| Liga: | Jihlavská open liga v pú |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 06. 2010 13:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Berka |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trnava | Třebíč | 18,18 | 18,18 | 17,92 | |
| 2. | Sedlejov | Jihlava | 18,66 | 18,66 | 18,59 | |
| 3. | Radonín | Třebíč | 19,35 | 18,20 | 19,35 | |
| 4. | Boršov | Jihlava | 19,77 | 19,39 | 19,77 | |
| 5. | Jindřichovice | Jihlava | 21,25 | 21,25 | 20,02 | |
| 6. | Rozseč | Jihlava | 21,61 | 21,61 | 19,21 | |
| 7. | Markvartice | Jihlava | 22,48 | 22,48 | 21,34 | |
| 8. | Urbanov | Jihlava | 24,22 | 19,46 | 24,22 | |
| 9. | Předín | Třebíč | 27,01 | 19,02 | 27,00 | |
| 10. | Šašovice | Třebíč | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 17,02 | 16,40 | 17,02 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,97 | 17,26 | 17,26 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,28 | 16,99 | 17,28 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Sedlejov | Jihlava | 17,78 | 17,21 | 17,78 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Petrůvky | Třebíč | 17,49 | 17,87 | 17,87 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,97 | 17,21 | 17,91 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,99 | 17,10 | 17,99 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mladoňovice | Třebíč | 18,00 | 17,93 | 18,00 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Boršov | Jihlava | 18,02 | 18,10 | 18,10 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Radonín | Třebíč | 18,10 | 18,16 | 18,16 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Trnava | Třebíč | 18,18 | 17,92 | 18,18 | 2010/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Boršov | Jihlava | 17,41 | 18,42 | 18,42 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radonín | Třebíč | 17,95 | 18,46 | 18,46 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Sedlejov | Jihlava | 18,47 | 18,00 | 18,47 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Radonín | Třebíč | 18,45 | 18,56 | 18,56 | 2018/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Trnava BUSTR | Třebíč | 18,59 | 18,35 | 18,59 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladoňovice | Třebíč | 17,38 | 18,63 | 18,63 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radonín | Třebíč | 18,66 | 18,12 | 18,66 | 2013/06/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Sedlejov | Jihlava | 18,66 | 18,59 | 18,66 | 2010/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jindřichovice | Jihlava | 18,37 | 18,67 | 18,67 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sedlejov | Jihlava | 18,68 | 18,48 | 18,68 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Jindřichovice | Jihlava | 18,68 | 18,04 | 18,68 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rozseč | Jihlava | 18,45 | 18,69 | 18,69 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Radonín | Třebíč | 17,85 | 18,70 | 18,70 | 2009/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nová Říše | Jihlava | 18,71 | 18,48 | 18,71 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hrotovice | Třebíč | 17,50 | 18,72 | 18,72 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Radonín | Třebíč | 18,89 | 18,88 | 18,89 | 2012/06/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Předín | Třebíč | 18,52 | 18,92 | 18,92 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Sedlejov | Jihlava | 18,86 | 18,93 | 18,93 | 2016/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rozseč | Jihlava | 17,73 | 18,94 | 18,94 | 2011/06/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/06/17 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2017/06/11 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2016/06/12 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2015/06/14 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2014/06/15 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2013/06/16 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2012/06/17 | Horky, Memoriál Jana Částka | |
| 2011/06/12 | Horky, TR, Memoriál Jana Částka | |
| 2010/06/13 | Horky, TR, O pohár SDH Horky | |
| 2009/06/14 | Horky, TR, | |
| 2008/06/15 | Horky, TR, Memoriál Jana Částka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















