| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/events/1787096904923995/ |
| Kdy: | 21. 04. 2018 11:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | 723001002 |
| Okres: | Pardubice |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Martin Valenta |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Holice | Pardubice | 18,98 | 18,46 | 18,98 | |
| 2. | Štětí | Litoměřice | 20,52 | 20,52 | 20,39 | |
| 3. | Bohuslavice B | Náchod | 20,71 | 20,71 | 20,47 | |
| 4. | Dašice | Pardubice | 21,43 | 21,43 | 20,76 | |
| 5. | Hrobice A | Pardubice | 23,25 | 23,25 | 18,27 | |
| 6. | Slepotice | Pardubice | 23,76 | 19,36 | 23,76 | |
| 7. | Komárovice | Vsetín | 27,30 | 27,30 | 22,69 | |
| 8. | Polička | Svitavy | 34,80 | 19,46 | 34,80 | |
| 9. | Vinary | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 9. | Hrobice Explosia | Pardubice | NP | NP | NP | |
| 9. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 9. | Stéblová | Pardubice | NP | NP | NP | |
| 9. | Zderaz C | Rakovník | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rohovládova Bělá | Pardubice | - | - | 14,75 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Tatobity | Semily | 14,88 | 14,55 | 14,88 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Smidary | Hradec Králové | - | - | 14,89 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 15,09 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Myštěves | Hradec Králové | 14,39 | 15,10 | 15,10 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Dubenec | Trutnov | 15,55 | 15,09 | 15,55 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hrobice | Pardubice | - | - | 15,81 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Zderaz A | Rakovník | 15,62 | 15,81 | 15,81 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Košťálov | Semily | - | - | 15,93 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mělník - Blata | Mělník | 15,91 | 16,12 | 16,12 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Chyjice | Jičín | 16,15 | 15,18 | 16,15 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Červený Kostelec | Náchod | - | - | 16,21 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nedvězí | Svitavy | - | - | 16,22 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Tatobity | Semily | - | - | 16,23 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Svinčany | Pardubice | - | - | 16,31 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Slepotice A | Pardubice | 16,32 | 16,13 | 16,32 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Smidary | Hradec Králové | 15,92 | 16,66 | 16,66 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lanšperk | Ústí nad Orlicí | 16,78 | 16,24 | 16,78 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dubenec | Trutnov | - | - | 16,84 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Košťálov | Semily | 16,86 | 15,50 | 16,86 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Stéblová B | Pardubice | 15,65 | 16,91 | 16,91 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Rokytnice nad Rokytnou | Třebíč | 16,92 | 15,87 | 16,92 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,96 | 16,18 | 16,96 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Květná | Svitavy | 17,02 | 16,07 | 17,02 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Moravany | Pardubice | - | - | 17,02 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vinary | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,40 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zhoř u Tábora | Tábor | - | - | 17,53 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Petrovice | Třebíč | 17,58 | 17,65 | 17,65 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 17,83 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Stéblová D | Pardubice | - | - | 17,93 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Holice | Pardubice | 18,46 | 18,98 | 18,98 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Holice A | Pardubice | - | - | 19,71 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štětí | Litoměřice | 20,52 | 20,39 | 20,52 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bohuslavice B | Náchod | 20,71 | 20,47 | 20,71 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dašice | Pardubice | 21,43 | 20,76 | 21,43 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | - | - | 22,00 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 22,21 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Slepotice | Pardubice | - | - | 22,24 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Hrobice A | Pardubice | 23,25 | 18,27 | 23,25 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Štětí | Litoměřice | - | - | 23,44 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Slepotice | Pardubice | 19,36 | 23,76 | 23,76 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Komárovice | Vsetín | 27,30 | 22,69 | 27,30 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stéblová | Pardubice | - | - | 27,41 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Holice B | Pardubice | - | - | 33,30 | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Polička | Svitavy | 19,46 | 34,80 | 34,80 | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Košťálov | Semily | - | - | NP | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zderaz C | Rakovník | NP | NP | NP | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Rokytnice nad Rokytnou | Třebíč | - | - | NP | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vinary | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nedvězí | Svitavy | - | - | NP | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Stéblová | Pardubice | NP | NP | NP | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Komárovice | Vsetín | - | - | NP | 2017/04/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hrobice Explosia | Pardubice | NP | NP | NP | 2018/04/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2020/04/18 | Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B | |
| 2019/04/27 | Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše | |
| 2018/04/21 | Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše | |
| 2017/04/22 | Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše | |
| 2016/04/16 | Holice, náměstí TGM, 2. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















