| Liga: | Velká cena Blanenska v PÚ |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 06. 2010 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Blansko |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bohuňov | Svitavy | 18,56 | 18,35 | 18,56 | |
| 2. | Žernovník | Blansko | 18,76 | 18,10 | 18,76 | |
| 3. | Žďár | Blansko | 19,80 | 19,18 | 19,80 | |
| 4. | Sebranice | Blansko | 20,07 | 18,84 | 20,07 | |
| 5. | Stražisko | Prostějov | 21,27 | 21,27 | 19,98 | |
| 6. | Lipová | Prostějov | 22,26 | 21,56 | 22,26 | |
| 7. | Němčice | Blansko | 22,52 | 17,94 | 22,52 | |
| 8. | Šošůvka | Blansko | 25,66 | 25,66 | 20,73 | |
| 9. | Sychotín | Blansko | 38,95 | 38,95 | 37,76 | |
| 10. | Černovice | Blansko | NP | NP | NP | |
| 10. | Horní Poříčí | Blansko | NP | NP | NP | |
| 10. | Těchov | Blansko | NP | NP | NP | |
| 10. | Borotín | Blansko | NP | NP | NP | |
| 10. | Velké Opatovice | Blansko | NP | NP | NP | |
| 10. | Černá Hora | Blansko | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černovice | Blansko | 17,04 | 17,24 | 17,24 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Žernovník | Blansko | 17,15 | 17,29 | 17,29 | 2010/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Horní Poříčí | Blansko | 17,46 | 17,08 | 17,46 | 2010/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Černovice | Blansko | 17,48 | 17,35 | 17,48 | 2009/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Horní Poříčí | Blansko | 17,64 | 17,65 | 17,65 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Netín Cirkus | Žďár nad Sázavou | 17,49 | 17,66 | 17,66 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hluboké | Třebíč | 17,59 | 17,66 | 17,66 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Černovice | Blansko | 17,16 | 17,73 | 17,73 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sychotín | Blansko | 17,74 | 17,70 | 17,74 | 2010/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hluboké | Třebíč | 17,61 | 17,76 | 17,76 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hluboké | Třebíč | 17,76 | 17,68 | 17,76 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Krokočín | Třebíč | 17,75 | 17,79 | 17,79 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stražisko | Prostějov | 17,68 | 17,83 | 17,83 | 2010/06/27 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Žernovník | Blansko | 17,84 | 17,80 | 17,84 | 2012/07/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovník | Blansko | 17,67 | 17,86 | 17,86 | 2011/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nesvačilka | Brno-venkov | 17,70 | 17,90 | 17,90 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Starý Lískovec Sport | Brno-město | 17,01 | 17,92 | 17,92 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Plumlov | Prostějov | 17,84 | 17,93 | 17,93 | 2008/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Černovice | Blansko | 18,13 | 17,86 | 18,13 | 2007/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Plumlov | Prostějov | 18,15 | 17,69 | 18,15 | 2011/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Černovice B | Blansko | 17,76 | 18,15 | 18,15 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sychotín | Blansko | 18,18 | 17,86 | 18,18 | 2009/05/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sychotín | Blansko | 18,22 | 18,23 | 18,23 | 2011/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Petrovice | Třebíč | 18,24 | 17,27 | 18,24 | 2008/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krokočín | Třebíč | 18,25 | 17,65 | 18,25 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 18,03 | 18,27 | 18,27 | 2011/05/28 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Okrouhlá | Blansko | 17,88 | 18,29 | 18,29 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Litava | Brno-venkov | 18,30 | 18,21 | 18,30 | 2008/05/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Chrastavec | Svitavy | 18,06 | 18,35 | 18,35 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Sychotín | Blansko | 18,36 | 18,24 | 18,36 | 2007/05/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/07/05 | Horní Poříčí, O pohár SDH Horní Poříčí | |
| 2013/06/15 | Horní Poříčí, O pohár SDH Horní Poříčí | |
| 2012/07/22 | Horní Poříčí, VCB Horní Poříčí | |
| 2011/05/28 | Horní Poříčí, | |
| 2010/06/27 | Horní poříčí, | |
| 2009/05/17 | Horní Poříčí, BK, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2008/05/18 | Horní Poříčí, BK, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2007/05/20 | Horní Poříčí, BK, O puotvní pohár starosty SDH | |
| 2006/05/21 | Horní Poříčí, BK, O putovní pohár starosty SDH | |
| 2005/05/22 | Horní Poříčí, BK, O pohár SDH | |
| 2004/05/23 | Horní Poříčí, BK, O pohár SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















