| Liga: | Třebíčská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkamenna.eu/ |
| Kdy: | 23. 06. 2013 12:30 |
| Kontakt: | novacekt@seznam.cz |
| Telefon: | 776550230 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Rosťa Neuwirth |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jaroměřice nad Rokytnou | Třebíč | 18,78 | 18,70 | 18,78 | |
| 2. | Petrovice | Třebíč | 19,03 | 19,03 | 17,71 | |
| 3. | Budišov | Třebíč | 19,03 | 18,44 | 19,03 | |
| 4. | Častohostice | Třebíč | 19,92 | 19,92 | 19,83 | |
| 5. | Rudíkov | Třebíč | 20,67 | 18,62 | 20,67 | |
| 6. | Myslibořice | Třebíč | 20,93 | 19,69 | 20,93 | |
| 7. | Kamenná | Třebíč | 22,39 | 22,39 | 21,93 | |
| 8. | Nárameč | Třebíč | 22,88 | 22,39 | 22,88 | |
| 9. | Bransouze | Třebíč | 29,57 | 25,66 | 29,57 | |
| 10. | Mihoukovice | Třebíč | 32,89 | 30,29 | 32,89 | |
| 11. | Hodov | Třebíč | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myslibořice | Třebíč | 16,89 | 16,81 | 16,89 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Petrůvky | Třebíč | 17,16 | 16,80 | 17,16 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radonín | Třebíč | 16,90 | 17,33 | 17,33 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,41 | 17,13 | 17,41 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Budišov | Třebíč | 16,32 | 17,44 | 17,44 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Petrůvky | Třebíč | 17,17 | 17,53 | 17,53 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Petrovice | Třebíč | 17,56 | 17,60 | 17,60 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Radonín | Třebíč | 17,40 | 17,60 | 17,60 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Čechtín | Třebíč | 17,62 | 17,43 | 17,62 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stařeč | Třebíč | 17,71 | 17,49 | 17,71 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Petrůvky | Třebíč | 17,73 | 16,97 | 17,73 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Petrovice | Třebíč | 17,36 | 17,77 | 17,77 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radonín | Třebíč | 17,80 | 17,41 | 17,80 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nárameč | Třebíč | 17,81 | 17,00 | 17,81 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štěměchy | Třebíč | 17,89 | 17,28 | 17,89 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Budišov | Třebíč | 17,93 | 17,13 | 17,93 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Myslibořice | Třebíč | 17,21 | 17,99 | 17,99 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Petrovice | Třebíč | 17,63 | 10,84 | 18,04 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,31 | 18,07 | 18,07 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kostníky | Třebíč | 18,08 | 17,97 | 18,08 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stařeč | Třebíč | 17,75 | 18,14 | 18,14 | 2018/07/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Výčapy | Třebíč | 18,11 | 18,14 | 18,14 | 2020/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radonín | Třebíč | 17,95 | 18,15 | 18,15 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bačice | Třebíč | 17,81 | 18,15 | 18,15 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Budišov | Třebíč | 18,34 | 18,05 | 18,34 | 2016/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vítonice | Znojmo | 18,38 | 17,56 | 18,38 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Myslibořice greeners | Třebíč | 18,13 | 18,44 | 18,44 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hrotovice | Třebíč | 18,33 | 18,44 | 18,44 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Jaroměřice nad Rokytnou | Třebíč | 18,53 | 18,44 | 18,53 | 2012/09/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 18,10 | 18,56 | 18,56 | 2013/09/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Ladinek Carda | 17,11 | 11 | 03.06.2013 22:28 | |
| Jakub Picmaus | 17,47 | 3 | 23.06.2013 12:17 | |
| Petr Kropáč | 17,60 | 0 | 20.06.2013 13:33 | |
| Ivana Hynčicová | 17,75 | 0 | 16.06.2013 22:46 | |
| Josef Navrátil | 17,78 | 0 | 20.06.2013 23:54 | |
| Radek Staněk | 17,88 | 0 | 12.06.2013 17:18 | |
| Redakce FireSport | 17,93 | 0 | 23.06.2013 07:13 | |
| Michal Matějíček | 17,96 | 0 | 19.06.2013 15:17 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18,00 | 0 | 17.06.2013 12:11 | |
| Jan Zahradník | 18,10 | 0 | 21.06.2013 15:17 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Vejtasa | 18,80 | 23 | 17.06.2013 12:12 | |
| Redakce FireSport | 18,73 | 20 | 23.06.2013 07:13 | |
| Jan Zahradník | 19,00 | 3 | 21.06.2013 15:17 | |
| Ladinek Carda | 16,27 | 0 | 03.06.2013 22:29 | |
| Radek Staněk | 17,99 | 0 | 12.06.2013 17:18 | |
| Michal Matějíček | 18,12 | 0 | 19.06.2013 15:18 | |
| Josef Navrátil | 18,22 | 0 | 20.06.2013 23:54 | |
| Petr Kropáč | 18,28 | 0 | 20.06.2013 13:33 | |
| Jakub Picmaus | 18,43 | 0 | 23.06.2013 12:19 | |
| Ivana Hynčicová | 18,50 | 0 | 16.06.2013 22:46 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8376008 Kód: a8376008 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/08/16 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2019/07/27 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2018/07/21 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2017/09/23 | Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B | |
| 2017/07/15 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2016/09/24 | Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B | |
| 2016/07/16 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2015/09/27 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B | |
| 2015/07/12 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2014/09/28 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen | |
| 2014/07/13 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2013/09/29 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen | |
| 2013/06/23 | Kamenná, Kamenský pohár | |
| 2012/09/30 | Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















