| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 07. 2023 13:00 |
| Kontakt: | Václav Daněk |
| Telefon: | 777242235 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Vlastik Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 16,87 | - | - | |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,93 | - | - | |
3. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,71 | - | - | |
4. | Sazovice | Zlín | 18,01 | - | - | |
5. | Pohořelice | Zlín | 18,24 | - | - | |
6. | Popov | Zlín | 18,72 | - | - | |
| 7. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,99 | - | - | |
8. | Racková | Zlín | 19,11 | - | - | |
9. | Vlachovice | Zlín | 19,35 | - | - | |
| 10. | Míkovice | Uherské Hradiště | 20,91 | - | - | |
11. | Trnava | Zlín | 21,57 | - | - | |
12. | Lhota | Zlín | 24,17 | - | - | |
13. | Machová | Zlín | 25,77 | - | - | |
14. | Martinice | Kroměříž | 26,07 | - | - | |
15. | Hrobice | Zlín | 30,16 | - | - | |
16. | Roštění | Kroměříž | 35,12 | - | - | |
17. | Tečovice | Zlín | NP | - | - | |
17. | Bratřejov | Zlín | NP | - | - | |
| 17. | Veletiny | Uherské Hradiště | NP | - | - |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohořelice | Zlín | 18,86 | - | - | |
2. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 20,04 | - | - | |
3. | Lhota | Zlín | 26,45 | - | - | |
4. | Březolupy | Uherské Hradiště | 26,72 | - | - | |
5. | Machová | Zlín | 28,76 | - | - | |
6. | Trnava | Zlín | 32,83 | - | - | |
7. | Racková | Zlín | NP | - | - |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Želechovice nad Dřevnicí | Zlín | 19,63 | - | - | |
2. | Pitín | Uherské Hradiště | 19,72 | - | - | |
3. | Šarovy | Zlín | 20,12 | - | - | |
4. | Veselá | Zlín | 26,30 | - | - | |
5. | Mirošov | Zlín | 34,66 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Ořechov | Zlín | 16,40 | 16,32 | 16,40 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 16,40 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 16,94 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,26 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrabůvka | Přerov | 16,49 | 17,36 | 17,36 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hrabůvka | Přerov | - | - | 17,36 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,39 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vrbětice | Zlín | 17,45 | 17,00 | 17,45 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,43 | 17,51 | 17,51 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladcová | Zlín | - | - | 17,52 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,52 | 17,53 | 17,53 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Ludslavice | Kroměříž | 17,65 | 17,55 | 17,65 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,71 | 17,16 | 17,71 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,72 | 17,46 | 17,72 | 2017/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chvalnov Lísky | Kroměříž | - | - | 17,73 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 17,75 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Všemina | Zlín | - | - | 17,75 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 17,79 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mistřice | Uherské Hradiště | - | - | 17,79 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kněžpole | Uherské Hradiště | - | - | 17,85 | 2022/08/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Ludslavice | Kroměříž | 17,38 | 17,86 | 17,86 | 2016/07/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mladcová | Zlín | - | - | 17,88 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Mladcová | Zlín | 17,88 | 17,13 | 17,88 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Vésky | Uherské Hradiště | - | - | 17,90 | 2014/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Vrbětice | Zlín | 17,68 | 17,91 | 17,91 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vrbětice | Zlín | - | - | 17,91 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Hradčovice | Uherské Hradiště | - | - | 17,93 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,93 | 17,49 | 17,93 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevšová C | Zlín | 17,98 | 17,88 | 17,98 | 2023/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Vésky B | Uherské Hradiště | - | - | 17,98 | 2018/08/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,71 | https://youtu.be/omMDj3L3Xrw | Vojtěch Stoklásek | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/05/24 | Hradčovice, O Pohár starosty obce Hradčovice | |
| 2024/07/06 | Hradčovice ZRUŠENO, Pohárová soutěž | |
| 2023/07/08 | ZLPS Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2023/07/08 | Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2022/08/27 | Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2020/08/22 | Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B | |
| 2019/08/24 | Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2018/08/12 | Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2017/08/06 | Hradčovice, Pohárová soutěž | |
| 2016/07/23 | Hradčovice, Pohár | |
| 2015/06/14 | Hradčovice, Pohár | |
| 2014/08/10 | Hradčovice, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















