| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 20. 09. 2020 10:00 |
| Kontakt: | Miroslav Příhoda |
| Telefon: | 736 284 709 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Martin Klimo |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,39 | 16,29 | 17,39 | |
| 2. | Ploukonice | Semily | 17,46 | 17,22 | 17,46 | |
| 2. | Veselá | Semily | 17,46 | 17,46 | 17,22 | |
| 4. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,52 | 16,73 | 17,52 | |
| 5. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,74 | 17,74 | 17,59 | |
| 6. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,87 | 16,97 | 17,87 | |
| 7. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,03 | 18,03 | 17,59 | |
| 8. | Jeřmanice | Liberec | 18,15 | 18,15 | 17,19 | |
| 9. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,36 | 18,51 | 19,36 | |
| 10. | Benešov u Semil | Semily | 19,84 | 19,32 | 19,84 | |
| 11. | Sychrov OLE | Mladá Boleslav | 19,86 | 18,72 | 19,86 | |
| 12. | Bechov | Mladá Boleslav | 21,58 | 21,17 | 21,58 | |
| 13. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 22,20 | 21,55 | 22,20 | |
| 14. | Košťálov | Semily | 29,76 | 29,25 | 29,76 | |
| 15. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 38,42 | 38,42 | 18,46 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,75 | 16,40 | 16,40 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,55 | 16,34 | 16,55 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Košťálov | Semily | 16,56 | 16,54 | 16,56 | 2021/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Benešov u Semil | Semily | 17,07 | 16,69 | 17,07 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 17,12 | 16,93 | 17,12 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olešnice | Semily | 16,97 | 17,13 | 17,13 | 2025/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Radimovice | Liberec | 16,89 | 17,15 | 17,15 | 2025/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Benešov u Semil | Semily | 17,08 | 17,18 | 17,18 | 2014/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ploukonice | Semily | 16,34 | 17,24 | 17,24 | 2021/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 16,53 | 17,37 | 17,37 | 2025/09/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,29 | 17,39 | 17,39 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ploukonice | Semily | 17,22 | 17,46 | 17,46 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Veselá | Semily | 17,46 | 17,22 | 17,46 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sychrov | Mladá Boleslav | 16,73 | 17,52 | 17,52 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Košťálov | Semily | 17,53 | 16,38 | 17,53 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Borovice | Mladá Boleslav | 17,60 | 17,43 | 17,60 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,63 | 17,65 | 17,65 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,80 | 17,66 | 17,66 | 2021/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Košťálov | Semily | 16,85 | 17,68 | 17,68 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice | Semily | 16,75 | 17,73 | 17,73 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,74 | 17,59 | 17,74 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 17,76 | 16,65 | 17,76 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,29 | 17,81 | 17,81 | 2021/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,73 | 17,84 | 17,84 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,97 | 17,87 | 17,87 | 2020/09/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,11 | 17,92 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 17,92 | 17,87 | 17,92 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Myštěves | Hradec Králové | 17,41 | 17,93 | 17,93 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sychrov A | Mladá Boleslav | 17,53 | 17,94 | 17,94 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,77 | 17,94 | 17,94 | 2023/05/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















