| Liga: | Žďárská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 09. 2014 11:00 |
| Kontakt: | Pavel Rosendorf |
| Telefon: | |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Pavel Rosendorf |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 17,50 | 17,16 | 17,50 | |
| 2. | Zbraslav | Brno-venkov | 17,67 | 17,44 | 17,67 | |
| 3. | Sychotín | Blansko | 17,99 | 17,99 | 17,08 | |
| 4. | Krokočín | Třebíč | 18,18 | 17,10 | 18,18 | |
| 5. | Olší | Brno-venkov | 18,85 | 18,56 | 18,85 | |
| 6. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 18,99 | 18,99 | 18,83 | |
| 7. | Petrůvky | Třebíč | 19,05 | 19,05 | 17,84 | |
| 8. | Pavlov | Žďár nad Sázavou | 20,00 | 20,00 | 19,98 | |
| 9. | Meziříčko | Žďár nad Sázavou | 21,34 | 20,77 | 21,34 | |
| 10. | Netín | Žďár nad Sázavou | 24,54 | 22,48 | 24,54 | |
| 11. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 30,40 | 30,40 | 21,68 | |
| 12. | Heroltice | Brno-venkov | 34,12 | 18,81 | 34,12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trnava | Třebíč | 16,09 | 16,16 | 16,16 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Plumlov | Prostějov | 16,22 | 16,04 | 16,22 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,51 | 16,55 | 16,55 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Oponešice | Třebíč | - | - | 16,56 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,57 | 16,41 | 16,57 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Čechtín | Třebíč | 16,46 | 16,64 | 16,64 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,43 | 16,73 | 16,73 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,77 | 16,63 | 16,77 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Krokočín | Třebíč | 16,95 | 16,97 | 16,97 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Čikov | Třebíč | 16,97 | 16,95 | 16,97 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,00 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 17,10 | 16,84 | 17,10 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čikov | Třebíč | - | - | 17,12 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | 17,12 | 17,01 | 17,12 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Trnava | Třebíč | 16,68 | 17,17 | 17,17 | 2014/09/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Oponešice | Třebíč | 17,19 | 17,17 | 17,19 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Čikov | Třebíč | 17,21 | 16,51 | 17,21 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Krokočín | Třebíč | 17,11 | 17,21 | 17,21 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Hluboké | Třebíč | - | - | 17,22 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Třebíč | - | - | 17,23 | 2017/09/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhotky Sport | Žďár nad Sázavou | 17,02 | 17,25 | 17,25 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Netín Supersport | Žďár nad Sázavou | 17,26 | 16,93 | 17,26 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kamenná | Třebíč | - | - | 17,27 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Čikov | Třebíč | 17,31 | 16,61 | 17,31 | 2016/06/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,35 | 17,11 | 17,35 | 2023/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Radostín nad Oslavou B | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,35 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zbraslav | Brno-venkov | 17,38 | 17,27 | 17,38 | 2025/09/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | - | - | 17,40 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Stanoviště | Brno-venkov | - | - | 17,41 | 2015/07/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hluboké | Třebíč | 17,37 | 17,41 | 17,41 | 2013/08/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jabloňov | Žďár nad Sázavou | 17,44 | 18,15 | 18,15 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Benetice | Třebíč | 19,43 | 18,99 | 19,43 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Velké Meziříčí FŇ | Žďár nad Sázavou | 19,70 | 18,72 | 19,70 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 20,63 | 20,84 | 20,84 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radostín nad Oslavou | Žďár nad Sázavou | 20,34 | 21,37 | 21,37 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Netín | Žďár nad Sázavou | 21,57 | 21,14 | 21,57 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bohuňov | Svitavy | 21,89 | 21,30 | 21,89 | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hamry nad Sázavou Tragédky | Žďár nad Sázavou | NP | NP | NP | 2021/09/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| David Sedlák | 17,35 | 7 | 12.09.2014 22:35 | |
| Redakce FireSport | 17,60 | 0 | 13.09.2014 06:01 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| David Sedlák | 17,65 | 10 | 12.09.2014 22:36 | |
| Redakce FireSport | 17,80 | 0 | 13.09.2014 06:01 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/12 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2025/09/20 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2024/09/14 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2023/08/27 | Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka | |
| 2021/09/19 | Jasenice, O putovní pohár SDH Jasenice | |
| 2020/06/06 | Jasenice, O pohár | |
| 2019/06/01 | Jasenice, O pohár | |
| 2018/06/09 | Jasenice, O pohár | |
| 2017/09/16 | Jasenice, O pohár | |
| 2016/06/19 | Jasenice, O pohár | |
| 2015/07/25 | Jasenice, O pohár | |
| 2015/06/13 | Jasanice, O pohár | |
| 2014/09/28 | Jasenice, Poslední kolo Žďárské ligy | |
| 2013/08/03 | Jasenice, Žďárská liga | |
| 2013/08/03 | Jasenice, 6. kolo Žďárské ligy | |
| 2012/09/15 | Jasenice, 12. kolo Žďárské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















