 14,72 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Karlinky | Liberec | 15,00 | 14,97 | 15,00 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 14,73 | 15,03 | 15,03 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Batín | Jičín | 15,13 | 15,10 | 15,13 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Karlinky B | Liberec | 15,18 | 15,05 | 15,18 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,26 | 15,03 | 15,26 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bukovice | Náchod | 15,80 | 14,71 | 15,80 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešnice Habeš | Semily | 14,98 | 15,81 | 15,81 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,35 | 16,21 | 16,21 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 16,43 | 14,87 | 16,43 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Janův Důl | Liberec | 16,11 | 16,51 | 16,51 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,70 | 15,60 | 16,70 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Košťálov | Semily | 18,14 | 18,20 | 18,20 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pěnčín | Liberec | 18,55 | 17,63 | 18,55 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | NP | 14,58 | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Valdice A | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Valdice B | Jičín | NP | NP | NP | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 16,03 | 16,01 | 16,03 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,41 | 15,75 | 16,41 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,46 | 16,02 | 16,46 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ploukonice | Semily | 16,80 | 16,28 | 16,80 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Košťálov | Semily | 16,27 | 16,83 | 16,83 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Košťálov | Semily | 16,46 | 16,91 | 16,91 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Košťálov | Semily | 16,93 | 16,65 | 16,93 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Košťálov | Semily | 16,52 | 17,01 | 17,01 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Radimovice | Liberec | 17,00 | 17,08 | 17,08 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,66 | 17,15 | 17,15 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 16,74 | 17,15 | 17,15 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,19 | 16,95 | 17,19 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,21 | 16,80 | 17,21 | 2026/05/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ploukonice | Semily | 17,23 | 16,16 | 17,23 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,25 | 17,16 | 17,25 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,25 | 16,56 | 17,25 | 2024/09/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,00 | 17,29 | 17,29 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Benešov u Semil | Semily | 17,31 | 16,39 | 17,31 | 2016/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,34 | 16,88 | 17,34 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 17,23 | 17,38 | 17,38 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,16 | 17,40 | 17,40 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,38 | 17,41 | 17,41 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,90 | 17,41 | 17,41 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Benešov u Semil | Semily | 17,24 | 17,43 | 17,43 | 2018/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,40 | 17,45 | 17,45 | 2020/08/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,20 | 17,46 | 17,46 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,37 | 17,47 | 17,47 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ploukonice | Semily | 17,47 | 17,24 | 17,47 | 2019/09/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Košťálov | Semily | 17,47 | 17,18 | 17,47 | 2023/09/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Myštěves | Hradec Králové | 17,50 | 16,98 | 17,50 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Jizerská liga - Muži | 17,55 | https://youtu.be/8llPprm9W9g | Jakub Šmída | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















