| Liga: | Podhostýnská hasičská lig |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkarolin.cz/ |
| Kdy: | 31. 05. 2014 11:00 |
| Kontakt: | Daniel Ondra |
| Telefon: | 721 117 964 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Daniel Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pravčice | Kroměříž | 18,25 | 18,25 | 18,17 |
|
| 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,27 | 18,27 | 17,70 |
|
| 3. | Rymice | Kroměříž | 18,73 | 18,66 | 18,73 |
|
| 4. | Nětčice B | Kroměříž | 19,24 | 19,24 | 19,04 |
|
| 5. | Rychlov | Kroměříž | 19,58 | 19,58 | 18,44 |
|
| 6. | Loukov | Kroměříž | 20,66 | 20,28 | 20,66 |
|
| 7. | Tučapy | Kroměříž | 21,69 | 21,33 | 21,69 |
|
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 23,50 | 22,34 | 23,50 |
|
| 9. | Hlinsko | Přerov | 36,09 | 35,97 | 36,09 |
|
| 10. | Bílany | Kroměříž | NP | NP | NP |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,96 | 15,30 | 15,30 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nová Dědina | Kroměříž | 15,51 | 15,41 | 15,51 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 15,52 | 14,81 | 15,52 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Karolín | Kroměříž | 15,00 | 15,62 | 15,62 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 15,03 | 15,64 | 15,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bratřejov | Zlín | 15,90 | 15,45 | 15,90 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice | Přerov | 16,20 | 15,86 | 16,20 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 16,31 | 16,18 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,31 | 15,37 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Přerov | 16,34 | 16,37 | 16,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pravčice | Kroměříž | 16,10 | 16,39 | 16,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | Kroměříž | 16,21 | 16,46 | 16,46 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlubočky | Olomouc | 15,53 | 16,49 | 16,49 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ludslavice | Kroměříž | 16,18 | 16,57 | 16,57 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludslavice | Kroměříž | 16,08 | 16,66 | 16,66 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nětčice | Kroměříž | 16,41 | 16,69 | 16,69 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Želeč | Prostějov | 16,79 | 16,82 | 16,82 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Karolín | Kroměříž | 16,46 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nětčice | Kroměříž | 15,91 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 15,60 | 16,88 | 16,88 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zádveřice W | Zlín | 16,84 | 16,93 | 16,93 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Nová Dědina B | Kroměříž | 16,97 | 16,67 | 16,97 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Roštění | Kroměříž | 16,97 | 16,74 | 16,97 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | Zlín | 16,37 | 17,03 | 17,03 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | Zlín | 15,30 | 17,07 | 17,07 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tečovice | Zlín | 17,17 | 16,86 | 17,17 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Karolín | Kroměříž | 17,37 | 15,41 | 17,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tečovice | Zlín | 17,00 | 17,46 | 17,46 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mladcová | Zlín | 17,55 | 16,77 | 17,55 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 16,95 | 17,64 | 17,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 15,97 | 16,08 | 16,08 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | 16,01 | 16,11 | 16,11 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | Přerov | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stará Říše | Jihlava | 15,86 | 16,44 | 16,44 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,26 | 16,70 | 16,70 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 15,73 | 16,76 | 16,76 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Špičky | Přerov | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,57 | 16,91 | 16,91 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radíkov | Přerov | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | Kroměříž | 16,73 | 16,93 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice B | Kroměříž | 16,73 | 16,96 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | Kroměříž | 16,75 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,11 | 16,39 | 17,11 