Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,80 | 16,80 | 16,35 | |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 17,14 | 17,00 | 17,14 | |
| 3. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,49 | 17,16 | 17,49 |
|
| 4. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 17,62 | 17,13 | 17,62 | |
| 5. | Košťálov | Semily | 17,64 | 17,50 | 17,64 | |
| 6. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 18,08 | 17,93 | 18,08 | |
| 7. | Tatobity | Semily | 18,18 | 17,59 | 18,18 | |
| 7. | Olešnice | Semily | 18,18 | 17,79 | 18,18 | |
| 9. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,22 | 17,87 | 18,22 | |
| 10. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 18,24 | 17,81 | 18,24 | |
| 11. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 18,42 | 18,42 | 17,31 | |
| 12. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,58 | 18,58 | 17,22 | |
| 13. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 18,70 | 18,70 | 17,65 | |
| 14. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 18,77 | 18,77 | 17,80 | |
| 15. | Myštěves | Hradec Králové | 21,92 | 21,92 | 16,59 | |
| 16. | Žehrov | Mladá Boleslav | 22,31 | 22,29 | 22,31 | |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 22,59 | 16,35 | 22,59 | |
| 18. | Veselá | Mladá Boleslav | 23,23 | 22,09 | 23,23 | |
| 19. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 31,95 | 31,95 | 31,43 | |
| 20. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 20. | Břehy | Mladá Boleslav | NP | 17,54 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Košťálov | Semily | 16,91 | 16,46 | 16,91 | |
| 2. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,15 | 16,66 | 17,15 | |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,41 | 16,90 | 17,41 | |
| 4. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,46 | 17,20 | 17,46 | |
| 5. | Ploukonice | Semily | 17,47 | 17,47 | 17,24 | |
| 6. | Benešov u Semil | Semily | 17,59 | 16,52 | 17,59 | |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 17,87 | 16,60 | 17,87 | |
| 8. | Veselá | Semily | 18,01 | 17,60 | 18,01 | |
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,20 | 19,20 | 18,02 | |
| 10. | Katusice | Mladá Boleslav | 19,41 | 19,20 | 19,41 | |
| 11. | Sychrov B | Mladá Boleslav | 20,12 | 18,03 | 20,12 | |
| 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 20,20 | 20,20 | 19,79 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Olešnice | Semily | 13,84 | 14,04 | 14,04 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Březová | Liberec | 14,09 | 14,03 | 14,09 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Tatobity | Semily | 14,38 | 14,12 | 14,38 | 2018/07/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 14,42 | 14,28 | 14,42 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,29 | 14,52 | 14,52 | 2019/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Karlinky | Liberec | 14,03 | 14,53 | 14,53 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Dubenec | Trutnov | 14,30 | 14,54 | 14,54 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Olešnice | Semily | 14,60 | 14,13 | 14,60 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Březová | Liberec | 14,53 | 14,60 | 14,60 | 2018/07/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,48 | 14,64 | 14,64 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Chyjice | Jičín | 14,18 | 14,65 | 14,65 | 2019/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,67 | 14,14 | 14,67 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Ploukonice | Semily | 14,77 | 14,62 | 14,77 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Březová | Liberec | 14,77 | 14,09 | 14,77 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Ploukonice | Semily | 14,84 | 14,55 | 14,84 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Radimovice | Liberec | 14,84 | 14,73 | 14,84 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Karlinky | Liberec | 14,90 | 14,53 | 14,90 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,87 | 14,90 | 14,90 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Třebnouševes | Jičín | 14,66 | 14,91 | 14,91 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Smidary | Hradec Králové | 14,21 | 14,91 | 14,91 | 2018/07/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Podůlší | Jičín | 14,93 | 14,05 | 14,93 | 2014/08/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Košťálov | Semily | 14,70 | 14,94 | 14,94 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Olešnice | Semily | 14,72 | 14,95 | 14,95 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Myštěves | Hradec Králové | 14,78 | 14,96 | 14,96 | 2017/07/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 14,84 | 14,96 | 14,96 | 2013/09/01 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,34 | 14,97 | 14,97 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Smidary | Hradec Králové | 14,40 | 14,99 | 14,99 | 2019/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 15,00 | 14,79 | 15,00 | 2014/08/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 15,01 | 15,02 | 15,02 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Smidary | Hradec Králové | 15,06 | 14,70 | 15,06 