| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 06. 08. 2016 13:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Český Krumlov |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lišov B | České Budějovice | 24,01 | 23,20 | 24,01 | |
2. | Přísečná | Český Krumlov | 25,36 | 24,54 | 25,36 | |
| 3. | Holubov | Český Krumlov | 25,82 | 24,05 | 25,82 | |
| 4. | Lišov A | České Budějovice | 26,76 | 26,76 | 25,00 | |
| 5. | Srubec | České Budějovice | 27,42 | 27,42 | 25,63 | |
| 6. | Chmelná | Český Krumlov | 30,60 | 30,60 | 26,86 | |
| 7. | Brloh | Český Krumlov | 31,63 | 31,63 | 27,31 | |
| 8. | Žernovice | Prachatice | 33,51 | 29,78 | 33,51 | |
| 9. | Chlum | Český Krumlov | 37,26 | 37,26 | 34,16 | |
| 10. | Hrdějovice | České Budějovice | 38,62 | 38,62 | 34,52 | |
| 11. | Mydlovary | České Budějovice | 41,23 | 41,23 | 39,10 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ledenice | České Budějovice | - | - | 21,86 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovice | Prachatice | - | - | 22,15 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Holubov | Český Krumlov | 22,15 | 20,96 | 22,15 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovice | Prachatice | - | - | 22,54 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lišov A | České Budějovice | 22,57 | 22,16 | 22,57 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Srubec | České Budějovice | - | - | 23,02 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lišov B | České Budějovice | 23,17 | 21,64 | 23,17 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Srubec | České Budějovice | 22,08 | 23,27 | 23,27 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Chmelná | Český Krumlov | 23,23 | 23,51 | 23,51 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mydlovary | České Budějovice | 23,52 | 23,51 | 23,52 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 23,66 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Srubec | České Budějovice | - | - | 23,83 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lišov C | České Budějovice | 23,79 | 23,98 | 23,98 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hrdějovice | České Budějovice | 20,81 | 24,01 | 24,01 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Lišov B | České Budějovice | 23,20 | 24,01 | 24,01 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Žernovice | Prachatice | 22,12 | 25,35 | 25,35 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Přísečná | Český Krumlov | 24,54 | 25,36 | 25,36 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chlum | Český Krumlov | 25,78 | 22,44 | 25,78 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Holubov | Český Krumlov | 24,05 | 25,82 | 25,82 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Chmelná | Český Krumlov | - | - | 26,52 | 2018/08/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lišov A | České Budějovice | 26,76 | 25,00 | 26,76 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Srubec | České Budějovice | 27,42 | 25,63 | 27,42 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 27,87 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Chmelná | Český Krumlov | 30,60 | 26,86 | 30,60 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 31,12 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 31,39 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Brloh | Český Krumlov | 31,63 | 27,31 | 31,63 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žernovice | Prachatice | 29,78 | 33,51 | 33,51 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 33,71 | 2019/08/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hosín | České Budějovice | 36,69 | 27,17 | 36,69 | 2017/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/08 | Kájov, O pohár (nástřikové) | |
| 2025/08/09 | Kájov, O pohár (nástřikové) | |
| 2024/08/03 | Kájov, O pohár (nástřikové) | |
| 2023/08/05 | Kájov, O pohár (nástřikové) | |
| 2022/08/06 | Kájov, O pohár | |
| 2020/07/25 | Kájov, O pohár, sklopky | |
| 2019/08/03 | Kájov, O pohár, sklopky | |
| 2018/08/04 | Kájov, O pohár | |
| 2017/08/19 | Kájov, O pohár | |
| 2016/08/06 | Kájov, O pohár | |
| 2015/08/01 | Kájov, Kájov | |
| 2014/08/02 | Kájov, Kájov | |
| 2013/08/03 | Kájov, | |
| 2012/08/04 | Kájov, | |
| 2011/08/06 | Kájov, O pohár | |
| 2010/08/07 | Kájov, CK, | |
| 2009/06/27 | Kájov, CK, | |
| 2008/06/21 | Kájov 2, CK, | |
| 2008/06/21 | Kájov 1, CK, | |
| 2007/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2006/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2005/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2004/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2003/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2002/07/05 | Kájov, CK, | |
| 2001/07/05 | Kájov, CK, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















