| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 07. 2020 12:00 |
| Kontakt: | Žák Vlastimil |
| Telefon: | +420 721 478 292 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,77 | 17,77 | 17,31 | |
| 2. | Dehtín | Klatovy | 18,16 | 18,16 | 17,08 | |
| 3. | Úněšov | Plzeň-sever | 18,53 | 17,82 | 18,53 | |
| 4. | Poděvousy | Domažlice | 18,54 | 18,54 | 18,07 | |
| 5. | Lužná | Rakovník | 19,03 | 19,03 | 18,70 | |
| 6. | Štítary | Domažlice | 19,52 | 18,30 | 19,52 | |
| 7. | Hlubyně | Příbram | 22,09 | 21,82 | 22,09 |
|
| 8. | Želčany | Plzeň-jih | 25,14 | 25,14 | 24,20 |
|
| 9. | Chotíkov | Plzeň-sever | 25,47 | 25,47 | 18,91 | |
| 10. | Štichovice | Plzeň-sever | 30,72 | 28,55 | 30,72 | |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Horní Kamenice | Domažlice | - | - | 15,12 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Honezovice | Plzeň-jih | - | - | 15,75 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nové Sedliště | Tachov | - | - | 16,27 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Štítary | Domažlice | - | - | 16,58 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hradec | Plzeň-jih | - | - | 16,74 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Kostelec | Tachov | - | - | 16,86 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Ves Touškov | Plzeň-jih | - | - | 19,20 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Lisov | Plzeň-jih | - | - | 20,08 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Všekary | Domažlice | - | - | NP | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | NP | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Neuměř | Domažlice | - | - | NP | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,59 | 16,32 | 16,59 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Poděvousy | Domažlice | 16,84 | 16,61 | 16,84 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Úněšov | Plzeň-sever | 16,51 | 17,01 | 17,01 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,23 | 17,17 | 17,23 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Strýčkovice | Domažlice | - | - | 17,33 | 2012/07/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradec | Plzeň-jih | 16,89 | 17,34 | 17,34 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Štítary | Domažlice | 17,41 | 16,91 | 17,41 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Volenice | Příbram | 17,49 | 16,55 | 17,49 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dehtín | Klatovy | 17,61 | 16,99 | 17,61 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hlubyně | Příbram | 17,66 | 17,51 | 17,66 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Hradec | Plzeň-jih | 17,66 | 17,50 | 17,66 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,77 | 17,31 | 17,77 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 17,84 | 17,69 | 17,84 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Hradec | Plzeň-jih | 17,17 | 17,84 | 17,84 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Štítary | Domažlice | 17,96 | 17,87 | 17,96 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Štítary | Domažlice | 17,39 | 18,00 | 18,00 | 2022/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dehtín | Klatovy | 18,16 | 17,08 | 18,16 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Chotíkov | Plzeň-sever | 17,94 | 18,32 | 18,32 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Želčany | Plzeň-jih | 17,77 | 18,44 | 18,44 | 2023/07/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Úněšov | Plzeň-sever | 17,82 | 18,53 | 18,53 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Poděvousy | Domažlice | 18,54 | 18,07 | 18,54 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Poděvousy | Domažlice | 18,49 | 18,64 | 18,64 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Štítary | Domažlice | 18,01 | 18,66 | 18,66 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Želčany | Plzeň-jih | 18,27 | 18,73 | 18,73 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,29 | 18,76 | 18,76 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lužná | Rakovník | 19,03 | 18,70 | 19,03 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 19,05 | 18,67 | 19,05 | 2024/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Chlum | Plzeň-jih | 18,93 | 19,12 | 19,12 | 2025/06/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Želčany | Plzeň-jih | 18,36 | 19,38 | 19,38 | 2021/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Štítary | Domažlice | 18,30 | 19,52 | 19,52 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,72 | https://youtu.be/MaHUhq3XDSA | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,95 | https://youtu.be/oguSRiQI1eA | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 19,66 | https://youtu.be/gxPpXczejNw | Petr Kanta | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 20,96 | https://youtu.be/pEFxXkoUu24 | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 22,09 | https://youtu.be/GA4lahlwi7g | Josef Drnek | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 25,14 | https://youtu.be/rCvQcckgz7Q | Josef Vimr | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/28 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2025/06/28 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2024/06/29 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2023/07/01 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2022/07/09 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2021/07/10 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2020/07/11 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | |
| 2018/05/12 | Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B | |
| 2013/04/20 | Horšovský Týn, stadion TJ, Tréninkový Kemp Běh na 100m překážek | |
| 2012/07/14 | Horní Kamenice, O pohár SDH Horní Kamenice | |
| 2012/07/06 | Horní Kamenice, O pohár | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















