| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2012 13:00 |
| Kontakt: | Václav Kornherr |
| Telefon: | 777131725 |
| Okres: | Tábor |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Petr Ružička |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 19,92 | 19,28 | 19,92 | |
| 2. | Kozmice | Tábor | 20,79 | 20,79 | 20,35 | |
| 3. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 20,85 | 20,85 | 18,63 | |
| 4. | Chrbonín | Tábor | 20,97 | 19,62 | 20,97 | |
| 5. | Zhoř u Tábora | Tábor | 21,08 | 21,08 | 21,07 | |
| 6. | Dvorce | Tábor | 21,43 | 17,92 | 21,43 | |
| 7. | Košice | Tábor | 23,37 | 22,48 | 23,37 | |
| 8. | Chotěmice | Tábor | 24,06 | 24,06 | 19,04 |
|
| 9. | Ústrašice | Tábor | 25,54 | 25,54 | 19,57 | |
| 10. | Tučapy | Tábor | 26,98 | 26,98 | 25,26 | |
| 11. | Želeč | Tábor | 32,34 | 21,56 | 32,34 | |
| 12. | Oltyně | Tábor | 36,07 | 25,91 | 36,07 | |
| 13. | Dvorce B | Tábor | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dvorce A | Tábor | 17,10 | 17,26 | 17,26 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,83 | 18,47 | 18,83 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce B | Tábor | 18,55 | 18,99 | 18,99 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Daměnice B | Benešov | 19,15 | 18,87 | 19,15 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,89 | 19,19 | 19,19 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dvorce A | Tábor | 19,23 | 18,80 | 19,23 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Daměnice A | Benešov | 19,27 | 18,11 | 19,27 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,23 | 19,40 | 19,40 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ústrašice | Tábor | 19,21 | 19,41 | 19,41 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chotěmice | Tábor | 19,30 | 19,68 | 19,68 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chotěmice | Tábor | 18,99 | 19,77 | 19,77 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 19,28 | 19,92 | 19,92 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ústrašice | Tábor | 19,61 | 19,94 | 19,94 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Chrbonín | Tábor | 20,00 | 20,17 | 20,17 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Košice | Tábor | 20,56 | 20,00 | 20,56 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kozmice | Tábor | 20,79 | 20,35 | 20,79 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 20,85 | 18,63 | 20,85 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chrbonín | Tábor | 19,62 | 20,97 | 20,97 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chotěmice | Tábor | 20,65 | 21,02 | 21,02 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zhoř u Tábora | Tábor | 21,08 | 21,07 | 21,08 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Košice | Tábor | 21,22 | 21,15 | 21,22 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ústrašice | Tábor | 21,03 | 21,25 | 21,25 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 21,26 | 20,85 | 21,26 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Dvorce | Tábor | 17,92 | 21,43 | 21,43 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zhoř u Tábora | Tábor | 19,91 | 22,78 | 22,78 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 21,74 | 22,97 | 22,97 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dvorce B | Tábor | 21,82 | 23,30 | 23,30 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Košice | Tábor | 22,48 | 23,37 | 23,37 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chotěmice | Tábor | 24,06 | 19,04 | 24,06 | 2012/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chabrovice | Tábor | 21,92 | 24,10 | 24,10 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Táborská hasičská liga - Muži | 17,70 | https://youtu.be/bNCSXZuTMMc | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 19,11 | https://youtu.be/cNwsbhIlh5o | Ondřej Pecha | |
Táborská hasičská liga - Ženy | 24,06 | https://youtu.be/vfY0RChnieE | Patrik Baláž | |
Táborská hasičská liga - Muži | 32,61 | https://youtu.be/KHwch4ZrYR8 | Radek Bubník | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2015/06/20 | Košice, O pohár starosty obce Košice | |
| 2014/06/21 | Košice, O pohár obce Košice | |
| 2013/06/22 | Košice, Pohár starosty obce Košice | |
| 2012/06/30 | Košice, O pohár starosty obce Košice | |
| 2011/06/18 | Košice, TA, O pohár starosty obce Košice | |
| 2010/06/12 | Košice, TA, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















