| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkarolin.cz/ |
| Kdy: | 31. 08. 2013 21:00 |
| Kontakt: | Daniel Ondra |
| Telefon: | 721 117 964 |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Martin Ondra |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílany | Kroměříž | 19,13 | 18,86 | 19,13 | |
| 2. | Tučapy | Kroměříž | 20,11 | 18,76 | 20,11 | |
| 3. | Loukov | Kroměříž | 20,77 | 20,77 | 20,30 | |
| 4. | Dolní Bečva | Vsetín | 20,99 | 20,99 | 20,25 | |
| 5. | Nětčice B | Kroměříž | 22,59 | 22,59 | 21,05 | |
| 6. | Morkovice | Kroměříž | 24,14 | 23,78 | 24,14 | |
| 7. | Vrbka | Kroměříž | 26,42 | 26,42 | 25,15 | |
| 8. | Zdislavice | Kroměříž | 29,64 | 28,39 | 29,64 | |
| 9. | Žlutava | Zlín | 29,91 | 29,16 | 29,91 | |
| 10. | Lutopecny | Kroměříž | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podhradní Lhota | Kroměříž | 14,96 | 15,30 | 15,30 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nová Dědina | Kroměříž | 15,51 | 15,41 | 15,51 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | Kroměříž | 15,52 | 14,81 | 15,52 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Karolín | Kroměříž | 15,00 | 15,62 | 15,62 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 15,03 | 15,64 | 15,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bratřejov | Zlín | 15,90 | 15,45 | 15,90 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice | Přerov | 16,20 | 15,86 | 16,20 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | Kroměříž | 16,31 | 16,18 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,31 | 15,37 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Přerov | 16,34 | 16,37 | 16,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pravčice | Kroměříž | 16,10 | 16,39 | 16,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | Kroměříž | 16,21 | 16,46 | 16,46 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlubočky | Olomouc | 15,53 | 16,49 | 16,49 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ludslavice | Kroměříž | 16,18 | 16,57 | 16,57 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludslavice | Kroměříž | 16,08 | 16,66 | 16,66 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nětčice | Kroměříž | 16,41 | 16,69 | 16,69 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Želeč | Prostějov | 16,79 | 16,82 | 16,82 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Karolín | Kroměříž | 16,46 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nětčice | Kroměříž | 15,91 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | Kroměříž | 15,60 | 16,88 | 16,88 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zádveřice W | Zlín | 16,84 | 16,93 | 16,93 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | Kroměříž | 16,97 | 16,74 | 16,97 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina B | Kroměříž | 16,97 | 16,67 | 16,97 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | Zlín | 16,37 | 17,03 | 17,03 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | Zlín | 15,30 | 17,07 | 17,07 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tečovice | Zlín | 17,17 | 16,86 | 17,17 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Karolín | Kroměříž | 17,37 | 15,41 | 17,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tečovice | Zlín | 17,00 | 17,46 | 17,46 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mladcová | Zlín | 17,55 | 16,77 | 17,55 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | Zlín | 16,95 | 17,64 | 17,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | Litoměřice | 15,97 | 16,08 | 16,08 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | Litoměřice | 16,01 | 16,11 | 16,11 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | Přerov | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | Přerov | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stará Říše | Jihlava | 15,86 | 16,44 | 16,44 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | Kroměříž | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Louňovice pod Blaníkem | Benešov | 16,26 | 16,70 | 16,70 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | Vyškov | 15,73 | 16,76 | 16,76 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | Přerov | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Špičky | Přerov | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | Kroměříž | 16,57 | 16,91 | 16,91 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | Přerov | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radíkov | Přerov | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | Kroměříž | 16,73 | 16,96 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice B | Kroměříž | 16,73 | 16,93 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | Kroměříž | 16,75 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 17,11 | 16,39 | 17,11 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | Kroměříž | 17,24 | 17,23 | 17,24 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice A | Kroměříž | 16,71 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Libuň | Jičín | 16,89 | 17,38 | 17,38 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | Přerov | 17,39 | 16,89 | 17,39 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rymice | Kroměříž | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rymice | Kroměříž | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sychotín B | Blansko | 17,48 | 16,83 | 17,48 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Libuň | Jičín | 17,29 | 17,49 | 17,49 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Roštění | Kroměříž | 16,70 | 17,49 | 17,49 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Pravčice A | Kroměříž | 17,31 | 17,49 | 17,49 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Skrochovice | Opava | 17,51 | 16,79 | 17,51 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Karolín | Kroměříž | 17,54 | 17,29 | 17,54 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | Kroměříž | 18,23 | 18,43 | 18,43 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire Sport - Muži | 16,85 | https://youtu.be/eyl5R8BQrvM | Martin Ondra | |
Fire Sport - Muži | NP | https://youtu.be/T0ieWraccMw | Martin Ondra | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















