| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 06. 2024 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Jiří Vymazal |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Žernovník | Blansko | 15,82 | 15,82 | 15,50 |
|
| 2. | Lysice | Blansko | 16,81 | 16,39 | 16,81 | |
| 3. | Senetářov | Blansko | 17,26 | 16,68 | 17,26 | |
| 4. | Křenovice | Vyškov | 17,44 | 17,44 | 16,82 | |
| 5. | Ostrov u Macochy | Blansko | 18,16 | 17,11 | 18,16 | |
| 6. | Černovice | Blansko | 18,74 | 18,00 | 18,74 | |
| 7. | Kotvrdovice | Blansko | 20,49 | 19,28 | 20,49 | |
| 8. | Žernovník B | Blansko | 23,54 | 18,85 | 23,54 | |
| 9. | Šebetov | Blansko | 24,23 | 23,01 | 24,23 | |
| 10. | Voděrady | Blansko | 26,32 | 22,43 | 26,32 | |
| 11. | Petrovice | Blansko | 43,03 | 19,33 | 43,03 | |
| 12. | Bořitov | Blansko | NP | - | 17,00 | |
| 12. | Silůvky | Brno-venkov | NP | 19,32 | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,78 | 15,78 | 15,09 | |
| 2. | Ostrov u Macochy | Blansko | 16,42 | 16,42 | 15,37 | |
| 3. | Černá Hora | Blansko | 17,03 | 17,03 | 16,07 | |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 17,09 | 17,09 | 16,54 | |
| 5. | Kotvrdovice | Blansko | 18,01 | 17,73 | 18,01 | |
| 6. | Velké Opatovice | Blansko | 18,03 | 18,03 | 17,66 | |
| 7. | Žernovník | Blansko | 18,29 | 18,29 | 18,29 | |
| 8. | Sychotín | Blansko | 18,74 | 18,74 | 17,93 | |
| 9. | Křenovice | Vyškov | 20,10 | 20,10 | 16,59 | |
| 10. | Bořitov B | Blansko | 20,35 | 20,35 | 18,50 | |
| 11. | Šebetov | Blansko | 21,16 | 19,34 | 21,16 | |
| 12. | Lipovec | Blansko | 24,41 | 22,69 | 24,41 | |
| 13. | Velké Opatovice B | Blansko | NP | - | - | |
| 13. | Černovice | Blansko | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Prchalov | Nový Jičín | 16,14 | 16,08 | 16,14 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 16,26 | 16,19 | 16,26 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešnice X | Olomouc | 16,25 | 16,29 | 16,29 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Stražisko | Prostějov | 16,59 | 16,59 | 16,59 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrastavec | Svitavy | 16,70 | 16,73 | 16,73 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bořitov | Blansko | 16,66 | 16,81 | 16,81 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,85 | 16,40 | 16,85 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žernovník | Blansko | 16,65 | 16,86 | 16,86 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stražisko | Prostějov | 17,87 | 16,86 | 16,87 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 16,76 | 16,89 | 16,89 | 2023/06/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sychotín | Blansko | 16,57 | 16,89 | 16,89 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Míchov | Blansko | 16,90 | 16,62 | 16,90 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Čelechovice na Hané | Prostějov | 16,93 | 16,90 | 16,93 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Prchalov B | Nový Jičín | 16,97 | 16,90 | 16,97 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Stanoviště | Brno-venkov | 16,89 | 17,07 | 17,07 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jabloňany | Blansko | 16,96 | 17,10 | 17,10 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Stražisko | Prostějov | 17,11 | 16,63 | 17,11 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žernovník | Blansko | 17,02 | 17,13 | 17,13 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ostrov u Macochy | Blansko | 17,14 | 16,73 | 17,14 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Obora | Blansko | 17,18 | 16,27 | 17,18 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Míchov | Blansko | 17,19 | 16,97 | 17,19 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Brodek u Konice | Prostějov | 17,21 | 17,15 | 17,21 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hluboké | Třebíč | 17,24 | 16,58 | 17,24 | 2015/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Žernovník | Blansko | 16,94 | 17,25 | 17,25 | 2016/05/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrastavec | Svitavy | 16,73 | 17,25 | 17,25 | 2017/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Bořitov | Blansko | 17,13 | 17,30 | 17,30 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Bílovice | Prostějov | 17,13 | 17,31 | 17,31 | 2012/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,32 | 17,08 | 17,32 | 2024/06/02 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nesvačilka | Brno-venkov | 16,92 | 17,39 | 17,39 | 2014/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychotín | Blansko | 17,41 | 17,03 | 17,41 | 2025/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Velká cena Blanenska v PÚ - Ženy | 15,82 | https://youtu.be/RVWy0nw61uU | Miroslav Sokol | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/06/01 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2024/06/02 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2023/06/04 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2017/05/28 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2016/05/29 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2015/05/31 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2014/06/01 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2013/06/02 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| 2012/06/03 | Jabloňany, O pohár SDH Jabloňany | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















