| Liga: | Fire night cup |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 06. 2014 21:00 |
| Kontakt: | SDH Jeřmanice |
| Telefon: | 774935649 |
| Okres: | Liberec |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Jan Kühnel |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Benešov u Semil | Semily | 18,58 | 18,31 | 18,58 | |
| 2. | Malá Skála A | Jablonec nad Nisou | 19,08 | 19,08 | 17,90 | |
| 3. | Jeřmanice | Liberec | 19,69 | 19,69 | 19,28 | |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 20,93 | 20,93 | 19,72 | |
| 5. | Březová | Liberec | 21,90 | 21,90 | 20,62 | |
| 6. | Sloup | Praha-západ | 24,12 | 24,12 | 23,89 | |
| 7. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 24,97 | 24,97 | 24,17 | |
| 8. | Jeřmanice Dorostenky | Liberec | 26,32 | 26,32 | 25,26 | |
| 9. | Karlinky | Liberec | 36,17 | 36,17 | 35,14 | |
| 10. | Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 43,55 | 19,21 | 43,55 | |
| 11. | Sloup Dorostenky | Praha-západ | NP | 26,41 | NP | |
| 11. | Bulovka | Liberec | NP | 34,51 | 31,98 |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Janův Důl | Liberec | 21,82 | 21,82 | 21,01 | |
| 2. | Hradčany | Liberec | 22,22 | 20,85 | 22,22 |
|
| 3. | Nová Ves u Bakova | Mladá Boleslav | 22,45 | 21,58 | 22,45 | |
| 4. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 23,59 | 22,75 | 23,59 | |
| 5. | Janov nad Nisou | Jablonec nad Nisou | 24,97 | 23,97 | 24,97 | |
| 6. | Roztoky u Semil | Semily | 25,19 | 24,49 | 25,19 | |
| 7. | Odolenovice | Jablonec nad Nisou | 28,65 | 28,47 | 28,65 | |
| 8. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 29,06 | 29,06 | 21,77 | |
| 9. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 32,04 | 27,10 | 32,04 | |
| 10. | Sedlejovice | Liberec | 47,39 | 47,39 | 47,16 |
|
| 11. | Záskalí Bezáskovice | Liberec | 54,98 | 54,76 | 54,98 | |
| 12. | Jeřmanice | Liberec | NP | NP | 22,08 | |
| 12. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | 23,90 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Myštěves | Hradec Králové | 14,18 | 14,50 | 14,50 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 14,56 | 14,64 | 14,64 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Tatobity | Semily | 14,68 | 14,36 | 14,68 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 14,65 | 14,80 | 14,80 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Chyjice | Jičín | 14,86 | 14,97 | 14,97 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Tatobity | Semily | 14,61 | 14,98 | 14,98 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Smidary | Hradec Králové | 15,03 | 15,01 | 15,03 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 15,07 | 14,67 | 15,07 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Chyjice | Jičín | 14,66 | 15,10 | 15,10 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,12 | 15,05 | 15,12 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Lestkov | Semily | 15,29 | 15,12 | 15,29 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Obrubce | Mladá Boleslav | 15,01 | 15,32 | 15,32 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Košťálov | Semily | 15,33 | 14,80 | 15,33 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Březová | Liberec | 14,42 | 15,34 | 15,34 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,34 | 14,52 | 15,34 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Veselá | Semily | 15,38 | 14,74 | 15,38 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Maršovice | Jablonec nad Nisou | 15,09 | 15,40 | 15,40 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 15,13 | 15,41 | 15,41 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Karlinky | Liberec | 1,55 | 15,38 | 15,50 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Veselá | Semily | 15,34 | 15,52 | 15,52 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,52 | 15,48 | 15,52 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Tatobity Bity Sport | Semily | 15,54 | 15,14 | 15,54 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Veselá | Semily | 14,85 | 15,54 | 15,54 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 15,55 | 15,07 | 15,55 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 14,78 | 15,57 | 15,57 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Hradčany | Liberec | 15,60 | 15,54 | 15,60 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Myštěves | Hradec Králové | 15,05 | 15,62 | 15,62 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Malá Skála | Jablonec nad Nisou | 15,63 | 15,64 | 15,64 