| Liga: | Podorlická hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 05. 2024 10:00 |
| Kontakt: | Luděk Ježek |
| Telefon: | +420 736127189 |
| Okres: | Rychnov nad Kněžnou |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bukovice | Náchod | 22,22 | - | - |
|
| 2. | Indivindi | Náchod | 22,87 | - | - | |
| 3. | Plačice | Hradec Králové | 22,88 | - | - | |
| 4. | Sněžné | Rychnov nad Kněžnou | 23,28 | - | - | |
| 5. | Vršovka | Náchod | 23,38 | - | - | |
| 6. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 23,40 | - | - | |
| 7. | Havlovice | Trutnov | 23,53 | - | - | |
| 8. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 25,05 | - | - | |
| 9. | Výrava | Hradec Králové | 25,18 | - | - | |
| 10. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 25,28 | - | - | |
| 11. | Provoz | Rychnov nad Kněžnou | 25,59 | - | - | |
| 12. | Lodín | Hradec Králové | 25,74 | - | - | |
| 13. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 25,93 | - | - | |
| 14. | Zálší | Ústí nad Orlicí | 26,57 | - | - | |
| 15. | Semechnice | Rychnov nad Kněžnou | 26,76 | - | - | |
| 16. | Výrava B | Hradec Králové | 28,14 | - | - | |
| 17. | Nový Hrádek | Náchod | 28,43 | - | - | |
| 18. | Chleny | Rychnov nad Kněžnou | 29,94 | - | - | |
| 19. | Lukavice Dorostenci | Rychnov nad Kněžnou | 31,29 | - | - | |
| 20. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | 35,63 | - | - | |
| 21. | Lukavice B | Rychnov nad Kněžnou | 54,29 | - | - | |
| 22. | Potštejn | Rychnov nad Kněžnou | 75,58 | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 23,17 | - | - | |
| 2. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | 24,72 | - | - | |
| 3. | Kvasiny Dorostenky | Rychnov nad Kněžnou | 24,96 | - | - | |
| 4. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 25,56 | - | - | |
| 5. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 25,80 | - | - | |
| 6. | Vysokov | Náchod | 25,85 | - | - | |
| 7. | Plačice | Hradec Králové | 26,41 | - | - | |
| 8. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | 26,77 | - | - | |
| 9. | Vršovka | Náchod | 27,19 | - | - | |
| 10. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | 27,72 | - | - | |
| 11. | Černčice | Náchod | 28,07 | - | - | |
| 12. | Třebešov | Rychnov nad Kněžnou | 29,64 | - | - | |
| 13. | Bukovice | Náchod | 31,48 | - | - | |
| 14. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 35,20 | - | - | |
| 15. | Černčice B | Náchod | 37,43 | - | - | |
| 16. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | 39,34 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Plačice | Hradec Králové | 23,04 | 22,93 | 22,93 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 23,17 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Houdkovice B | Rychnov nad Kněžnou | 24,23 | 35,00 | 24,23 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Houdkovice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 24,72 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Kvasiny Dorostenky | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 24,96 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Houdkovice A | Rychnov nad Kněžnou | 25,53 | 25,41 | 25,41 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 25,56 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | 25,64 | 34,53 | 25,64 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 25,80 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Vysokov | Náchod | - | - | 25,85 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Nahořany | Náchod | 28,95 | 26,09 | 26,09 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Kvasiny | Rychnov nad Kněžnou | 30,30 | 26,29 | 26,29 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Plačice | Hradec Králové | - | - | 26,41 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Jílovice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 26,77 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Blažkov | Náchod | 27,09 | 28,01 | 27,09 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Vršovka | Náchod | - | - | 27,19 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Nový Hrádek | Náchod | 30,79 | 27,33 | 27,33 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Lukavice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 27,72 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Černčice | Náchod | 29,77 | 28,05 | 28,05 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 28,26 | 28,05 | 28,05 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Černčice | Náchod | - | - | 28,07 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Třebešov | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 29,64 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Vršovka | Náchod | 31,22 | 34,03 | 31,22 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Bukovice | Náchod | - | - | 31,48 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Ohnišov | Rychnov nad Kněžnou | 33,43 | NP | 33,43 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Vrbice | Rychnov nad Kněžnou | 34,00 | 36,88 | 34,00 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | - | - | 35,20 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Chábory | Rychnov nad Kněžnou | 36,06 | 49,28 | 36,06 | 2026/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Černčice B | Náchod | - | - | 37,43 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Merklovice | Rychnov nad Kněžnou | - | - | 39,34 | 2024/05/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Podorlická hasičská liga - Muži | 22,22 | https://youtu.be/pSbGKcMGNCk | Jakub Šmída | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/08 | Houdkovice, Podorlická hasičská liga | |
| 2025/05/08 | Sportovní areál Houdkovice, Podorlická hasičská liga | |
| 2024/05/08 | Houdkovice - sportovní areál, O pohár (nástřikové) | |
| 2023/05/08 | Houdkovice, 1. kolo XXIV. ročníku Podorlické hasičské ligy | |
| 2023/05/08 | Houdkovice - sportovní areál, O pohár (nástřikové) | |
| 2016/05/08 | hřiště v Houdkovicích, Soutěž v PÚ "O putovní pohár SDH Houdkovice" | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















