| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkarolin.cz/ |
| Kdy: | 31. 08. 2013 21:00 |
| Kontakt: | Daniel Ondra |
| Telefon: | 721 117 964 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílany | Kroměříž | 19,13 | 18,86 | 19,13 | |
| 2. | Tučapy | Kroměříž | 20,11 | 18,76 | 20,11 | |
| 3. | Loukov | Kroměříž | 20,77 | 20,77 | 20,30 | |
| 4. | Dolní Bečva | Vsetín | 20,99 | 20,99 | 20,25 | |
| 5. | Nětčice B | Kroměříž | 22,59 | 22,59 | 21,05 | |
| 6. | Morkovice | Kroměříž | 24,14 | 23,78 | 24,14 | |
| 7. | Vrbka | Kroměříž | 26,42 | 26,42 | 25,15 | |
| 8. | Zdislavice | Kroměříž | 29,64 | 28,39 | 29,64 | |
| 9. | Žlutava | Zlín | 29,91 | 29,16 | 29,91 | |
| 10. | Lutopecny | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Oponešice | Třebíč | 16,10 | 16,24 | 16,24 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 16,08 | 16,26 | 16,26 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Plumlov | Prostějov | 16,41 | 15,95 | 16,41 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,19 | 16,48 | 16,48 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čikov | Třebíč | 16,26 | 16,51 | 16,51 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Velké Hoštice | Opava | 16,50 | 16,52 | 16,52 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Babice | Vsetín | 16,30 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Babice | Vsetín | 16,30 | 16,56 | 16,56 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,13 | 16,58 | 16,58 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bašnice | Jičín | 16,29 | 16,58 | 16,58 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Prchalov A | Nový Jičín | 16,61 | 16,49 | 16,61 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Prchalov | Nový Jičín | 16,61 | 16,49 | 16,61 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,65 | 16,53 | 16,65 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pravčice | Kroměříž | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Plumlov | Prostějov | 16,65 | 16,66 | 16,66 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice | Kroměříž | 16,11 | 16,66 | 16,66 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,66 | 16,73 | 16,73 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Špičky | Přerov | 16,70 | 16,73 | 16,73 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Plumlov | Prostějov | 16,40 | 16,78 | 16,78 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Karolín | Kroměříž | 16,80 | 16,56 | 16,80 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,82 | 16,38 | 16,82 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,85 | 16,81 | 16,85 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Plumlov | Prostějov | 16,86 | 16,83 | 16,86 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 16,48 | 16,87 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pravčice | Kroměříž | 16,87 | 16,48 | 16,87 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,68 | 16,88 | 16,88 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,88 | 16,65 | 16,88 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 16,71 | 16,91 | 16,91 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,92 | 16,20 | 16,92 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Bašnice | Jičín | 16,94 | 16,59 | 16,94 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Dědina | Kroměříž | 21,99 | 21,33 | 21,99 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 16,85 | https://youtu.be/eyl5R8BQrvM | Martin Ondra | |
Fire Sport - Muži | NP | https://youtu.be/T0ieWraccMw | Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















