| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 28. 05. 2017 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | Blansko | 17,33 | 17,33 | 16,99 | |
| 2. | Žďár | Blansko | 17,42 | 17,40 | 17,42 | |
| 3. | Němčice | Blansko | 17,61 | 17,59 | 17,61 | |
| 4. | Malá Lhota | Blansko | 17,62 | 17,62 | 17,02 | |
| 5. | Senetářov B | Blansko | 18,06 | 18,06 | 17,73 | |
| 6. | Sychotín | Blansko | 18,74 | 18,74 | 17,09 | |
| 7. | Sebranice B | Blansko | 19,49 | 19,49 | 19,47 | |
| 8. | Žernovník | Blansko | 18,67 | 19,67 | 16,73 | |
| 9. | Černovice B | Blansko | 20,30 | 20,30 | 18,93 | |
| 10. | Sudice | Blansko | 21,27 | 21,27 | 21,15 | |
| 11. | Černá Hora | Blansko | 22,08 | 22,08 | 21,72 | |
| 12. | Ostrov u Macochy | Blansko | NP | - | - | |
| 13. | Senetářov | Blansko | NP | - | - |
|
| 14. | Sebranice | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,82 | 15,50 | 15,82 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sychotín | Blansko | 15,75 | 16,30 | 16,30 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Senetářov | Blansko | 16,63 | 16,74 | 16,74 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lysice | Blansko | 16,39 | 16,81 | 16,81 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Žernovník | Blansko | 16,98 | 17,06 | 17,06 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Senetářov | Blansko | 16,93 | 17,06 | 17,06 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Senetářov | Blansko | 16,68 | 17,26 | 17,26 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lysice | Blansko | 17,28 | 17,10 | 17,28 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Černovice | Blansko | 17,33 | 16,99 | 17,33 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Žernovník | Blansko | 15,95 | 17,37 | 17,37 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žďár | Blansko | 17,40 | 17,42 | 17,42 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Křenovice | Vyškov | 17,44 | 16,82 | 17,44 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Šošůvka | Blansko | 17,24 | 17,56 | 17,56 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Šošůvka | Blansko | 16,65 | 17,59 | 17,59 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Němčice | Blansko | 17,59 | 17,61 | 17,61 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Malá Lhota | Blansko | 17,62 | 17,02 | 17,62 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Němčice | Blansko | 17,00 | 17,70 | 17,70 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bořitov | Blansko | 17,73 | 17,12 | 17,73 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sychotín | Blansko | 17,77 | 17,40 | 17,77 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bousín | Prostějov | 17,80 | 17,56 | 17,80 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sebranice | Blansko | 17,48 | 17,89 | 17,89 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Němčice | Blansko | 17,29 | 17,96 | 17,96 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Senetářov | Blansko | 17,98 | 17,63 | 17,98 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník B | Blansko | 18,02 | 17,97 | 18,02 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Senetářov B | Blansko | 18,06 | 17,73 | 18,06 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Černá Hora | Blansko | 17,82 | 18,07 | 18,07 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Žernovník | Blansko | 18,07 | 18,09 | 18,09 | 2013/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,11 | 18,16 | 18,16 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žernovník B | Blansko | 17,92 | 18,28 | 18,28 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Černá Hora | Blansko | 18,43 | 18,03 | 18,43 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 14,39 | 15,08 | 15,08 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Senetářov | Blansko | 15,78 | 15,09 | 15,78 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,42 | 15,37 | 16,42 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Senetářov | Blansko | 16,76 | 16,43 | 16,76 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Černá Hora | Blansko | 17,03 | 16,07 | 17,03 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,09 | 16,54 | 17,09 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Žernovník | Blansko | 17,39 | 17,12 | 17,39 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Velké Opatovice | Blansko | 17,61 | 17,36 | 17,61 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,62 | 17,61 | 17,62 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kotvrdovice | Blansko | 17,65 | 17,99 | 17,99 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Kotvrdovice | Blansko | 17,73 | 18,01 | 18,01 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velké Opatovice | Blansko | 17,20 | 18,02 | 18,02 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velké Opatovice | Blansko | 18,03 | 17,66 | 18,03 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žernovník | Blansko | 18,29 | 18,29 | 18,29 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černá Hora | Blansko | 18,17 | 18,41 | 18,41 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sychotín | Blansko | 18,74 | 17,93 | 18,74 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Březina | Blansko | 18,17 | 19,00 | 19,00 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Senetářov | Blansko | 19,11 | 17,48 | 19,11 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Račice | Vyškov | 19,19 | 19,08 | 19,19 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Černovice | Blansko | 18,76 | 19,25 | 19,25 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sychotín | Blansko | 18,82 | 19,71 | 19,71 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Křenovice | Vyškov | 20,10 | 16,59 | 20,10 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bořitov | Blansko | 19,47 | 20,30 | 20,30 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bořitov | Blansko | 20,35 | 18,50 | 20,35 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sebranice | Blansko | 20,17 | 20,43 | 20,43 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Šebetov | Blansko | 19,34 | 21,16 | 21,16 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křenovice | Vyškov | 23,56 | 23,58 | 23,58 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lipovec | Blansko | 22,69 | 24,41 | 24,41 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Němčice | Blansko | 24,83 | 24,73 | 24,83 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Ostrov u Macochy | Blansko | 26,02 | 25,86 | 26,02 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petra Zhořová | 17,00 | 12 | 18.05.2017 10:45 | |
| Radek Staněk | 17,00 | 12 | 22.05.2017 10:51 | |
| Michal Matějíček | 16,39 | 0 | 27.05.2017 22:23 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Petra Zhořová | 17,18 | 10 | 18.05.2017 10:45 | |
| Michal Matějíček | 16,89 | 0 | 27.05.2017 22:23 | |
| Radek Staněk | 17,89 | 0 | 22.05.2017 10:52 |
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,18 | https://youtu.be/dKBME4axgk4 | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,18 | https://youtu.be/oS_pV4c7aVM | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 17,18 | https://youtu.be/vF8S7i2tcl0 | Jan Havíř | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 18,13 | https://youtu.be/jt7501d5sT4 | Filip Páral | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 18,90 | https://youtu.be/5wDZ-kl6t6g | Filip Páral | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Muži | 19,65 | https://youtu.be/352mlUUetgc | Luboš Šebela | |
Velká cena Blanenska v PÚ - Ženy | NP | https://youtu.be/UdhoxPkY8uc | Luboš Šebela | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/06/01 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2024/06/02 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2023/06/04 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2017/05/28 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2016/05/29 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2015/05/31 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2014/06/01 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2013/06/02 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2012/06/03 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