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,81 | 15,66 | 15,81 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,00 | 16,41 | 16,41 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Košťálov B | Semily | 16,96 | 16,64 | 16,96 | 2017/07/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 16,48 | 17,00 | 17,00 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Košťálov | Semily | - | - | 17,06 | 2016/07/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Olešnice | Semily | 16,57 | 17,16 | 17,16 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Olešnice | Semily | 16,82 | 17,32 | 17,32 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 16,73 | 17,44 | 17,44 | 2015/08/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | - | - | 17,45 | 2016/07/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Olešnice | Semily | 17,45 | 17,28 | 17,45 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,83 | 17,48 | 17,48 | 2017/07/08 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,34 | 17,69 | 17,69 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Košťálov | Semily | 17,12 | 17,74 | 17,74 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,65 | 17,91 | 17,91 | 2018/07/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,22 | 17,92 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Veselá | Semily | 17,92 | 17,80 | 17,92 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Radimovice | Liberec | 16,76 | 18,00 | 18,00 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Košťálov | Semily | 17,56 | 18,01 | 18,01 | 2015/08/30 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Libuň | Jičín | 18,02 | 17,61 | 18,02 | 2014/08/31 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 18,04 | 17,44 | 18,04 | 2025/09/20 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,58 | 18,10 | 18,10 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,06 | 18,11 | 18,11 | 2018/07/07 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,12 | 17,92 | 18,12 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Veselá | Semily | 18,15 | 17,84 | 18,15 | 2024/09/22 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | - | - | 18,24 | 2016/07/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Košťálov | Semily | 18,27 | 16,98 | 18,27 | 2022/08/14 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Benešov u Semil | Semily | 17,13 | 18,28 | 18,28 | 2013/09/01 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Veselá | Semily | 18,28 | 18,28 | 18,28 | 2019/06/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Slatiny | Jičín | 18,37 | 17,94 | 18,37 | 2023/09/16 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Košťálov B | Semily | - | - | 18,41 | 2016/07/09 |
Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2026/05/08 |
Košťálov, II. kolo PKL |
PKL |
| 2026/05/08 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2025/09/20 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2025/09/20 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2025/05/10 |
Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO |
FSEU |
| 2024/09/22 |
Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 |
PKL |
| 2024/09/22 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2024/05/11 |
Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO |
FSEU |
| 2023/09/16 |
Košťálov, 4.kolo PKL - Memoriál br.J.Suchardy Košťálov 2023 |
PKL |
| 2023/09/16 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2023/05/06 |
Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 2.KOLO |
FSEU |
| 2022/09/17 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2022/08/14 |
Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 |
PKL |
| 2021/09/19 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2020/10/24 |
Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020 |
PKL |
| 2020/08/15 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2020/05/10 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2019/09/15 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2019/06/09 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2019/05/04 |
Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka |
FSEU |
| 2018/09/16 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2018/07/07 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2018/05/05 |
Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka |
FSEU |
| 2017/10/21 |
Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017 |
PKL |
| 2017/09/16 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2017/07/08 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2016/09/17 |
Košťálov, Košťálovský pohár |
JL |
| 2016/07/09 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2015/11/14 |
Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL |
PKL |
| 2015/09/20 |
Koštálov, O pohár |
JL |
| 2015/08/30 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2014/10/04 |
Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení |
PKL |
| 2014/08/31 |
Košťálov, PKL Košťálov |
PKL |
| 2014/05/24 |
Košťálov, Pohár dráčka Soptíka |
FSEU |
| 2013/10/12 |
Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013 |
PKL |
| 2013/09/01 |
Košťálov, |
PKL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.