| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/ |
| Kdy: | 20. 09. 2014 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Fichtner |
| Telefon: | 774356017 |
| Okres: | Jablonec nad Nisou |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Kateřina Kmínková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 17,90 | 17,23 | 17,90 |
|
| 2. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 18,37 | 18,37 | 17,63 |
|
| 3. | Huť | Jablonec nad Nisou | 18,43 | 18,40 | 18,43 |
|
| 4. | Sychrov | Mladá Boleslav | 18,50 | 18,50 | 17,93 |
|
| 5. | Libuň | Jičín | 18,63 | 18,46 | 18,63 |
|
| 6. | Benešov u Semil | Semily | 19,04 | 19,04 | 17,38 |
|
| 7. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 19,34 | 19,34 | 18,08 |
|
| 8. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 21,03 | 17,24 | 21,03 |
|
| 9. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 27,72 | 27,27 | 27,72 |
|
| 10. | Borovice | Mladá Boleslav | 28,31 | 18,96 | 28,31 |
|
| 11. | Jeřmanice | Liberec | 48,00 | 22,58 | 48,00 |
|
| 12. | Těpeře | Jablonec nad Nisou | 60,65 | 22,78 | 60,65 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,65 | 16,30 | 16,65 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešnice | Semily | 16,74 | 16,80 | 16,80 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Rašín | Jičín | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Chrášťany | Litoměřice | 16,73 | 17,04 | 17,04 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,07 | 16,45 | 17,07 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dubenec | Trutnov | 17,09 | 16,94 | 17,09 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pšánky | Hradec Králové | 16,95 | 17,09 | 17,09 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zlatá Olešnice | Jablonec nad Nisou | 16,58 | 17,13 | 17,13 | 2018/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,85 | 17,16 | 17,16 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,49 | 17,19 | 17,19 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Olešnice | Semily | 17,21 | 17,22 | 17,22 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,56 | 17,24 | 17,24 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 17,26 | 17,21 | 17,26 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 17,27 | 16,97 | 17,27 | 2018/09/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Břehy | Mladá Boleslav | 17,27 | 17,30 | 17,30 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Renmotor Jinolice | Jičín | 17,30 | 16,74 | 17,30 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,01 | 17,31 | 17,31 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,03 | 17,31 | 17,31 | 2017/09/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Březová | Liberec | 16,75 | 17,32 | 17,32 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Březová | Liberec | 17,34 | 16,80 | 17,34 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,37 | 17,36 | 17,36 | 2020/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Obrubce | Mladá Boleslav | 16,70 | 17,37 | 17,37 | 2019/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,39 | 17,06 | 17,39 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jirkov A | Jablonec nad Nisou | 17,81 | 17,39 | 17,39 | 2021/08/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,40 | 17,16 | 17,40 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pšánky | Hradec Králové | 17,12 | 17,41 | 17,41 | 2016/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Dubenec | Trutnov | 16,26 | 17,42 | 17,42 | 2022/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Olešnice | Semily | 17,42 | 16,87 | 17,42 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,44 | 16,90 | 17,44 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rašín | Jičín | 16,93 | 17,44 | 17,44 | 2024/08/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/22 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2025/08/30 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2023/08/19 | Jirkov, 3.kolo PKL - Jirkovský pohár 2023 | |
| 2023/08/19 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2022/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2021/08/28 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2020/09/05 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2019/08/17 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2018/09/09 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2017/09/02 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2016/09/03 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2015/09/05 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2014/09/20 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
| 2013/09/21 | Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice | |
| 2010/09/04 | Jirkov, -, Jirkovská proudnice | |
| 2008/09/06 | Jirkov, JN, Jirkovská proudnice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















