| Liga: | Jihočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 06. 2019 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Český Krumlov |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chlum | Český Krumlov | 22,75 | 22,54 | 22,75 | |
| 2. | Žernovice | Prachatice | 23,99 | 23,92 | 23,99 | |
| 3. | Srubec | České Budějovice | 25,59 | 25,59 | 22,91 | |
| 4. | Mydlovary | České Budějovice | 27,27 | 27,27 | 24,80 | |
| 5. | Netřebice | Český Krumlov | 27,52 | 27,52 | 25,34 | |
| 6. | Ledenice | České Budějovice | 27,89 | 22,84 | 27,89 | |
| 7. | Todně | České Budějovice | 28,82 | 28,82 | 28,26 | |
| 8. | Holubov | Český Krumlov | 28,88 | 21,16 | 28,88 | |
| 9. | Benešov nad Černou | Český Krumlov | 32,79 | 26,83 | 32,79 | |
| 10. | Besednice | Český Krumlov | 33,37 | 33,37 | 32,28 | |
| 11. | Hrdějovice B | České Budějovice | 40,07 | 36,19 | 40,07 | |
| 12. | Omlenice | Český Krumlov | 43,85 | 37,52 | 43,85 | |
| 13. | Lišov A | České Budějovice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chlum | Český Krumlov | 22,54 | 22,75 | 22,75 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Holubov | Český Krumlov | - | - | 22,84 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lišov A | České Budějovice | - | - | 23,07 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Žernovice | Prachatice | 23,92 | 23,99 | 23,99 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lišov A | České Budějovice | 23,15 | 24,57 | 24,57 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lišov B | České Budějovice | - | - | 24,62 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chmelná | Český Krumlov | 24,73 | 24,14 | 24,73 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hrdějovice B | České Budějovice | - | - | 24,84 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mydlovary | České Budějovice | - | - | 25,04 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Chlum | Český Krumlov | - | - | 25,08 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Srubec | České Budějovice | 25,59 | 22,91 | 25,59 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lišov B | České Budějovice | 22,77 | 25,64 | 25,64 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chmelná | Český Krumlov | - | - | 26,26 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Holubov | Český Krumlov | 25,94 | 26,71 | 26,71 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Žernovice | Prachatice | - | - | 27,06 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Mydlovary | České Budějovice | 27,27 | 24,80 | 27,27 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Netřebice | Český Krumlov | 27,52 | 25,34 | 27,52 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Ledenice | České Budějovice | 22,84 | 27,89 | 27,89 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Žernovice | Prachatice | 26,46 | 27,95 | 27,95 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Přísečná | Český Krumlov | 28,17 | 28,20 | 28,20 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Besednice | Český Krumlov | - | - | 28,43 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Brloh | Český Krumlov | 27,81 | 28,73 | 28,73 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Netřebice | Český Krumlov | 28,73 | 23,44 | 28,73 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Todně | České Budějovice | 28,82 | 28,26 | 28,82 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Holubov | Český Krumlov | 21,16 | 28,88 | 28,88 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Chlum | Český Krumlov | 28,91 | 27,42 | 28,91 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Soběnov | Český Krumlov | 27,91 | 29,82 | 29,82 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Mydlovary | České Budějovice | 26,42 | 31,11 | 31,11 | 2017/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Benešov nad Černou | Český Krumlov | 26,83 | 32,79 | 32,79 | 2019/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Srubec | České Budějovice | - | - | 32,81 | 2018/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/09/06 | Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?) | |
| 2019/06/08 | Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?) | |
| 2018/06/02 | Holubov, O pohár | |
| 2017/06/03 | Holubov, O pohár | |
| 2016/06/04 | Holubov, O pohár | |
| 2013/07/27 | Holubov, Holubov | |
| 2012/07/28 | Holubov, | |
| 2011/07/30 | Holubov, O pohár | |
| 2011/07/30 | Holubov II, O pohár | |
| 2010/07/31 | Holubov, -, | |
| 2009/07/25 | Holubov 2, CK, | |
| 2009/07/25 | Holubov 1, CK, | |
| 2008/07/26 | Holubov, CK, | |
| 2007/07/28 | Holubov, CK, | |
| 2006/07/29 | Holubov, CK, | |
| 2005/09/17 | Holubov, CK, | |
| 2005/09/17 | Holubov - finále, CK, | |
| 2004/07/31 | Holubov, CK, | |
| 2003/07/26 | Holubov, CK, | |
| 2002/09/14 | Eggenberg, CK, | |
| 2001/09/01 | Eggenberg, CK, | |
| 2001/07/28 | Holubov, CK, | |
| 2000/09/16 | Eggenberg, CK, | |
| 2000/07/29 | Holubov, CK, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















