| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 07. 07. 2013 10:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hřivínův Újezd | Zlín | 17,94 | 17,94 | 17,50 |
|
| 2. | Prštné | Zlín | 18,03 | 17,39 | 18,03 |
|
| 3. | Tečovice | Zlín | 18,44 | 18,24 | 18,44 |
|
| 4. | Bratřejov | Zlín | 18,47 | 17,62 | 18,47 |
|
| 5. | Drnovice | Zlín | 18,67 | 17,89 | 18,67 |
|
| 6. | Velký Ořechov | Zlín | 18,81 | 18,81 | 18,57 |
|
| 7. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,40 | 19,40 | 18,03 |
|
| 8. | Zahnašovice | Kroměříž | 19,63 | 18,13 | 19,63 |
|
| 9. | Lhota | Zlín | 26,12 | 25,07 | 26,12 |
|
| 10. | Komárov | Zlín | 47,86 | 18,96 | 47,86 |
|
| 11. | Želechovice nad Dřevnicí | Zlín | NP | NP | NP |
|
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 20,34 | 20,34 | 20,22 |
|
| 2. | Machová | Zlín | 23,46 | 23,46 | 21,97 |
|
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 17,32 | 17,20 | 17,32 |
|
| 2. | Sazovice | Zlín | 17,60 | 17,18 | 17,60 |
|
| 3. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 17,66 | 17,66 | 17,58 |
|
| 4. | Staré Město | Uherské Hradiště | 21,76 | 21,35 | 21,76 |
|
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Ořechov | Zlín | 15,73 | 15,90 | 15,90 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov C | Zlín | 15,81 | 16,17 | 16,17 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,26 | 15,99 | 16,26 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítná nad Vláří | Zlín | 16,50 | 16,48 | 16,50 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,52 | 16,14 | 16,52 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,85 | 16,53 | 16,53 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vrbětice | Zlín | 16,04 | 16,71 | 16,71 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Brumov B | Zlín | 16,73 | 16,57 | 16,73 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbětice | Zlín | 16,90 | 16,72 | 16,90 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,05 | 17,03 | 17,05 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,67 | 17,12 | 17,12 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,16 | 17,05 | 17,16 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Mysločovice | Zlín | 17,17 | 17,14 | 17,17 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kněžpole | Uherské Hradiště | 16,80 | 17,18 | 17,18 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,11 | 17,25 | 17,25 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vrbětice | Zlín | 16,96 | 17,27 | 17,27 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Vésky B | Uherské Hradiště | 16,87 | 17,30 | 17,30 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,66 | 17,54 | 17,66 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mladcová | Zlín | 16,88 | 17,70 | 17,70 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Lukov | Zlín | 17,71 | 17,63 | 17,71 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lukov | Zlín | 17,76 | 17,54 | 17,76 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,77 | 17,50 | 17,77 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 17,91 | 17,39 | 17,91 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,92 | 17,89 | 17,92 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 17,84 | 17,99 | 17,99 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,43 | 18,03 | 18,03 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Nedašov | Zlín | 17,85 | 18,05 | 18,05 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vésky | Uherské Hradiště | 18,15 | 17,40 | 18,15 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevšová | Zlín | 17,36 | 18,16 | 18,16 | 2020/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Částkov | Uherské Hradiště | 17,45 | 18,18 | 18,18 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 24 | 05.07.2013 18:35 | |
| Miroslav Lička | 17 ** | 22 | 07.07.2013 09:16 | |
| Ivana Hynčicová | 17 ** | 20 | 02.07.2013 08:41 | |
| Josef Navrátil | 16 ** | 10 | 03.07.2013 22:27 | |
| Michal Skřivánek | 17 ** | 8 | 03.07.2013 08:10 | |
| Petr Kropáč | 16 ** | 0 | 04.07.2013 16:06 | |
| Jaroslav Vejtasa | 17 ** | 0 | 03.07.2013 19:40 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Miroslav Lička | 17 ** | 23 | 07.07.2013 09:16 | |
| Petr Kropáč | 17 ** | 16 | 04.07.2013 16:07 | |
| Ivana Hynčicová | 18 ** | 9 | 02.07.2013 08:42 | |
| Josef Navrátil | 18 ** | 1 | 03.07.2013 22:26 | |
| Michal Matějíček | 18 ** | 0 | 05.07.2013 18:37 | |
| Jaroslav Vejtasa | 18 ** | 0 | 03.07.2013 19:40 | |
| Michal Skřivánek | 18 ** | 0 | 03.07.2013 08:10 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8425841 Kód: a8425841 |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/09/11 | Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2020/09/12 | Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2020/09/12 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2018/07/07 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2017/09/09 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2016/09/10 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2015/09/12 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2014/09/13 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2013/07/07 | Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2012/09/08 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2010/05/22 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2009/09/05 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2008/09/06 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2007/09/08 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















