| Liga: | Třebíčská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkamenna.eu/ |
| Kdy: | 23. 06. 2013 12:30 |
| Kontakt: | novacekt@seznam.cz |
| Telefon: | 776550230 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Rosťa Neuwirth |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaroměřice nad Rokytnou | Třebíč | 18,78 | 18,70 | 18,78 | |
| 2. | Petrovice | Třebíč | 19,03 | 19,03 | 17,71 | |
| 3. | Budišov | Třebíč | 19,03 | 18,44 | 19,03 | |
| 4. | Častohostice | Třebíč | 19,92 | 19,92 | 19,83 | |
| 5. | Rudíkov | Třebíč | 20,67 | 18,62 | 20,67 | |
| 6. | Myslibořice | Třebíč | 20,93 | 19,69 | 20,93 | |
| 7. | Kamenná | Třebíč | 22,39 | 22,39 | 21,93 | |
| 8. | Nárameč | Třebíč | 22,88 | 22,39 | 22,88 | |
| 9. | Bransouze | Třebíč | 29,57 | 25,66 | 29,57 | |
| 10. | Mihoukovice | Třebíč | 32,89 | 30,29 | 32,89 | |
| 11. | Hodov | Třebíč | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Čechtín | Třebíč | 16,61 | 16,31 | 16,61 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budeč | Jindřichův Hradec | 16,79 | 16,67 | 16,79 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Kamenná | Třebíč | 16,89 | 16,88 | 16,89 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladoňovice | Třebíč | 17,03 | 16,81 | 17,03 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Kamenná | Třebíč | 17,08 | 16,85 | 17,08 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čikov | Třebíč | 16,89 | 17,09 | 17,09 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrovice A | Třebíč | 17,25 | 17,13 | 17,25 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Budíkovice | Třebíč | 16,98 | 17,26 | 17,26 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Litovany | Třebíč | 17,28 | 17,18 | 17,28 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Výčapy | Třebíč | 16,87 | 17,29 | 17,29 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Litovany | Třebíč | 17,30 | 17,06 | 17,30 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Výčapy B | Třebíč | 17,32 | 17,04 | 17,32 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čikov | Třebíč | 17,50 | 17,43 | 17,50 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlatice A | Jihlava | 17,39 | 17,53 | 17,53 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,59 | 17,35 | 17,59 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Výčapy A | Třebíč | 17,60 | 17,52 | 17,60 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,24 | 17,61 | 17,61 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sedlatice | Jihlava | 17,63 | 17,62 | 17,63 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 16,83 | 17,73 | 17,73 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kněžice | Třebíč | 17,76 | 17,76 | 17,76 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Příložany | Třebíč | 17,78 | 17,79 | 17,79 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Čikov | Třebíč | 17,74 | 17,80 | 17,80 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Čikov | Třebíč | 17,84 | 17,41 | 17,84 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Litovany | Třebíč | 17,87 | 17,93 | 17,93 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krokočín | Třebíč | 17,99 | 17,61 | 17,99 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Stará Říše | Jihlava | 18,00 | 16,50 | 18,00 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Petrovice B | Třebíč | 17,05 | 18,01 | 18,01 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Výčapy A | Třebíč | 17,66 | 18,02 | 18,02 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kamenná | Třebíč | 17,58 | 18,02 | 18,02 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mladoňovice | Třebíč | 16,91 | 18,04 | 18,04 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Ladinek Carda | 17,11 | 11 | 03.06.2013 22:28 | |
| Jakub Picmaus | 17,47 | 3 | 23.06.2013 12:17 | |
| Petr Kropáč | 17,60 | 0 | 20.06.2013 13:33 | |
| Ivana Hynčicová | 17,75 | 0 | 16.06.2013 22:46 | |
| Josef Navrátil | 17,78 | 0 | 20.06.2013 23:54 | |
| Radek Staněk | 17,88 | 0 | 12.06.2013 17:18 | |
| Redakce FireSport | 17,93 | 0 | 23.06.2013 07:13 | |
| Michal Matějíček | 17,96 | 0 | 19.06.2013 15:17 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18,00 | 0 | 17.06.2013 12:11 | |
| Jan Zahradník | 18,10 | 0 | 21.06.2013 15:17 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 18,80 | 23 | 17.06.2013 12:12 | |
| Redakce FireSport | 18,73 | 20 | 23.06.2013 07:13 | |
| Jan Zahradník | 19,00 | 3 | 21.06.2013 15:17 | |
| Ladinek Carda | 16,27 | 0 | 03.06.2013 22:29 | |
| Radek Staněk | 17,99 | 0 | 12.06.2013 17:18 | |
| Michal Matějíček | 18,12 | 0 | 19.06.2013 15:18 | |
| Josef Navrátil | 18,22 | 0 | 20.06.2013 23:54 | |
| Petr Kropáč | 18,28 | 0 | 20.06.2013 13:33 | |
| Jakub Picmaus | 18,43 | 0 | 23.06.2013 12:19 | |
| Ivana Hynčicová | 18,50 | 0 | 16.06.2013 22:46 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8376008 Kód: a8376008 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/08/16 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2019/07/27 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2018/07/21 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2017/09/23 | Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B | |
| 2017/07/15 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2016/09/24 | Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B | |
| 2016/07/16 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2015/09/27 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B | |
| 2015/07/12 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2014/09/28 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen | |
| 2014/07/13 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2013/09/29 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen | |
| 2013/06/23 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2012/09/30 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