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Sloup | Praha-západ | 15,65 | 14,93 | 15,65 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Tuř | Jičín | 15,69 | 15,63 | 15,69 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov B | Semily | 16,92 | 16,22 | 16,92 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,13 | 17,26 | 17,26 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 17,33 | 16,96 | 17,33 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Košťálov | Semily | 16,83 | 17,66 | 17,66 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,81 | 17,14 | 17,81 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 17,84 | 17,92 | 17,92 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Jeřmanice | Liberec | 18,05 | 17,72 | 18,05 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Košťálov | Semily | 18,05 | 17,80 | 18,05 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Jeřmanice | Liberec | 17,76 | 18,21 | 18,21 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Veselá | Semily | 18,23 | 18,30 | 18,30 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,17 | 18,34 | 18,34 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Břehy | Mladá Boleslav | 18,37 | 17,15 | 18,37 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,48 | 18,28 | 18,48 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Košťálov | Semily | 18,64 | 18,69 | 18,69 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Ploukonice | Semily | 17,98 | 18,70 | 18,70 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Březová | Liberec | 18,72 | 18,06 | 18,72 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Jeřmanice | Liberec | 18,71 | 18,75 | 18,75 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Košťálov | Semily | 18,36 | 18,80 | 18,80 | 2015/09/05 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Malá Skála Malá Skála B | Jablonec nad Nisou | 17,44 | 18,93 | 18,93 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,01 | 18,96 | 18,96 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Jeřmanice | Liberec | 17,62 | 19,12 | 19,12 | 2018/06/02 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Jeřmanice | Liberec | 19,16 | 18,44 | 19,16 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,21 | 18,60 | 19,21 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,22 | 18,24 | 19,22 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Huť | Jablonec nad Nisou | 19,23 | 19,05 | 19,23 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Benešov u Semil | Semily | 17,78 | 19,25 | 19,25 | 2013/06/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 19,29 | 19,01 | 19,29 | 2017/06/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Malá Skála Áčko | Jablonec nad Nisou | 19,07 | 19,32 | 19,32 | 2016/07/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Jeřmanice | Liberec | 17,81 | 19,35 | 19,35 | 2019/06/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Košťálov | Semily | 17,99 | 19,39 | 19,39 | 2015/10/03 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Fire night cup - PS-12 muži | 22,22 | https://youtu.be/OKNJ77eEf-E | Tomáš Najman | |
Fire night cup - PS-12 muži | 47,39 | https://youtu.be/5GkzaAmFvOQ | Matěj Drešer | |
Fire night cup - Muži | 50,95 | https://youtu.be/KKXKenRtJq4 | SDH Velké Hamry | |
Fire night cup - Muži | NP | https://youtu.be/h8KE80_1Xas | Tomáš Najman | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/09/12 | Jeřmanice, Jeřmanice | |
| 2020/06/06 | Jeřmanice, PKL Jeřmanice | |
| 2019/06/01 | Jeřmanice, Jeřmanice | |
| 2018/06/02 | Jeřmanice, FNC Jeřmanice | |
| 2018/06/02 | Jeřmanice, Jeřmanická álej | |
| 2017/06/03 | Jeřmanice, FNC Jeřmanice | |
| 2017/06/03 | Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017 | |
| 2016/07/30 | Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice | |
| 2016/07/30 | Jeřmanice, Jeřmanická álej | |
| 2015/10/03 | Jeřmanice, Jeřmanická Alej | |
| 2015/09/05 | Jeřmanice, FNC Jeřmanice | |
| 2014/06/07 | ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru | |
| 2014/06/07 | Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice | |
| 2014/04/12 | Jeřmanice, Jeřmanický víceboj | |
| 2013/11/09 | Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013 | |
| 2013/06/08 | Jeřmanice, O pohár Obřího sudu | |
| 2013/06/08 | Jeřmanice, Avis Cup | |
| 2013/04/13 | Jeřmanice, Jeřmanický víceboj | |
| 2012/09/16 | Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic | |
| 2012/06/09 | Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















