Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Bukovice | Náchod | 22,22 | - | - |
|
| 2. | Indivindi | Náchod | 22,87 | - | - | |
| 3. | Plačice | Hradec Králové | 22,88 | - | - | |
| 4. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 23,28 | - | - | |
| 5. | Vršovka | Náchod | 23,38 | - | - | |
| 6. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 23,40 | - | - | |
| 7. | Havlovice | Trutnov | 23,53 | - | - | |
| 8. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 25,05 | - | - | |
| 9. | Výrava | Hradec Králové | 25,18 | - | - | |
| 10. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 25,28 | - | - | |
| 11. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 25,59 | - | - | |
| 12. | Lodín | Hradec Králové | 25,74 | - | - | |
| 13. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 25,93 | - | - | |
| 14. | Zálší | Ústí nad Orlicí | 26,57 | - | - | |
| 15. | Semechnice | Rychnov nad Kněžnou | 26,76 | - | - | |
| 16. | Výrava B | Hradec Králové | 28,14 | - | - | |
| 17. | Nový Hrádek | Náchod | 28,43 | - | - | |
| 18. | Chleny | Rychnov nad Kněžnou | 29,94 | - | - | |
| 19. | Lukavice Dorostenci | Rychnov nad Kněžnou | 31,29 | - | - | |
| 20. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | 35,63 | - | - | |
| 21. | Lukavice B | Rychnov nad Kněžnou | 54,29 | - | - | |
| 22. | Potštejn | Rychnov nad Kněžnou | 75,58 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
| 1. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 23,17 | - | - | |
| 2. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 24,72 | - | - | |
| 3. | Kvasiny Dorostenky | Rychnov nad Kněžnou | 24,96 | - | - | |
| 4. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 25,56 | - | - | |
| 5. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 25,80 | - | - | |
| 6. | Vysokov | Náchod | 25,85 | - | - | |
| 7. | Plačice | Hradec Králové | 26,41 | - | - | |
| 8. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | 26,77 | - | - | |
| 9. | Vršovka | Náchod | 27,19 | - | - | |
| 10. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 27,72 | - | - | |
| 11. | Černčice | Náchod | 28,07 | - | - | |
| 12. | Třebešov | Rychnov nad Kněžnou | 29,64 | - | - | |
| 13. | Bukovice | Náchod | 31,48 | - | - | |
| 14. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 35,20 | - | - | |
| 15. | Černčice B | Náchod | 37,43 | - | - | |
| 16. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | 39,34 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Bukovice | Náchod | - | - | 22,22 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Indivindi | Náchod | - | - | 22,87 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Plačice | Hradec Králové | - | - | 22,88 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 22,97 | 29,56 | 22,97 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Bukovice | Náchod | 25,12 | 23,20 | 23,20 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Havlovice | Trutnov | NP | 23,26 | 23,26 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 7. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 23,28 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 8. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 23,30 | 25,34 | 23,30 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 9. | Vršovka | Náchod | - | - | 23,38 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 10. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 23,40 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 11. | Havlovice | Trutnov | - | - | 23,53 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 12. | Plačice | Hradec Králové | 23,54 | 25,60 | 23,54 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 13. | Vršovka | Náchod | 26,84 | 23,65 | 23,65 | 2026/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 14. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 24,10 | 23,74 | 23,74 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 15. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 29,16 | 23,83 | 23,83 | 2026/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 16. | Havlovice | Trutnov | 27,42 | 23,87 | 23,87 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 17. | Vršovka | Náchod | 25,03 | 24,14 | 24,14 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 18. | Nahořany B | Náchod | - | 24,17 | 24,17 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 19. | Nahořany A | Náchod | 24,06 | 24,27 | 24,27 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 20. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 23,46 | 24,63 | 24,63 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 21. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 24,85 | 21,12 | 24,85 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 22. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | NP | 25,00 | 25,00 | 2026/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 23. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 25,05 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 24. | Výrava | Hradec Králové | 25,12 | 24,03 | 25,12 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 25. | Výrava | Hradec Králové | - | - | 25,18 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 26. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 25,28 | 2024/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 27. | Nekoř | Ústí nad Orlicí | 25,66 | 25,31 | 25,31 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 28. | Semechnice | Rychnov nad Kněžnou | 25,38 | 24,39 | 25,38 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 29. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 25,48 | 27,39 | 25,48 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 30. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 27,15 | 25,54 | 25,54 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 24,85 | 26,89 | 24,85 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 2. | Černčice | Náchod | 25,05 | NP | 25,05 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 3. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 29,43 | 25,51 | 25,51 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 4. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 25,61 | NP | 25,61 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 5. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 27,23 | 26,22 | 26,22 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 6. | Nový Hrádek | Náchod | 26,66 | 26,55 | 26,55 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 7. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 28,55 | 26,67 | 26,67 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 8. | Blažkov | Náchod | 27,55 | 26,73 | 26,73 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 9. | * Jílovice DKY | bez určení okresu | 26,99 | 27,87 | 26,99 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 10. | Vysokov | Náchod | 40,54 | 27,50 | 27,50 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 11. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | NP | 28,45 | 28,45 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 12. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 28,46 | 28,53 | 28,46 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 13. | Plačice | Hradec Králové | 29,39 | 31,26 | 29,39 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 14. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 45,36 | 29,76 | 29,76 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 15. | * Jílovice | bez určení okresu | 34,90 | 30,18 | 30,18 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 16. | Kvasiny DKY | Rychnov nad Kněžnou | DSQ | 30,36 | 30,36 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 17. | Bukovice | Náchod | 47,38 | 31,36 | 31,36 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 18. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 35,28 | 31,49 | 31,49 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 19. | Nahořany | Náchod | 32,29 | 36,89 | 32,29 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 20. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 32,95 | 36,81 | 32,95 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 21. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 65,45 | 33,83 | 33,83 | 2023/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 22. | Plačice | Hradec Králové | 34,55 | 34,31 | 34,31 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| 23. | Vršovka | Náchod | NP | 36,19 | 36,19 | 2025/05/08 |
Útok,nástřik 3xB úzké |
| Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.