| Liga: | Pelhřimovská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 22. 06. 2019 21:00 |
| Kontakt: | Lukáš Chalupa |
| Telefon: | 728 454 808 |
| Okres: | Pelhřimov |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Ondřej Pecha |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 21,13 | 21,04 | 21,13 |
|
| 2. | Zajíčkov | Pelhřimov | 21,36 | 21,28 | 21,36 |
|
| 3. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 21,72 | 21,60 | 21,72 |
|
| 4. | Sedlejov | Jihlava | 24,29 | 24,29 | 23,64 |
|
5. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 28,01 | 28,01 | 25,67 |
|
| 6. | Choustník | Tábor | 28,15 | 22,68 | 28,15 |
|
| 7. | Dolní Cerekev | Jihlava | 28,95 | 28,95 | 28,57 |
|
| 8. | Batelov | Jihlava | 30,53 | 24,91 | 30,53 |
|
| 9. | Chrbonín | Tábor | NP | NP | NP | |
| 9. | Strachoňovice | Jihlava | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Oponešice | Třebíč | 15,41 | 16,08 | 16,08 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sedlatice B | Jihlava | 16,29 | 16,20 | 16,29 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dešná B | Jindřichův Hradec | 16,38 | 16,33 | 16,33 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,32 | 16,69 | 16,69 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Mysletice | Jihlava | 16,49 | 16,71 | 16,71 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 16,18 | 16,77 | 16,77 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Sedlatice A | Jihlava | 16,86 | 16,76 | 16,86 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,61 | 16,89 | 16,89 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohdalín | Pelhřimov | 16,61 | 16,89 | 16,89 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 16,70 | 17,04 | 17,04 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 16,70 | 17,04 | 17,04 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 16,20 | 17,11 | 17,11 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohdalín | Pelhřimov | 17,10 | 17,14 | 17,14 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 17,15 | 17,05 | 17,15 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,18 | 16,56 | 17,18 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 17,19 | 17,08 | 17,19 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bílý Kámen | Jihlava | 17,22 | 17,27 | 17,27 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 16,75 | 17,29 | 17,29 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | - | - | 17,30 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Dolní Němčice | Jindřichův Hradec | - | - | 17,50 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | - | - | 17,57 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Strmilov | Jindřichův Hradec | 17,57 | 17,30 | 17,57 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 16,82 | 17,59 | 17,59 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Heřmaneč | Jindřichův Hradec | 17,52 | 17,74 | 17,74 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Markvarec | Jindřichův Hradec | 17,79 | 17,37 | 17,79 | 2019/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,82 | 17,70 | 17,82 | 2017/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 17,21 | 17,82 | 17,82 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žďár A | Jindřichův Hradec | 16,90 | 17,86 | 17,86 | 2015/06/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kaliště | Jihlava | 17,76 | 17,98 | 17,98 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žirovnice | Pelhřimov | - | - | 18,02 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Krotějov Sport | Tábor | 15,80 | 15,46 | 15,80 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Dolní Cerekev | Jihlava | 17,21 | 16,72 | 17,21 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,21 | 17,72 | 17,72 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krasonice | Jihlava | 17,22 | 17,89 | 17,89 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Němčice | Jindřichův Hradec | 18,29 | 17,60 | 18,29 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | - | - | 18,31 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Boršov | Jihlava | 18,39 | 18,18 | 18,39 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 18,41 | 18,30 | 18,41 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kamenice nad Lipou A | Pelhřimov | 18,51 | 17,42 | 18,51 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Boršov | Jihlava | 18,53 | 18,05 | 18,53 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zajíčkov | Pelhřimov | - | - | 18,76 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 18,77 | 18,95 | 18,95 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Smrkov | Tábor | 18,39 | 19,25 | 19,25 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | 18,56 | 19,30 | 19,30 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Dešná | Jindřichův Hradec | 19,33 | 18,31 | 19,33 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,97 | 19,33 | 19,33 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 18,56 | 19,52 | 19,52 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Smrkov | Tábor | - | - | 19,53 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Strachoňovice | Jihlava | - | - | 19,55 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Zajíčkov | Pelhřimov | 19,70 | 18,76 | 19,70 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dvorce A | Tábor | 19,79 | 19,61 | 19,79 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dvorce A | Tábor | 19,79 | 19,61 | 19,79 | 2013/06/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Žirovnice | Pelhřimov | 19,84 | 18,75 | 19,84 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Batelov | Jihlava | 19,98 | 19,98 | 19,98 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Zajíčkov | Pelhřimov | 19,82 | 20,07 | 20,07 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chválkov | Pelhřimov | 19,36 | 20,09 | 20,09 | 2017/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Cizkrajov | Jindřichův Hradec | - | - | 20,19 | 2018/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Strachoňovice | Jihlava | 17,92 | 20,29 | 20,29 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 20,29 | 17,91 | 20,29 | 2016/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Žirovnice | Pelhřimov | 18,96 | 20,32 | 20,32 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Telč | Jihlava | 16,12 | 15,99 | 16,12 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budeč | Jindřichův Hradec | 15,64 | 16,22 | 16,22 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Boršov | Jihlava | 17,26 | 16,33 | 17,26 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sedlatice | Jihlava | 17,97 | 15,97 | 17,97 | 2019/07/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Rynárec | Pelhřimov | 17,70 | 18,25 | 18,25 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 18,61 | 18,30 | 18,61 | 2022/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Boršov | Jihlava | 19,29 | 18,61 | 19,29 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Domamil | Třebíč | 19,97 | 19,32 | 19,97 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Telč | Jihlava | 20,00 | 18,98 | 20,00 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | ŽiKa | Pelhřimov | 20,40 | 20,53 | 20,53 | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | ŽiKa | Pelhřimov | 29,28 | 27,97 | 29,28 | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Budeč | Jindřichův Hradec | 29,54 | 29,85 | 29,85 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Telč | Jihlava | - | - | NP | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Písečné | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2025/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Krasonice | Jihlava | NP | NP | NP | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Budeč | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | 2024/07/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















