| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 07. 2013 21:30 |
| Kontakt: | Pavel Abrhám |
| Telefon: | 733 657 998 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Petr Kropáč |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hřivínův Újezd Kaňovice | Zlín | 21,78 | 21,78 | 21,37 | |
| 2. | Kunovice | Uherské Hradiště | 22,21 | 21,65 | 22,21 | |
| 3. | Salaš | Uherské Hradiště | 27,14 | 24,73 | 27,14 | |
| 4. | Hřivínův Újezd | Zlín | 28,14 | 19,81 | 28,14 | |
| 5. | Babice | Uherské Hradiště | 32,03 | 32,03 | 30,37 | |
| 6. | Jarošov | Uherské Hradiště | 51,50 | 20,93 | 51,50 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vésky | Uherské Hradiště | 15,07 | 15,28 | 15,28 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 15,50 | 14,94 | 15,50 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mladcová | Zlín | 15,53 | 14,96 | 15,53 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bratřejov | Zlín | 15,72 | 15,72 | 15,72 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,47 | 15,84 | 15,84 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vésky B | Uherské Hradiště | 15,62 | 15,93 | 15,93 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Salaš | Uherské Hradiště | 15,98 | 15,84 | 15,98 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,00 | 15,98 | 16,00 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,60 | 16,09 | 16,09 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Salaš | Zlín | 16,53 | 16,43 | 16,53 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mistřice | Uherské Hradiště | 16,73 | 15,65 | 16,73 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 16,88 | 15,99 | 16,88 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jarošov B | Uherské Hradiště | 16,93 | 17,53 | 16,93 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Částkov | Uherské Hradiště | 17,14 | 15,68 | 17,14 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Hřivínův Újezd Kaňovice | Zlín | 17,76 | 17,17 | 17,76 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 18,14 | 17,70 | 18,14 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Blatnice pod Svatým Antonínkem | Hodonín | 18,14 | 17,70 | 18,14 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 18,20 | 18,15 | 18,20 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bratřejov B | Zlín | 17,91 | 18,79 | 18,79 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dubňany | Hodonín | 18,98 | 18,35 | 18,98 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Mistřice | Uherské Hradiště | 15,57 | 18,98 | 18,98 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Kašava | Zlín | 18,98 | 18,06 | 18,98 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Komárov | Zlín | 19,25 | 17,17 | 19,25 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Drnovice | Zlín | 19,33 | 17,33 | 19,33 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Částkov B | Uherské Hradiště | 18,48 | 19,45 | 19,45 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Louky | Zlín | 19,66 | 19,45 | 19,66 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hřivínův Újezd | Zlín | 19,72 | 19,80 | 19,80 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Šumice | Uherské Hradiště | 19,57 | 19,87 | 19,87 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dolní Němčí | Uherské Hradiště | 20,85 | 20,64 | 20,85 | 2013/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jarošov | Uherské Hradiště | 20,99 | 20,00 | 20,99 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | - | - | 16,36 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pravčice | Kroměříž | 16,56 | 16,90 | 16,90 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,21 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slušovice | Zlín | 17,15 | 17,58 | 17,58 | 2016/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bojkovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,90 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hodějice | Vyškov | 17,06 | 18,01 | 18,01 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vlachovice | Zlín | - | - | 18,07 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 18,27 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,03 | 18,51 | 18,51 | 2013/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,52 | 18,40 | 18,52 | 2016/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 18,55 | 2008/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Pravčice | Kroměříž | - | - | 18,62 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,17 | 18,66 | 18,66 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 18,85 | 2014/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pohořelice | Zlín | - | - | 18,88 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Drnovice | Zlín | 18,89 | 18,39 | 18,89 | 2012/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 18,91 | 2009/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,71 | 18,92 | 18,92 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hřivínův Újezd | Zlín | 18,57 | 18,93 | 18,93 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 18,95 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hostětín | Uherské Hradiště | 19,23 | 18,67 | 19,23 | 2017/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jarošov | Uherské Hradiště | 19,24 | 18,96 | 19,24 | 2015/07/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pohořelice | Zlín | 19,16 | 19,35 | 19,35 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Míkovice | Uherské Hradiště | - | - | 19,37 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 19,46 | 2019/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kunovice | Uherské Hradiště | 19,46 | 19,16 | 19,46 | 2016/07/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,98 | 19,51 | 19,51 | 2018/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hřivínův Újezd | Zlín | - | - | 19,54 | 2007/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Prštné | Zlín | 19,42 | 19,57 | 19,57 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Petrov | Hodonín | - | - | 19,71 | 2006/07/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lipová | Zlín | - | - | 18,71 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | - | bez určení okresu | - | - | 20,28 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Březolupy | Uherské Hradiště | - | - | 22,80 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Šarovy | Zlín | - | - | 25,00 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Veselá | Zlín | - | - | 43,55 | 2023/07/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Josef Navrátil | 15 ** | 0 | 03.07.2013 22:16 | |
| Ivana Hynčicová | 15 ** | 0 | 02.07.2013 08:39 | |
| Redakce FireSport | 15 ** | 0 | 05.07.2013 09:57 | |
| Jan Zahradník | 15 ** | 0 | 04.07.2013 09:48 | |
| Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 04.07.2013 07:05 | |
| Jaroslav Vejtasa | 15 ** | 0 | 03.07.2013 19:34 | |
| Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 05.07.2013 18:21 | |
| Miroslav Lička | 15 ** | 0 | 06.07.2013 18:07 | |
| Michal Skřivánek | 15 ** | 0 | 03.07.2013 08:09 | |
| Marek Miklíček | 15 ** | 0 | 03.07.2013 10:33 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Marek Miklíček | 17 ** | 0 | 03.07.2013 10:37 | |
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 0 | 02.07.2013 08:39 | |
| Petr Kropáč | 18 ** | 0 | 04.07.2013 07:06 | |
| Jan Zahradník | 18 ** | 0 | 04.07.2013 09:49 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 0 | 03.07.2013 22:17 | |
| Miroslav Lička | 18 ** | 0 | 06.07.2013 18:08 | |
| Redakce FireSport | 19 ** | 0 | 05.07.2013 09:57 | |
| Michal Matějíček | 19 ** | 0 | 02.07.2013 15:05 | |
| Jaroslav Vejtasa | 19 ** | 0 | 03.07.2013 19:35 | |
| Michal Skřivánek | 20 ** | 0 | 03.07.2013 08:09 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 16,73 | https://youtu.be/Gm76tctLu3Q | Petr Kropáč | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8424423 Kód: a8424423 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















