| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 09. 2016 11:00 |
| Kontakt: | Roman Zápařka |
| Telefon: | +420732 388 859 |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Leoš Dofek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radslavice | Vyškov | 17,65 | 17,65 | 17,34 | |
| 2. | Drnovice C | Vyškov | 19,71 | 19,71 | 18,89 | |
| 3. | Drnovice B | Vyškov | 20,10 | 19,35 | 20,10 | |
4. | Mělčany | Brno-venkov | 20,43 | 20,43 | 20,15 | |
| 5. | Dětkovice | Vyškov | 20,50 | 18,18 | 20,50 | |
6. | Vrchoslavice | Prostějov | 20,59 | 19,58 | 20,59 | |
| 7. | Hlubočany | Vyškov | 20,72 | 20,72 | 19,99 | |
| 8. | Hlubočany B | Vyškov | 21,26 | 21,26 | 20,53 | |
9. | Morkovice | Kroměříž | 21,49 | 19,60 | 21,49 | |
10. | Pustiměř | Vyškov | 22,26 | 20,16 | 22,26 | |
| 11. | Hodějice | Vyškov | 23,16 | 18,67 | 23,16 | |
| 12. | Dražovice | Vyškov | 26,53 | 18,78 | 26,53 | |
| 13. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 31,13 | 18,86 | 31,13 | |
14. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 31,31 | 31,31 | 30,24 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,82 | 16,75 | 16,82 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Mokrá | Brno-venkov | 17,03 | 17,05 | 17,05 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mokrá | Brno-venkov | 17,07 | 16,82 | 17,07 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 16,87 | 17,12 | 17,12 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Habrovany | Vyškov | 17,18 | 16,47 | 17,18 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pustiměř A | Vyškov | 17,27 | 17,00 | 17,27 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Topolany A | Vyškov | 17,33 | 16,95 | 17,33 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice | Vyškov | 17,33 | 17,35 | 17,35 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hodějice | Vyškov | 17,38 | 17,34 | 17,38 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,43 | 17,23 | 17,43 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Tvarožná | Brno-venkov | 16,79 | 17,44 | 17,44 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Křenovice | Přerov | 17,26 | 17,45 | 17,45 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Křenovice B | Vyškov | 17,47 | 17,24 | 17,47 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hodějice | Vyškov | 17,49 | 17,30 | 17,49 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,36 | 17,53 | 17,53 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,91 | 17,57 | 17,57 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Habrovany | Vyškov | 16,84 | 17,57 | 17,57 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Myslejovice A | Prostějov | 17,42 | 17,62 | 17,62 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tučapy A | Vyškov | 17,69 | 17,43 | 17,69 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Topolany A | Vyškov | 17,69 | 16,98 | 17,69 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Luboměř | Nový Jičín | 16,90 | 17,71 | 17,71 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mokrá | Brno-venkov | 17,03 | 17,75 | 17,75 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 17,50 | 17,78 | 17,78 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Topolany A | Vyškov | 17,79 | 17,45 | 17,79 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Křenovice | Přerov | 17,33 | 17,81 | 17,81 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,81 | 17,50 | 17,81 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Křenovice | Vyškov | 17,83 | 17,69 | 17,83 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Topolany A | Vyškov | 17,86 | 17,83 | 17,86 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hodějice | Vyškov | 17,25 | 17,89 | 17,89 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mokrá | Brno-venkov | 17,62 | 17,90 | 17,90 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2026/04/25 | Ivanovice na Hané, memoriál Zdenka Pitnera | |
| 2025/08/23 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2024/08/17 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2023/08/19 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2022/08/20 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2021/08/21 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2020/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2019/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2018/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2017/09/03 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2016/09/04 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2015/09/12 | Ivanovice na Hané, O pohár | |
| 2014/09/13 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2014/05/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