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | 17,24 | 17,23 | 17,24 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice A | Kroměříž | 16,71 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Libuň | Jičín | 16,89 | 17,38 | 17,38 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | Přerov | 17,39 | 16,89 | 17,39 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rymice | Kroměříž | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rymice | Kroměříž | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sychotín B | Blansko | 17,48 | 16,83 | 17,48 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Libuň | Jičín | 17,29 | 17,49 | 17,49 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roštění | Kroměříž | 16,70 | 17,49 | 17,49 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice A | Kroměříž | 17,31 | 17,49 | 17,49 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Skrochovice | Opava | 17,51 | 16,79 | 17,51 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Karolín | Kroměříž | 17,54 | 17,29 | 17,54 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | Kroměříž | 18,23 | 18,43 | 18,43 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Svatava Navrátilová | 17,87 | 23 | 30.05.2014 20:20 | |
| Roman Skácel | 17,80 | 20 | 30.05.2014 08:57 | |
| Radim Zdráhala | 17,79 | 19 | 30.05.2014 08:50 | |
| Lukáš Struška | 17,70 | 10 | 21.05.2014 11:14 | |
| Danek Odložilík | 17,69 | 9 | 30.05.2014 23:07 | |
| Lukáš Výstup | 17,68 | 8 | 30.05.2014 11:01 | |
| Martin Láník | 17,65 | 5 | 20.05.2014 06:55 | |
| Michaela Šutová | 15,49 | 0 | 30.05.2014 21:45 | |
| Hana Jarolímková | 15,63 | 0 | 30.05.2014 16:48 | |
| Jiří Vacek | 16,46 | 0 | 30.05.2014 16:54 | |
| Daniel Peřina | 17,06 | 0 | 19.05.2014 21:50 | |
| Kuba Kattauer | 17,14 | 0 | 30.05.2014 10:25 | |
| Michal Matějíček | 17,15 | 0 | 30.05.2014 11:38 | |
| Pavel Žůrek | 17,17 | 0 | 21.05.2014 15:43 | |
| Petr Beránek | 17,17 | 0 | 27.05.2014 23:20 | |
| Redakce FireSport | 17,19 | 0 | 30.05.2014 20:20 | |
| Ondra Struška | 17,20 | 0 | 30.05.2014 08:59 | |
| Petr Kropáč | 17,24 | 0 | 30.05.2014 05:56 | |
| braja96 | 17,28 | 0 | 26.05.2014 22:07 | |
| David Schreiber | 17,31 | 0 | 30.05.2014 16:57 | |
| Tomáš Šůstek | 17,33 | 0 | 26.05.2014 20:31 | |
| Ivana Hynčicová | 17,37 | 0 | 30.05.2014 15:41 | |
| Tomáš Hráček | 17,40 | 0 | 30.05.2014 23:26 | |
| Radim Svěchota | 17,42 | 0 | 25.05.2014 16:55 | |
| Tomáš Láník | 17,50 | 0 | 27.05.2014 15:16 | |
| Petr Miklík | 17,52 | 0 | 27.05.2014 09:33 | |
| Pavel Lajda | 17,53 | 0 | 25.05.2014 17:36 | |
| Martin Ondra | 17,54 | 0 | 30.05.2014 08:27 | |
| Daniel Ondra | 17,55 | 0 | 26.05.2014 21:06 | |
| Petr Lajda | 17,60 | 0 | 31.05.2014 08:06 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Martin Ondra | 18,25 | 25 | 30.05.2014 08:27 | |
| Danek Odložilík | 18,28 | 22 | 30.05.2014 23:08 | |
| Petr Lajda | 18,15 | 15 | 31.05.2014 08:05 | |
| Lukáš Výstup | 18,13 | 13 | 30.05.2014 11:03 | |
| Svatava Navrátilová | 18,09 | 9 | 30.05.2014 14:59 | |
| Tomáš Láník | 18,44 | 6 | 27.05.2014 15:16 | |
| Lukáš Struška | 18,47 | 3 | 21.05.2014 11:15 | |
| Petr Beránek | 16,50 | 0 | 27.05.2014 23:21 | |
| Daniel Peřina | 17,28 | 0 | 19.05.2014 21:55 | |
| Michaela Šutová | 17,41 | 0 | 25.05.2014 09:43 | |
| Michal Matějíček | 17,49 | 0 | 30.05.2014 11:39 | |
| Redakce FireSport | 17,50 | 0 | 30.05.2014 20:20 | |
| Petr Kropáč | 17,55 | 0 | 30.05.2014 05:56 | |
| Hana Jarolímková | 17,62 | 0 | 30.05.2014 16:49 | |
| braja96 | 17,75 | 0 | 28.05.2014 13:28 | |
| Ivana Hynčicová | 17,80 | 0 | 30.05.2014 15:40 | |
| Radim Svěchota | 17,82 | 0 | 25.05.2014 16:57 | |
| Tomáš Hráček | 17,84 | 0 | 30.05.2014 23:27 | |
| Kuba Kattauer | 17,86 | 0 | 30.05.2014 10:25 | |
| David Schreiber | 17,88 | 0 | 30.05.2014 16:58 | |
| Petr Miklík | 17,89 | 0 | 27.05.2014 09:26 | |
| Pavel Lajda | 17,93 | 0 | 25.05.2014 17:37 | |
| Martin Láník | 18,00 | 0 | 20.05.2014 06:55 | |
| Roman Skácel | 18,60 | 0 | 30.05.2014 09:01 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a9889687 Kód: a9889687 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a9890697 Kód: a9890697 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a9891144 Kód: a9891144 |
|
| Odkaz na zdroj: https://youtu.be/vVFunvMx3Mo Kód: vVFunvMx3Mo |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a9898400 Kód: a9898400 |
|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a9908128 Kód: a9908128 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















