| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2025 12:00 |
| Kontakt: | Michal Koubek |
| Telefon: | +420 606 406 527 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,10 | 17,10 | 17,01 | |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,47 | 16,45 | 17,47 | |
| 3. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,17 | 18,00 | 18,17 | |
| 4. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,74 | 19,21 | 19,74 | |
| 5. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 19,81 | 18,02 | 19,81 | |
| 6. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 20,21 | 20,21 | 20,17 | |
| 7. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 20,26 | 20,26 | 17,42 | |
| 8. | Lípa | Havlíčkův Brod | 20,85 | 20,85 | 19,58 | |
| 9. | Lučice | Havlíčkův Brod | 21,11 | 21,11 | 20,18 | |
| 10. | Habry | Havlíčkův Brod | 21,81 | 21,81 | 19,24 | |
| 11. | Nová Ves u Chotěboře Z | Havlíčkův Brod | 24,21 | 24,21 | 24,10 | |
| 12. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 27,56 | 27,56 | 27,07 | |
| 13. | Stéblová | Pardubice | NP | 19,81 | 19,27 | |
| 13. | Stolany | Chrudim | NP | NP | NP |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,31 | 17,31 | 16,90 | |
| 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,70 | 17,70 | 17,49 | |
| 3. | Stéblová | Pardubice | 17,78 | 17,75 | 17,78 | |
| 4. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,36 | 17,62 | 18,36 | |
| 5. | Dolní Krupá | Havlíčkův Brod | 22,93 | 22,93 | 21,59 | |
| 6. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 24,26 | 24,26 | 23,03 | |
| 7. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 28,48 | 28,48 | 27,71 | |
| 8. | Malčín | Havlíčkův Brod | 29,98 | 26,96 | 29,98 | |
| 9. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 39,14 | 39,14 | 29,28 | |
| 10. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | 39,82 | 39,47 | 39,82 | |
| 11. | Lučice | Havlíčkův Brod | NP | NP | 43,07 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,10 | 17,01 | 17,10 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,26 | 17,27 | 17,27 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,36 | 16,65 | 17,36 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | Litoměřice | 16,44 | 17,39 | 17,39 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,45 | 17,47 | 17,47 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 16,83 | 17,51 | 17,51 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,51 | 17,13 | 17,51 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,64 | 17,23 | 17,64 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,48 | 17,66 | 17,66 | 2018/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Pohled | Havlíčkův Brod | 16,96 | 17,66 | 17,66 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,67 | 17,68 | 17,68 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,72 | 17,63 | 17,72 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,75 | 17,57 | 17,75 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,75 | 17,47 | 17,75 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,69 | 17,93 | 17,93 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,70 | 18,01 | 18,01 | 2015/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,00 | 18,17 | 18,17 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,95 | 18,17 | 18,17 | 2013/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Urbanov | Jihlava | 17,51 | 18,22 | 18,22 | 2010/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,25 | 18,26 | 18,26 | 2023/07/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,72 | 18,30 | 18,30 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Česká Bělá ml | Havlíčkův Brod | 18,25 | 18,41 | 18,41 | 2022/07/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,46 | 18,21 | 18,46 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 18,51 | 17,61 | 18,51 | 2024/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,57 | 18,08 | 18,57 | 2018/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,61 | 17,76 | 18,61 | 2019/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 17,78 | 18,67 | 18,67 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 18,69 | 18,04 | 18,69 | 2013/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,75 | 18,00 | 18,75 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,77 | 18,56 | 18,77 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/06 | Kámen, | |
| 2026/07/11 | Kámen, O pohár SDH Kámen | |
| 2025/09/07 | Kámen, HB Turné | |
| 2025/07/12 | Kámen, O pohár SDH Kámen | |
| 2024/09/01 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2024/07/13 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2023/07/15 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2022/07/16 | Kámen, Kámen | |
| 2021/07/10 | Kámen, Kámen | |
| 2019/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2018/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2017/07/08 | Kámen, Kámen | |
| 2016/07/09 | Kámen, Kámen | |
| 2015/06/28 | Kámen, Kámen | |
| 2014/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2013/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2012/07/06 | Kámen, | |
| 2011/07/02 | Kámen, Kámen | |
| 2010/07/05 | Kámen, HB, | |
| 2009/09/05 | Kámen, HB, O pohár obce Kámen | |
| 2007/06/23 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| 2006/09/09 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| 2005/09/10 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















