| Liga: | Velká cena okresu Vyškov |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 09. 2014 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Vyškov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Tomáš Urbánek |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Radslavice | Vyškov | 18,84 | 18,84 | 17,67 | |
| 2. | Luleč | Vyškov | 19,00 | 18,41 | 19,00 | |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 19,31 | 19,31 | 17,40 | |
| 4. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 19,49 | 19,49 | 19,43 | |
| 5. | Drnovice | Vyškov | 19,56 | 19,56 | 18,42 | |
6. | Kuřim | Brno-venkov | 20,13 | 19,96 | 20,13 | |
| 7. | Ivanovice na Hané B | Vyškov | 20,82 | 20,82 | 20,40 | |
| 8. | Hlubočany | Vyškov | 20,98 | 20,98 | 20,30 | |
9. | Dražovice B | Vyškov | 23,72 | 23,72 | 23,02 | |
| 10. | Dražovice | Vyškov | 26,71 | 26,71 | 26,20 | |
11. | Drnovice C | Vyškov | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Topolany | Vyškov | 17,32 | 16,97 | 17,32 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radslavice | Vyškov | 17,38 | 17,46 | 17,46 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hodějice | Vyškov | 17,05 | 17,56 | 17,56 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hlubočany B | Vyškov | 17,25 | 17,60 | 17,60 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Radslavice | Vyškov | 17,65 | 17,34 | 17,65 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dětkovice | Vyškov | 17,65 | 16,96 | 17,65 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hodějice | Vyškov | 17,47 | 17,70 | 17,70 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hodějice | Vyškov | 17,70 | 17,41 | 17,70 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dražovice B | Vyškov | 17,75 | 17,42 | 17,75 | 2020/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | Vyškov | 17,80 | 17,83 | 17,83 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dětkovice | Vyškov | 17,02 | 17,85 | 17,85 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 17,88 | 17,39 | 17,88 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hodějice | Vyškov | 17,24 | 18,30 | 18,30 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radslavice | Vyškov | 17,90 | 18,40 | 18,40 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Habrovany | Vyškov | 18,67 | 17,93 | 18,67 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Silůvky | Brno-venkov | 18,71 | 17,42 | 18,71 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Topolany | Vyškov | 18,75 | 18,60 | 18,75 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radslavice | Vyškov | 18,84 | 17,67 | 18,84 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ivanovice na Hané Dámy | Vyškov | 18,35 | 18,86 | 18,86 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Křenovice | Vyškov | 18,87 | 18,24 | 18,87 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Topolany | Vyškov | 18,87 | 17,17 | 18,87 | 2025/08/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dětkovice | Vyškov | 16,28 | 18,92 | 18,92 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Radslavice | Vyškov | 18,97 | 16,85 | 18,97 | 2023/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Luleč | Vyškov | 18,41 | 19,00 | 19,00 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Radslavice | Vyškov | 18,36 | 19,08 | 19,08 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hodějice | Vyškov | 19,12 | 18,13 | 19,12 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ivanovice na Hané | Vyškov | 18,91 | 19,17 | 19,17 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hodějice | Vyškov | 19,31 | 17,40 | 19,31 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dražovice | Vyškov | 19,35 | 19,18 | 19,35 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radslavice | Vyškov | 18,47 | 19,46 | 19,46 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 16,92 | 17,06 | 17,06 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olšany | Vyškov | 17,87 | 17,86 | 17,87 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Topolany | Vyškov | 18,74 | 19,24 | 19,24 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pustiměř | Vyškov | 25,10 | 18,34 | 25,10 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2026/04/25 | Ivanovice na Hané, memoriál Zdenka Pitnera | |
| 2025/08/23 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2024/08/17 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2023/08/19 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2022/08/20 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2021/08/21 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2020/08/22 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2019/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2018/09/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2017/09/03 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2016/09/04 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2015/09/12 | Ivanovice na Hané, O pohár | |
| 2014/09/13 | Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby | |
| 2014/05/01 | Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















